Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorcia, szkoda że się nie możemy w realu spotykać mam wrażenie, że bysmy się bardzo polubiły :D, ta sama nie słodząca wrażliwość :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie daleka przeprowadzka :D, no jak 2 pokoje, to lepiej ;), tak przyszłościowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no szkoda :D :D 17 byla owulka wiec do 33dc mozna czekac spokojnie:P ale w niedziele zrob test :P:P....az mi sie chce znow do staran wrocic:D..ale poczekam na twoj wynik i mma nadzije ze mnie do dzialania zacheci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, że ja jestem dla ciebie potencjalną zachętą, osz Ty! :P. a wiesz jak to się nazywa traktowania człowieka instrumentalnie :D Niby masz rację...ale ja ostatnio dostałam okres 12 dni po owulce :P, a teraz mogę i 16 dni po dostać :D, raczej w pn zrobię test, jak oczywiście będzie taka potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej wkurza mnie, to że w weekend musze być skupiona, a nie myśleć, czy będzie okres, czy nie, no ale moze jakoś się skupię na egz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka zrob w niedz. :P:P:P ja sie nastawilam juz psychicznie:P:P nie kaz mi sie stresowac caly wekend :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulincia1991
Czesc kochane wlasnie chcialam Wam przekazac ze @ przyszla wredna okropna @ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) paulincia, szkoda, no ale ja zapewne będę miała tak samo...bo właśnie dostałam małego plamienia i jestem przekonana, że z tego będzie normalny okres, bo ja tak mam...ale w tym cyklu się nie nastawiałam, był jakiś dziwny, więc mam nadzieje, że dziś się rozkręci i szybciej skończy, no cóż kolejny cykl przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wkurza mnie, że na razie to jest takie beżowe, brązowe plamienie, jak wtedy przy zapaleniu, heh, no ale raczej w lutym skoczę do ginki, to się coś dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej viki! To prawie pewne że się rozkręci... A czy Ty wiesz, jak z badaniem hormonów, co można najpierw zbadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Przepraszam,że się Wam wcinam, ale często Was czytam. Wiem jak to jest z tymi testami i niecierpliwością. Pamiętam jak u mnie było. Miałam dostać @ 17.09, ale że coś dziwnie bolał mnie brzuch, to 13.09 zrobiłam test i co ? Pozytywny :) więc nawet przed terminem miesiączki mogą wyjść 2 kreski :) Na 3 dni przed @ beta 204, a jeden dzień po terminie 1954 :) Trzymam za Was kciuki i oby szybko Wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero teraz jestem i tez nie na dlugo bo niestety samopoczucie grubo poniżej zera:( paulincia szkoda ze @ przyszedl miejmy nadzieje ze nastepny cykl bedzie bardziej udany:) migotko no szkoda szkoda ze dostalas plamienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia! :) Dodaje Ci sił wirtualnie :) no niestety jest okres...teraz się zastanawiam, jak zrobić z tymi badaniami hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to troche malo tej sily:( szkoda moze jak sie skonczy@ to idz do gina i na badania niech cie wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×