Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hehhe a no mozliwe ze bedzie spontan jak u moni:D :D upic sie i dzialac:D :D tyle ze mi ostatnio zaden alkohol nie smakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bol mies. jest oki bardziej dokuczliwa byla u mnie cysta taki dziwny bol raz mocny raz slabszy ... taki niemily bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 kwietnia:) 14 kwietnia ? - jeszcze nic :D :D 15 kwietnia rocznica slubu cyw. 16 kwietnia 4 lata razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie planowalismy na kwiecien :D :D ale jakos nie wyszlo w sierpniu i jokos tak juz "olalismy" te reszte mies :D :D ale moze 14.04 wezmiemy koscielny :D albo chcrzest dziecka bedzie tylko najpierw trzeba je urodzic a jeszcze wczesniej zajsc :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie skomplikowane :D, że zanim ochrzcić, to trzeba urodzić :D, ja dziś się dowiedziałam, że koleżanki ze studiów jest w ciąży, ale to jakoś początek, jak ze 3, 4 cykle im zeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam 2012 nie planuje na razie nic, to dla mnie odległa przyszłość :D, póki co staranka, jak wyjdzie najlepiej intensywne, a jak wakacji nie wyjdzie, to się zobaczy co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejka ja wlasnie wrocilam z nad morza... mialam super weekend i super rocznice:) musze przeczytac zaleglosci, jak tam kobietki? jak samopoczucie? migotka jak tam okres?jest? nie ma?robilas test? buuziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnanadziei
Witam wszystkie kobiety na tym forum Mam mały problem. W roku 2010 brałam tabletki anty. Jednak w listopadzie 2010r. ginekolog zalecił zrobić przerwę. Dnia 4 stycznia 2011r. dostałam miesiączkę (czterodniową). Nie mogę dokładnie obliczyć dni płodnych, ponieważ przed braniem tabletek miałam nieregularne i dokładnie nie mogę obliczyć długości cyklu itp Kochałam się z moim partnerem dosyć często w okolicach dni płodnych ( 15-23 styczeń, jeżeli cykl mam 30dniowy) bez zabezpieczenia. Ostatnio czuję, że mój brzuch jest nabrzmiały i twardy. Czasem mam ogromną ochotę na jedzenie, a czasem mogłabym w ogóle nie jeść przez cały dzień. Czasem boli mnie podbrzusze. W czwartek wieczorem miałam temperaturę około 37C. W piątek rano miałam około 36.6C, a od soboty moja temperatura rano i wieczorem to około 35,5C. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży? Jakie mogę mieć też objawy w początkowych dniach? Proszę o Wasze rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pelan nadziei..teoretycznie szanse na ciaze masz duze 15-23 to jak najbardziej dobre dni by zasiac ziarenko ale w praktyce to tak latwo nie wychodzi :D my sie staramy juz od kilku mies i jakos nie wychodzi...ja tez mam ostanio wieksza ochote na jedzonko :P:P...temp. musisz mierzyc codzinnie o tej samej porze i zawsze prze wstaniem z lozka a te temp. co podalas to mozna do kosza wyzucic :) no i temp. wieczorem jest zawsze wyzsza niz rano ale ja dokladnie nie znam sie na mierzeniu temp. ...nie pozostaje ci nic jak czekac z nami cirerpliwie a w dniu spodz. @ mozesz zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnanadziei
Najbardziej zabawne jest to, że ja wcale o dziecko się nie staram. Choć gdyby było to byłabym baaaardzo szczęśliwa :) podobno jak człowiek się nie stara to łatwiej mu to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!! migotka jak tam juz po @ monia co sie leniu...jesz i nie zagdladasz do nas? pelna...no czesto tak wychodzi ze jak sie nie palnuje to jest sie w ciazy...skoro bierzesz tab. anty. to nie planowlas ...znajac zycie pewno nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! nie odzywałam sie bo w sumie to nie mam czasu:/ w sobote sprzatałam bo wieczorem mąż zabrał mnie na kolacje z okazji moich urodzin:) a niedziele siedzialam cala u mamy. A teraz jestem sama do środy bo moj mąż wyjechał w delegacje:( a co u was lalki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! :) monia, ri, to miły weekend mieliście :). Monia wszystkiego najlepszego, spóźnione ale szczerze ;) dorcia, staraj się jak uważasz ;). No bo wiadomo nie ma zasady...ale uda nam się :) Ja jestem wymęczona po weekendzie studiami...okres powoli się kończy, jeszcze jutro i właściwie będzie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko ale wszystko pozdajesz, pozaliczasz i bedzie spokój:) dziękuje za życzenia:D to juz niedługo znow starania beda??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...wszystkiego najjjjjjjj...............!!!! a mojego cos ponioslo wczoraj i zaczal staranka:D :D nic nie powiedzialm i tak nieplodne to....:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelnanadziei
No możliwe, że nie jestem i tylko niepotrzebnie panikuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, no raczej starania będą ;). a jak się masz przed jutrzejszą wizytą? :) dorcia, spontan jak najbardziej mile widziany :D. tylko jakoś tuż przed okresem jesteś? dziewczyny chciałam napisać, że jakby 2, 3 dni się tu nie pokazywała, to raczej żyję ;), tylko chce po prostu nieco dystansu złapać...bo dopiero jak dostałam okres, to poczułam, jak mnie te starania wewnętrznie stresują, choć nie zawsze to czuję i widac pod mnie...Więc stwierdziłam, że żadnych testów owulacyjnych, postaram się w płodne w miarę często, ale zobaczymy, jak wyjdzie, chociaż trochę musze przestać o tym myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×