Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotko a mozesz wziasc pod uwage ze owu juz byla i jej nie czułas???? Bo tak mogło tez byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, wiem jak to jest, no ale musimy być cierpliwe, niestety czasem się z tym schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziewczyny czy jak owulka plus minus byla w 14dc to teraz jeszcze test mogl nic nie wykazac jak mam male stezenie tego hormonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola, wiesz ja nie wiem dokładnie, ale raczej wierzę w testy...no chyba że miałaś późno owulkę, to mógł nie wyjść monia, jakoś trudno mi uwierzyć, że się zaskocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola jak najbardziej moglo nie wykazac jeszcze ciazy jak @ nie przyjdzie to bedziesz musiala test powtorzyc ;) zreszta nie wiesz ile mogła ci sie owu przesunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto nei miej tak czarnych mysli bo nigdy sie nei uda trzeba miec troche wiary w siebie i w to co sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, jakoś dziś mnie dół ogarnął, ale ja tak czasem mam, ale generalnie to wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok czekam dalej na @ do konca miesiaca a poznej najwyzej zrobie jeszcze jeden. Milego dnia.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! jestem zalatana, zabiegana. musze siasc i nadrobic zaleglosci, bo sie rozpisalyscie:) migotko jak Twoje płodne?:> monia jak sie czujesz? co u Was dziewczyny?? u mnie na razie susza;D czekam na wizyte mam we wt. zobaczymy co Pani G. powie. jakiś wysyp tych ciąż, u mnie w pracy 6 już:| bedzie i nasza kolej. uszy do gory! buziaki kobietki:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem szczerze, że dziwne uczucie mnie ogarnia, jak komuś się za raz udaje, a mi...ja wiem wiem, że to różnie bywa, jak ze wszystkim racjonalnie to rozumiem i nie mam pretensji do nikogo, ale czasem emocjonalnie jak dziś coś mnie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri----> Hej! A Ty robiłas test? U mnie z płodnymi cholera wie, bo dziś 15dc, ale śluz jakiś niezbyt, mało i jakby niepłodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miotka napewno niebawem sie uda i bedziesz najszczesliwsz kobieta na swiecie tego dni a jak zobaczysz te dwie upragnione kreseczki nic tylko teraz musisz codziennie sie przytulac do meza i napewno beda rezultaty przynajmniej ja tak robilam i widzisz :) udalo sie za 2 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, dzięki :). coś mnie dziś tak pesymistycznie naszło, co nie znaczy, że się nie staramy i nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko:) monia tez pisala z tego co pamietam, ze myslala nawet o bezowulacyjnym cyklu, a potem zobaczyła II :D wiec nie wszystko stracone. a ja mialam okres 7 i wlasnie mi sie konczy, wiec powoli zaczynam nowe starania. z nowym rokiem, wiec moze sie uda:) we wt bede miec 12dc i ide na usg zobaczyc jak pecherzyki, ale pewnie nic nie bedzie widac, bo ja mam dluzsze cykle. czy Wam tez chce sie tak spac dzis? z tego co szybciuko przeczytalam posty to aniula jest w ciazy:D, tak? strasznie sie ciesze i gratuluje:) mowie Wam idzie jakas fala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, to przepraszam pomyliłam Cię z kims innym z tym testem...Pójdź na USG zawsze coś się dowiesz :). U mnie wczoraj i dziś jest potwornie ciemno na dworze, może stąd ten nastrój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie owulka równie dobrze może być i w pt, sb, choć jakoś zawsze ją właśnie czuję tego 14, 15 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogoda jest dołująca, ale wieczory długie sprzyjające;) mi nic sie nie chce, zupełnie. spałam dziś 9h i gdybym tylko przyłożyła głowe do poduszki to bym zasneła. istna masakra. ale trzeba przeczekac. a Ty migotko kiedy masz termin na @? kiedy bedziesz testowac? chyba pod koniec stycznia pisałaś, nie? myśl pozytywnie. mimo pogody i nastroju. usmiech, usmiech, usmiech:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja w to wierze ze predzej czy pozniej sie uda tym bardziej ze robilas jakies badania jak dobrze pamietam :) i jest wszystko ok. kurde musze isc garnki pomyc a mi sie nie chce jak cholera zupke juz ugotowalam dzisiaj pomidorowa pychotka :) u mnie w norwegii pogoda dzisiaj -20 stopni takze zimno ale na szczescie w domku mam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś to spałam z 12 h :D ri, info o moim cyklu masz w stopce ;). a test jeśli już to chciałabym zrobić najwcześniej 2 dni po terminie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzi, to masz ciepło za oknem :D, u nas w Polsce na plusie ;). robiłam USG jest ok, ale hormonów jeszcze nie badałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeszcze troche czasu, pamietaj o nogach do gory:d ja mocno trzymam za Ciebie kciuki!! edziu -20 :| jaki berger:d ja z wyteskniona czekam na wiosne. ale na razie ni hu hu;) kawa ze smietanka wypita, a teraz nogi w kroki szykuje sie do pracy, a wierzcie mi jaki mam zapal dzis........ uhuhu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym kazdy cykl = 20,30% szans ktos mi tak pisal, tu??:> dobrze,ze na usg wszystko ok. nie ma bata, bedzie dobrze. czuje to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×