Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Tak naprawde to od lipca bo wczesniej sie leczylam Diana bo mialam hormony podwyzszone. A tak intensywnie to w grudniu jak bylismy w Pl na urlopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, to w sumie identycznie jak ja :D, też od lipca bez zabezpieczenia, tylko najczęściej raz, góra dwa w płodne, ale też nie zawsze w te chyba najlepsze dni, no oprócz listopada, bo miałam infekcję...i w grudniu dopiero było intensywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, a miewasz ostatnio nieregularne, o 3 dni to już coś jest, choć wiadomo nie ma co się napalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;* to znowu ja :( no niestedy dzis nie dostalam jeszcze okresu :/ Aniula mialam dostac okres 5-ego stycznia dlatego ze wczesniej mi sie juz spoznial i tak wyszlo ze na poczatku miesiaca mi wypada. Powinnam dostac okres ok. 6-ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka No mialam co 29-32 dni od lipca i tak licze ze moze w tym cyklu sie udalo,bo owulke mialam miedzy 20-27.12 tak mi gin powiedzial.Takze czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie, ale spokojnie możesz masz jakieś wahania hormonów, czasem nie dużo trzeba żeby się cykl rozwalił...ja np. miałam duże zapalenie i dostałam tydzień później w listopadzie, a nie słyszałam żeby infekcja opóźniała okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola nei przyjdzie :) migotko u ciebie tez nie przyjdzie:) meggi dlaczego testu nei zrobisz dla swietego spokoju??? Jak cos t ojuz by wuszedl ale trzymam kciuki zeby wszystko bylo po twojej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaleje szaleje wlasnie moj M dzwonil i poinformowalam go ze do 13 tyg ciazy bedzie mial post lekarz dmucha na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia A powiedz mi czy mierzysz tempke i jaki masz sluz we wczesnej ciazy,ja jakos przeczuwam ze sie udalo ale niewiem nie chce sie rozczarowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u długo do 13 tygodnia, dlatego że drugą ciąże miałaś zagrożoną? dziewczyny testujące w czwartek prosimy o info na topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola temp nie mierze :/ bo leń ze mnie, a śluz jak juz wczesniej pisałam mam białawy wodnisty jak sperma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze ostatnio nie mialam zadnej choroby/infekcji :/ Wypryszczylo mnie ostatnio, moze to dobry znak. Piersi dalej mnie bola ale brzuch jakos nie. Przed mnie zadko boli, zwykle na 2 dzien okresu zwijam sie z bolu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak migotko dlatego lekarz mowi ze nie musi sie powtorzyc ale lepiej brac luteina nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie, zrób test, żadnymi objawami się nie sugeruje, bo to nie jest żaden wyznacznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggie my neistety ci nei powiemy czy jestes czy nei :( a szkoda niestety wiesz co musisz zrobic albo test albo do gina moze na wywołanie cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm no ja tez mam taki bialy sluz jakby sperma,ale wiesz wkrecac sobie moge,tylko czasami mnie zaboli z prawej strony jajnik i lekkie klucie w dole brzucha na srodku,a temp mierze codzien o 8 i jest 36,6 a najnizsza 36,2 .No nic nie wkrecam sie znow bo po co sie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia231 zazdroszczę tak dobrych wieści dzisiejszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×