Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hmm może macie rację, bo ostatni okres dostałam 2 dni wcześniej wychodzi na to że owulacja powinna być 12, 13 dc, hmmm ale ja ją chyba 24 dc czułam, ale może coś mieszam, nieważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, jest owulka, właśnie teścik zrobiłam, wyszła mocniejsza testowa niż kontrolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...owulka bedzie pewno jutro bo testy wykazuja 24-36 godz wiec dzis meza w obroty i jutro jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze gadasz dorcia, uff dobrze że wreszcie przyszła, fakt że będzie 17dc, więc okres będzie ok. 29 stycznia, ale to na razie nieważne :D. jestem happy że owulka raczej będzie :D, choć tak czułam bo dopiero jakoś od czwartku na dobre płodny śluz się pojawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, możliwe, że miałam później, tylko wiesz ja teraz nic w śr, czw, jak powinnam mieć nie czułam, a generalnie w tych dniach czułam, więc się nie dziwię, że jest później, to mi się wszystko zgadza i składa w jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano fakt dorcia, może i ten okres być jednak wczesniej... a Ty się doczekasz owulki,w sumie nie wiadomo czy jej nie masz, może masz :), tylko nie czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wsumie to na 90% mam cos z hormonami skoro nawet piersi mnie tak czesto bola i o roznych porach cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, mówię Ci przebadaj sobie hormony, czasem coś trochę jest za wysoko, czy za nisko i już na organizmie się odbija...wiem gadam o tych hormonach ciągle, ale to ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pisałam wcześniej piersi zupełnie nigdy nie czuję...w sumie w cyklu, to najwyraźniej czuję owulkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to stranka prawdopodobnie odloze na kilka mies. :P:P mozliwe ze od kwietnia maja bede sie opiekowac tym malym chlopcem:P:P:P wiec do kwietnia odkladam :P:P zrobie zrobie te hormony ale jakos sie teraz ociagam:P:P bo i tak wiem ze nie ma stranek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, na spokojnie sobie zrobisz badania np. i w lutym, bo wiem że takie latanie co miesiąc do gina, to żadna przyjemność ;), ja zamierzam w lutym zrobić. A teraz wyluzuj i nie myśl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, no jak uważasz ;). ja raczej odkładać nie będę, no chyba że powiedzmy do maja nie zajdę, mimo intensywnych starań, to wtedy może na miesiąc odłoże, no i badania...ale to takie gdybanie bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jaki ten cykl bedzie , moze akurta sie wszystko unormuje w tym cyklu lub nastepnym nie ma co panikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne jasne :), dlatego piszę że na spokojnie...tylko wiesz jak się będziesz ciągle źle czuła, to nie ma co odkładać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :D, tylko starego nie bierz :D. ale jak coś czuje, ze u Ciebie będzie, jak u moni niby nie ma starań, a tu 2 kreski wyjdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh ta bede :D :D musialby mnie moj upic i wykorzysatac :D no albo jak zaliczymy wpadke :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×