Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja jestem... ale jestem nowa :P i czekam jak będzie... ale chyba znowu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Baby:p!!!!!!!!!!! Jak tam niedziela wam mineła???? U nas spokoj bylismy na Orkiestrze i nawet fajnei było małej sie podobalo jak gume palili na motorkach :D chłopak nie dziewczyna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze leniuchujesz:P ja dzis nei mialam szans:( obiad dla rodziny mosialam zrobic a zaraz po obiedzie na spacer i pomału usypiam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on czasami tez gotuje ale dzis moj tato i siostra ze swoja rodzinka na obiad przychodzili:D to tak jakby sama musiałam ugotowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki!!!!!! Co tu od rana tak pusto??? Jak tam wam weekend minal??? U mnei wszystko dobrze i spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie dziołchy :) co tam u Was po weekendzie?Parę dni mnie nie było.Jak Moniś objawy?Jutro masz wizytę o ile pamiętam.Życzę zdrówka dla Twojej fasolinki.Zamówiłam na allegro 2 testy ACON,czytałam,że są bardzo czułe.Nigdy ich nie testowałam :PMam nadzieję,że przyjdą w tym tygodniu.Jak tylko je dostanę od razu sprawdzam ich działanie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniula!!! Ja nie mam objawów po za nie częstymi bólami podbrzusza ach jeszcze apetyt mi sie troche zwiekszyl i jka czuje papierosy to mi neidobrze sie robi:/ Tak jutro wizyta i zobaczymy co bedzie troche sie boje no ale isc musze:) A jak twoje objawy??? Na testach to ja sie nei znam jaki mi w aptece dadza taki mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia jutro kochana :)moje objawy?temperatura cały czas podwyższona(ale mam kaszel,więc nie wiem czy nie od tego)Co prawda dziwne,żebym przy kaszlu miał od ponad tygodnia nieco ponad 37.Apetytu praktycznie w ogóle nie mam.Na zasadzie-coś bym zjadła,ale nie wiem co?Nie nastawiam się już na ciążę,bo strasznie się czas ciągnie.A jak przestałam o tym myśleć to weekend w chwilę przeleciał :P A śluz mam biały,gęsty,nierozciągliwy,jeden czy dwa razy miałam taki jak opisywałaś.Już nie mogę się doczekać kiedy teściory przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu jak Ty zrobiłaś te ładne kwiotuszki i syrduszka i te opisiki?Będę wdzięczna ja udzielisz wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz miec@??? Temp to dobrze ze jest 37 :D a z apetytem t otez mam neiraz ze cos bym zjadla ale jak ja to mowie nie ma nic chociaz jest pełna lodówka:P Opisy wchodzisz w moje konto i tam jest kilka okienek i tam sobie jkais opis robisz kwiatek] lub serce z nawiasem [ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra :) właśnie dostałam mail-a,moje testy wysłane.Paczka powinna dotrzeć w ciągu 4 dni roboczych.Już się nie mogę doczekać :) juppi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to pewniej utro albo najpóźniej w środe będą:D no no teraz czekamy na wiesci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz spróbuję z opisikami,a ten apetyt to chyba tak jak mówisz nie ma co jeść a lodówka pełna.Czytając te wszystkie posty zaczęłam tracić nadzieję i się martwić,że nie mam żadnych objawów.Po chwili poszłam po rozum do głowy i przy poprzednich ciążach też nie miałam objawów(bo nawet ich nie obserwowałam) a i tak w ciążach byłam :)Ale ze mnie taki głupek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszel leczę syropem dla matek karmiących i ciężarnych,tak na wszelki wypadek :) Niby oczekuję 2 kresek,ale chyba jak je naprawdę zobaczę to oszaleję :) :) :) Nie,stój,nie nakręcaj się.Po prostu chcę je zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie nei przejmuj obiawami bo tak na upartego to ja tez nie mam jakbym sie nie zastanawiala mam ból piersi ale to tez nie zawsze tak wiec trzeba liczyc na test ze pokaze 2 kreski a objawy przyjda w swoim czasie;) a kiedy masz@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dobrze przynajmniej nei bedziesz miala zadnych wyrzutow jak sie okaze ze zaciazylas wiem jak to jest ja bylam zreszta dlaej jestem szczesliwa i nei moge w to uwierzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dostać 15.01. a zawsze mam regularnie,no chyba,że nie dostanę to dam jakieś 3 dni tolerancji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zobaczę to chyba też nie uwierzę,jak tylko zatestuję dam znać,już się nie mogę doczekać :P Moniś a Ty jutro się dowiesz czy 1 czy 2 fasolinki nosisz w brzusiu :) Teraz często bliźniaki się zdarzają,macie "obciążenie bliźniakami" w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kilka dni temu chciałam poczekać do niedzieli(brałam pod uwagę inne testy o czułości 25 ),ACON ma czułość 10,więc jak tylko go dostanę to następnego dnia rano testuję.Mi nigdy nie wychodziły testy pozytywne przed dniem spodziewanej @.A ACON powinien pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop u mnie i u meza w rodzinei byly a do tej pory tez nie bylo bliźniaków, ale mysle ze bedzie tylko jedno nie nastawiam sie na 2 chociaz jutro usg pokaze:P nop zrób wczesnie jale sie nie załamuj jak nei wyjdzie bo przeciez wczesniej zrobisz a poźniej w dniu @ ale mam andzieje ze wyjdzie i bedziemy mogły sie cieszyc razem z toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam po małego do przedszkola wyskoczyć,tak mam nadzieję,że będę miała tą najszczęśliwszą wiadomość :) właśnie gotuję boczek w słoikach,tak mnie naszła ochota i do tego ogóraski kiszone ...niebo w gębie :)mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×