Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ale chcialabym isc do pracy tego malego pilnowac wiec ciaza odpada narazie...i bede sie bronic przed M:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jaką? ;), że owulka jutro? ;) dorcia, ku ścisłości nie wierzę w masowe wpadki przy zabezpieczeniu ;), a w takie inne to różnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poważnie, to wiadomo, że bywa że wystarczy raz w tych dobrych dniach ;) i już jest ciąża...tylko dla własnego spokoju wewnętrznego i dla mojej psychiki jest lepiej kiedy ja staram się dość intensywnie, a nie raz, czy dwa w płodne, tylko chociaż ze 4 razy...po prostu mam wtedy świadomość, że zrobiłam dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna i raz i 5 to nieistotne...najgorsze sa te 2 tyg oczekiwan :P:P:P... ....czytlam o zaburzeniach horm. az sie przestraszylam i juz nie bede czytac cos mnie tak cholera podkusilo i luknelam w neta:( wrr glopia baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogladam jakie ceny maja i dziwne pisze ze nowe ze orginalne a ceny bardzo zroznicowane od takich jak w sklepach do polowy ceny...hmm i badz tu madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a co ma pisać że podróby, to jest handel :D. ja tam i tak lubie w necie kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie kupowalam... i jakos nie moge sie przekonac wole poogladac, dotknac no i kolor na zdjeciach czesto inny jest wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, przesadzasz...no butów na necie nie kupuję, ubrań też nie, ale torebki kupowałam i jestem bardzo zadowolona...kosmetyki też często można znaleźć lepsze niż w sklepach...no w sumie dużo przez net kupuje...raz mnie oszukali na 150 zł bodajże, ale ot było z 5 lat temu wtedy, to inaczej wyglądało, a tak w sumie jakoś nigdy nie byłam rozczarowana zakupem, w każdym razie nie mocno, bo bym pamiętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tylko qrde tak ogladam te torebki co chce i one kosztuja od100 do 200 e mniej wiecej wiec troche sie boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, to trochę jest 100, 200 E, ja staram się kupować, tak do do max. 200 zł jakieś rzeczy żeby jakby co dużo nie stracić, choć nasza najdroższa zamówiona przez net kosztowała 1500 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zdecydowanie lepsze, może w Austrii jest inaczej...ale powiem Ci, że w Warszawie, no rządzą sieciówki, np. Natura, Rossman, pewnie wiesz...i tam wcale aż takiego wyboru nie ma...tylko jakieś Nivea, Bielenda itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a też nie chce mi się łazić i szukać jakiś fajnych sklepów z innymi kosmetykami niż te masowe...a w necie dużo tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wsumie racja jak masz zlatac cale miasto to wygodniej przed komp usiasc...ja jakos wszystko raczej mam na miejscu wiec nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheheh a ja lubie jakM chodzi razem ze mna :P:P:P a jak jeszcze po drodze pojdziemy na piwko:P:D to juz jest moj :D i moge kupowac co chce :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×