Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Dobrze jest takie cos uslyszec ;* ale mimmo wszystko stres jest :/ oby nic sie nie stalo :/ odechcialo mi sie tych igraszek... damy sobie spokoj na najblizszy czas... :/ dziekuje Ci za opinie na ten temat ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej dobija mnie to ze ostatnio wszedzie widze 13 :/ tak juz mnie to denerwuje... i co chwila biegam do lazienki bo mysle ze to juz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ddenerwuj sie tak tym bo jeszcze moze sie @ opóźnic poczekaj spokojnie a zobaczysz ze dsotaniesz@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziwczyny ;* nawet nie wiecei jak to pomaga :p Aha i jeszcze mam jedno ostatnio pytanie czy bóle piersi i brzucha swiadcza o zblizajacej sie miesiaczce? Czy np jak wiadomo ze juz nie bedzie okresu to piersi nie bola wcale lub bola jakos inaczej? Czy dzieje sie tez tak z podbrzuszem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co piszesz czyli bol piersi i podbrzusza moze swiadczyc o nadchodzacym okresie lub o ciazy, tylko ja jestem w ciazy i nic z tego mnie nie boli moze czasami ale nie przejmuje sie tym. U ciebie to pewnie bedzie zwykłe napięcie przedmiesiączkowe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi mnie bola wciaz i mam je takie czule. Nawet chlopak zauwarzyl ze sa wieksze. Z podbrzuszem bywa tak ze raz boli ale tak lekko a raz wcale. Sama niewiem czy to bole urojone czy naprawde mnie boli... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz byc spokojniejsza to kup i zrob test tylko nie mow nikomu jak nie wyjdzie to kamien z serca w am spadnie a jak wyjdzie to trudno:/ ale nie martw sie bo to ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na test nie jest za wszczesnie? To sie stalo 1 stycznia. Wtedy mialam nieplodne bo okres wypadal mi na 6-ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie mowie zebys go teraz robila tylko poczekaj jeszcze z tydzien jak nei dostaniesz to go zrób, ale mysle ze nie bedzie tak źle i dostaniesz za 2 lub3 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 razie spoznil mi sie rowno 7 dni. Z reszta kazda z moich kolezanek tak miala. Boje sie mimo wszystko ale juz nie tak. Postaram sie jakos odstresowac goraca kapiel czy cos w tym stylu poprawi mi humor ;D a wlasnie moze jest jakis sposob na "pobudzenie" tego okresu? Zeby jakos go przyspieszyc? (nie biorac pod uwage tabletek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za dobre slowa ;* ulzylo mi troche ;p mam nadzieje ze nic zlego sie nie stanie ;* trzymajcie sie ;* odezwe sie jeszcze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze zrozumiałam to maggi @ spóźnia Ci się ponad miesiąc,6-go nie dostałaś?A kiedy miałaś ostatnią @.To może być także ciąża ale nie z 1-stycznia tylko z cyklu w którym zaciążyłaś a powinien się skończyć ok.5 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję migotko,powiedzmy,że dobrze.Kaszel mnie strasznie męczy i schizuję,że jeśli jestem w ciąży czy nie zaszkodzi fasolce.Masakra.Jeśli nie czytałaś kilku stron wstecz to już Ci mówię,że zamówiłam testy na allegro i w ciągu 4 dni powinny przyjść(dzisiaj wysłali).A jak staranka migotko?Uważam,że jeśli przed płodnymi nie odczekaliście z przytulankiem to teraz się tym już nie stresujcie,róbcie codziennie,ale bez przesady,raz dziennie wystarczy :P Ponoć kawa poprawia zwinność żołnierzyków :) Mój niestety nie pija kawy,musieliśmy próbować bez dopingów hehehe.Ależ te nasze sytuację zaczynają się robić ciekawe,a wszystko wyjaśni się jutro(moniś),sobota(ja),koniec miesiąca Ty no i dorotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, spokojnie kaszel to nic takiego :), nie zaszkodzi. przez płodnymi było tylko raz, więc spokojnie ;). ładne imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję,miałabym problem z wybraniem 3 imienia,bo chciałabym żeby pasowało do 2 pozostałych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na jakimś forum ,że podobno picie siemienia lnianego łagodzi suchy kaszel,jutro wypróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni temu lekarz przepisał mi siemię lniane na ból żołądka,a więc siemię lniane dobre na wszystko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na wszystko dobre to chyba jutro pójdę kupić kilo ;D hihi :) a tak serio to dlaczego akurat siemie? bo nikt tego na co dzień nie stosuje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale teraz sobie robię inhalację z wody,może minie ten uporczywy suchy kaszel,ja już zrobiłam zapasy z nasienia lanego,tylko nie wiem czy w tej sytuacji też będzie skuteczny ;P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj!!!!! Co tam u ciebie jak starania:D???? U nas spokój siedzimy z mała i oglądamy bajki :) Cierpliwie czekam na 13 i lece do lekarza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×