Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

lola chodziło mi ze aniuli bardzo mozliwe ze zwykły test juz by wykazał a ty poprostu moze mialas pozniej owu nie stresuj sie narazie i poczekaj kilka dni i powtorz test lub idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no to poczekam kilka dni,bo na Bete tu nie pojde boje sie niechce sie zarazic a wiesz jak to w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobisz jak uwazasz ;) mysle ze jak jestes w ciazy to test pokaze predzej czy pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wredotki... o widze ze mamy nastepna fasolinke:) gratulujeeeeeeeeeee, migotka to dzis bedziesz miec owulke :P:P:P to fajnie ze przyszla wkoncu... monia kiedy ty masz czas zeby filmy ogladac :P:P tez kiedys duzo sciagalam ale teraz jaoks przestalam...hmmm chyba zaczne znowu:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wredotki ;) Nie ściągajcie z sieci, bo to kradzież! :P. Nie słyszałyście o prawach autorskich ;) dorka, cholera wie z tą owulką...w każdym razie śluz mam dalej płodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elloł elloł:) migotko ja robiłam testy w zeszłym miesiącu (owu) chyba jakos od 13 czy 14 dc i caly czas mi pokazywal 2 II raz ta druga mocniejsza raz slabsza, nigdy mocniejsza od tej pierwszej, ale zawsze byly dwie. nie czaje tych testow. zrobilam na razie 1 opakowanie.a w tym cyklu ide 2x do Pani G. wiec nie kupialam owulacyjych. lola na bete nie trzeba byc na czczo:) mozesz robic o kazdej porze:) monia jak sie czujesz? :) witaj dorotko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ri :) No dokładnie jak u mnie Ci te testy wychodziły, też zawsze 2 kreski, ale jednak negatywne, bo druga kreska jaśniejsza od kontrolnej, jeszcze dziś zrobię i teoretycznie dziś może wyjść, ale zbytnio się tym nie sugeruje, bo i tak starania są, nic to nie zmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!!!! Niedawno wstałam:P Dorota siedze w domku to ściągam wiekszosc to komedie romantyczne:P Migotko kto teraz patrze na to czy to kradziez czy nie tak juz jest:/ no to jak owu bedzie to i fasolka bedzie:D A ja dobrze sie czuje:D nie mam apetytu dalej ale kawe zbożową chetnie pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
Chciałam się przywitać. Jestem podwójną mamą. Mam dwóch synków Olka rok i 9 m-cy i Szymonka który zmarł w 41 tyg ciąży 21.09.2010 roku. W grudniu pomyślałam że raz zaryzykuję i jak zajdę w ciąże to będzie co ma być. Chyba się nie udało chociaż jak dotąd nie mam @. Nie jestem wstanie określić długości cyklu. Temp od jakiegoś czasu ponad 37 ale we wtorek robiłam test i był negatywny. Zwariować można... Do lekarza idę 27 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl24 przykro mi z powodu twojej straty dobrze ze masz starszego synka:) moze zanim pojdziesz do gina to zrob jeszcze jeden test tym bardziej ze nie wiesz ile cykl trwa i kiedy byla owu;) Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
monia231 Dziękuję. Nie znam się za bardzo na obserwacji cyklu, nie mam też pojęcia kiedy mogła wystąpić owulacja. Coś mi się wydaje że się nie udało ale pewność to będe dopiero miała jak @ dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniu! oby tak było jak mowisz, ze wyjdzie:):) syl24 bardzo mi przykryko z powodu Szymonka. moge Ci powiedziec,ze warto zaryzykowac. pisze tak dlatego, ze moja kolezanka rowniez ztracila swoje pierwsze dziecko podczas porodu, kilka miesiecy po tym zdecydowala sie ponownie zajsc w ciaze i teraz cieszy sie swoim malenstwem. trzymam kciuki za Ciebie i nalezy wierzyc ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
riditik dziękuję, ja sie tylko zastanawiam czy bym nie zwariowała ze strachu zanim mogłabym szczęśliwie przytulić maluszka... Ten cykl już chyba spisałam na straty, a zniechęcona jestem tymbardziej że dopóki @ nie przyjdzie to nie mogę podjąć decyzji co w kolejnym cyklu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sobie tylko wyobrazic co czujesz i jak sie obawiasz, ale wydaje mi sie ze warto zaryzykowac, gdy patrze jaka szczesliwa jest moja kolezanka, to az sie lezka w oku kreci ze wzruszenia. ona tez sie bala,ale przezwyciezyla to. monia ma racje, ze @ moze juz sie nie pojawic..:) w sumie dobrze by bylo, bo zycie jakby samo wtedy podjeloby za Ciebie decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
kochane jesteście. Myśłałam że ciąża trochę pomogłaby mi stanąć na nogi i zmobilizowała do tego żeby trochę o siebie zadbać... Ostatnią @ mialam 11 grudnia. do testu w 28 dc byłam na 95 % pewna że się udało bo miałam dużo śluzu, bolały mnie plecy, brzuch i piersi a takich objawów nigdy na @ nie miałam, boleć zaczynało dopiero jak się zaczęło krwawienie. No ale to chyba moja psycha sobie wymyśliła te objawy :( teraz mam tylko prawą pierś trochę twardsza i lekko mnie plecy bolą na dole. we wtorek popołudniu test był negatywny. To na pewno nie ciąża, może za wysoka prolaktyna albo coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz 35dc, a regularnie masz @? test nie zawsze pokaze od razu II. powtorz test za kilka dni, 3 -4 jesli nie dostaniesz, ale pojdz na bete. bo do wizyty jeszcze troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
no właśnie pisałam że długości cyklu nie jestem w stanie określić przed ciążami miałam nieregularne, w pierwsza ciąże zaszłam po obserwacji i stymulacji cyklu, w druugą zaszłam niespodziewanie kiedy synek miał 8 m-cy, karmiłam go piersią i nie miesiączkowałam. O ciąży dowiedziałam się w 9tyg od 8 coś podejrzewałam dopiero i to przez wytężony węch, niejeden pies niektóre zapachy by przeoczył a ja je czułam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze we wt faktycznie bylo zbyt wczesnie zeby test wyszeddl pozytywnie. ja poczekalabym jeszcze okolo tygodnia i albo zrobilabym ponownie test, albo poszlabym na bete. w kazdym razie nie stresuj sie, pamietaj, ze musi byc dobrze. i przypominaj sobie to co Ci wczesniej napisalam! trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
dzięki dzięki :) coś już nie mam nadziei że to jednak ciąża, test zrobię dla świętego spokoju jak moja dentystka zadzwoni żeby mnie na wizytę umówić bo mam leczenie kanałowe i trzeba RTG zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to koniecznie zrob:) ja uciekam do pracy, glowa do gory! buziaki kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobitki jak tam u was dzien mija??? bo u mnie dzisiaj pogoda bez zmian zimno jak cholera. dzisiaj cos mnie w prawym boku boli tak ja by kolka ale lekarz powiedzial mi ze przy ciazy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×