Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość syl24
miłego dnia, a ja się tu nudzę w domu, tzn miałabym co robić ale jakoś w kiepskiej formie jestem i nic mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
edzia ja często miałam taką kolkę w ciąży, najlepiej wtedy usiąść i czekać aż przejdzie bo każdy ruch u mnie przynajmniej ją wzmagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl24 ja mam podobnie taz musze usisc i poczekac a ty jestes w ciazy czy juz po ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
tylko się nie denerwuj... Urodziłam 21 września 2010 niestety synek był martwy to był 41 tc. Teraz staraliśmy się o trzecie dziecko bo mam jeszcze synka który ma rok i 9 m-cy ale po mimu braku @ raczej się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi :( ja sie nie denerwuje bo bylam u lekarza i wszystko bylo w porzadku ja tez pierwsze dziecko stracilam to znaczy ciaza byla obumarla w 13 tygodniu sie dowiedzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
również mi przykro, ja nie wiem co się stało, tydzień wcześniej byłam na próbie łożyska było ok, potem ktg też ok po południu jeszcze bardzo ruchliwy był a wieczorem brak ruchów mnie zaniepokoił i pojechałam na ip tam oznajmili że mały nie żyje, urodził się następnego dnia bo już mnie nie wypuścili ze szpital. Nie wiem czy ta trauma kiedyś minie ale tak chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko tu z nami na ziemi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syl24
edzia można powiedzieć że większą połowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl24 napewno bedziecie jeszcze mieli dziecko tym bardziej ze jedno macie cale i zdrowe wiec 3 taz napewn bedzie tylko musicie sie czesto przytulac :) i napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze dziewczęta :) O rany ale u mnie mgła...i tak w sumie od kilku dni...ciśnienie niskie i łepetyna pobolewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby:P:P:P:P a u mnie dzis fajnie cieplutko gdzies kolo13-14 stopni tyle ze pochmurno:P:P a sie czuje masakrycznie :P i tak sobie mysle jak czuje sie kobiety w ciazy :D :D pewno 10 razy gozej niz ja teraz:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroto wyprowadze cie z błedu czuje sie świetnie :) nie moglo byc lepiej:P U mnie pochmurno i deszcz pada:( Co tam baby jak wam piątek leci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorcia! W Polsce też cieplina ;), ale chyba nie aż taka, jak u Ciebie, u mnie jest potworna mgła, dawno takiej nie widziałam... dorcia, a może Ty sobie zrób morologie, co? skoro się tak ciągle się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz będe robić faworki ;) no własnie dorcia kobietki różnie się czują w ciąży wiele czuje się dobrze :), jak monia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do owulki, to dalej nie jest przekonana, no ale śluz płony jest, starania dziś będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ja na twoim miejscu tez bym poleciala na jkies badania to niemozliwe zebys sie tak źle czula migotka spoko śluz jest żołnierze sobie poradza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfologia t ojest badanie krwi jaki jest poziom krwinek czerwonych białych itp. nop nazwa nie fajna ale jak smakuja mniam palce liza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze do lekarza pora sie wybrac :P:P:P hehehe ale mile uczucie siedziec przed komp i pisac z wami w czasie gdy maz w kuchni naczynia zmywa:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, czasem można czuć się gorzej, norma...ale Ty ciągle piszesz, że kiepsko się czujesz, no chyba że przesadzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, taki mąż to skarb :D ale ja już mojemu zapowiedziałam, co ma jutro zrobić :D, bo mnie do jakieś 15 nie będzie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie panowie przyzwyczajają do nowych ról :D my jutro pewnei w domku do wieczora:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno przesadzam:D :D :D a dzis widzilam sie z ta co twierdzila ze na100% w ciazy nie jest i dzis jej mija 3 tyg i tydzien :D i ona mi mowi heheh pewno jestes w ciazy a ja do niej na 100% a ta tylko sie smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×