Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ona mi opowiedala ze bedac w ciazy mila okres ...dziwne ... mysle ze nie ma powodu by klamac ... wiec dziwne wsumie jest ze wiele kobiet twierdzi ze mazna byc w cioazy i miec okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...dzis juz nie jestem oslabiona :P:P:P tylko mi od wczoraj niedobrze jest:P:P:P ... oslabienie pewno z pogody:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, zrób Ty kobito test na wszelki wypadek, jak nie chcesz zrobić tego dla siebie ;), to zrób to dla mnie żeby mnie uspokoić :D. nie chce się wymądrzać, ale też możesz mieć wahania hormonów (cysta) stąd złe samopoczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mówią, że można mieć w ciąży okres...hmm generalnie w to nie wierzę, bo na pewno nie występuje często, no ale może czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moze ty tez w ciazy jestes a nie wiesz:P wiemsz mi sie wydaje ze mozesz miec anemie idz do lekarza i sie przebadaj:) nie moja mama jutro wwraca i pewnei n wieczor do niej pojdziemy:)jeszcze ma przyjsc brat mojego meza ze swoja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze hormony wariuja...przeciez cysta to nie pryszczna twarzy...za mies. zrobie znowu usg. zeby miec pewnosc ze wszystko jest ok. Myslisz ze powinnam zrobic test ? ta znajoma tez mi to mowila...ale jakos niewieze zebym byla:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, szczerze powiem, wydaje mi się, że nie jesteś, jednak okres miałaś, ale wiesz może jednak zrób w poniedziałek np... monia, to będziesz miała jutro rodzinnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ja juz nic nie mysle wg mnie okres w ciazy nie jest mozliwy ale nawet jak bylam u gina ostatnio to powiedzial ze niektore kobiety maja wieksze plamienia i (w moim przypadku) nie oznacza to zagrożonej ciazy. Jak chcesz i cie uspokoi to zrob test jak nei hcesz to nei rob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ...moze wystepuje okres u kobiet w ciazy...bo jak bylam u gin z ta cysta to mi powiedzial ze okres nie oznacza braku ciazy...wiec pewno cos na ten temat wie....wg mnie takiego prawdziwego okresu ze skrzepami nie ma, moze byc tylko krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, według mnie cysta to nic takiego, z tymże różnie można na nią reagować i po niej, tak jak przeziębienie można ciężko przechodzić, możesz mieć podobnie z cystą...choć jednak już jej nie masz, hmmm, zbadaj hormony będziesz spokojniejsza...tak plamienie w ciąży w terminie okresu może być, z tymże to nie jest okres, jak twierdzą kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie bede robic:D :D:D :D no chyba ze jestem wyjatkowym przypadkiem i okaze sie ze w ciazy jestem :D :D :D migotka...to robilas 2 razy test i zawsze negat. wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a pisałaś że miałaś skrzepy pierwszego dnia, jak teraz miałaś okres :D ja zawsze mam skrzepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam 3 razy test owulacyjny i zawsze negatywny, dziś jeszcze zrobię...ale szczerze mówiąc mam to gdzieś, bo i tak są starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzepy milam od zawsze...tylko ostanio(w miesiacach gdy byla cysta) byly mies lsbsze i skrzepy byly tylko w 1 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob i dzis racja:) no ale dziwne skoro czujesz ze sie zbliza a testy pokazuja ze jej nia ma :) no wlasnie takie sa testy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, mi się po zwalczaniu infekcji szybciej rozkręca się okres, bo potrafił i 3 dni mi się rozkręcać, wkurzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dorcia, może owulka była powiedzmy 12, 13 dc, wtedy jeszcze testu nie robiłam...może była 14, 15 dc, a test nie wykazał, a równie dobrze może i jutro czyli jakiś 17, 18 dc...no cholera wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to u mnie na końcu też tylko plamienia, ale cieszę się, że się pozbyłam brązowych plamień, bo one bywają oznaką poważnych chorób...u mnie to było tylko infekcją spowodowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko doczekasz sie owu przeciez musi byc a starania i tak sa to jeszczcze lepiej i nie mysl czy byla czy bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam, to przez ostatnie cykle wyraźnie czułam ją 14, 15 dc, teraz jej nie czułam w tych dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...no moze byla owu. przed robieniem testu, ale ty zawsze przeciez ja czujesz...a teraz masz mowisz pldny sluz..poczekamy zobaczymy:) monia...ech nie wiem czy wogole powinnam czytac bo sie mi w glowie bedzie mieszac:) a milam sie odprezac i odpoczywac w tym mies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje jak ma ci sie pogorszyc to nei czytaj tego moze innym razem;) dorota ma racje moze byla owu zanim używalas testow, ale jak ci sie owu przesunie to i @ tez:P czyli jeszcze pozniej bedziesz musiala test zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×