Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

mężulek pojechał na mecz, ale jak wróci, to mam ochotę podziałać ;). Dorcia no mam nadzieje, że się uda, ech te 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D ale ten expres to marzenie ktore sie spelni:D niebawem:P:P tylko musimy wybrac model ktory sie nam najbardziej podoba i w rozsadnej cenie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby... ale skoro czujesz owulke to juz jest cos:)... ja az sie boje jaki ten cykl bedzie, bardzo bym chciala zeby wszystko wrocilo do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, wróci do normy skoro nie ma cysty :) no czuję owulkę, ale mądre źródła piszą ;), że to jest ból okołowulacyjny, no ale faktycznie zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie zobaczy...jak nadal bede mila takie cy7kle jak do tej pory to staranka znowu odloze:P:P chce zeby bylo elegancko coby sie niestresowac bolami i spoz. @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dorcia, nawet jak będzie ok, ze stresu oczekiwania możesz mieć przesunięcia ;), ja teraz dostałam 2 dni wcześniej, niby niewiele, ale jednak wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ja bym Ci radziła zbadać hormony, bo cysty czasem, to właśnie od wahań hormonów się biorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem nie ma co czekać, tylko dla zdrowia i spokoju sumienia zrobić badania...ale oczywiście zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jak myślałam o rozpoczęciu starań, to oczywiście w planie miałam chociaż wstępne badania na początku, bo przecież jak nic nie dolega, to się nie łazi co miesiąc po lekarzach...Ale po miesiącu tak sobie pomyślałam, że nie będę panikować i zobaczmy na razie na spokojnie ;) i się zeszło do listopada, a zapalenie możliwe, że miałam od wakacji, tylko nie czułam, ale miałam to brązowe plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie chce panikowc i latac co mies do gina :) moze wszystko wroci do normy dam czas 1cykl jezeli nie to dopiero do lekarza...przeciez znowu nie bylo roku intensywnych staran czy cos zeby az tak panikowc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jeden cykl to spokojnie można odpuścić ;), ja też nie chciałam już teraz iść badać hormony, że 3 miesiąc z rzędu nie iść do gina, bo to lekka paranoja, jak nic nie dolega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja tu zawsze pisze, jak jest możliwość, to lepiej wstępne badania zrobić wcześniej niż później, bo może trzeba będzie się czymśs wspomóc lekami, może się okazać, że starania nie są wskazane na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby gdzie jestescie..:P:P:P a mnie cos nadal brzuch lekko pobolewa jak przed @ jezeli tak dalej bedzie to chyba jeszcze w tym mies do gina polece:o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×