Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

niedawno wróciłam po egzaminie ;) i zaraz znów zakuwanie :D jak tam dorcia, kurujesz się? ;) ja już się nowym starań nie mogę doczekać, ale w tym cyklu testów owu. nie robie, chrzanię to, tylko nie potrzebny stres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak egzamin? tak kuruje sie :) jaki ty masz stres z test. owul. ... gdybys je w tym cyklu nie robila to pewno test ciazowy 29dc byl zrobila :) takze na dobre ci wyszlo :P:P ja tez sie zastanawim czy w przyszlym cyklu nie robic tes. owul bo nadal nie wiem czy milam owulke...te moje syski to mnie juz tak wqrwiaja ze nie wiem normalnie w nocy dzis 2 razy obudzilam sie z bolu nie moglam sie z boku na bok polozyc :( a jak szlam siku to tak sie czulam jakby moje syski po 5kg wazyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dobrze egz, ale pisemny był, więc nie wiem jeszcze ;) no mam stres z tymi testami, no właśnie niekoniecznie w ogóle mogłam mieć owulkę...różne są zdania na temat testów ;), mnie te testy czy owu. czy ciążowe stresują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzials ile u eviki na topiku kobitek zaciazylo? a ile zostalo staraczek no normalnie kilka straczek ....szok...szybko im poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ja kobita przyszłościowa :D a ty coś zrób coś z tymi cyckami, bo ci w końcu odpadną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie patrzyłam, no jest tak chyba i realu, że część szybko zachodzi, część niekoniecznie...dorcia nam też szybko pójdzie ;). może do 3 razy sztuka :D. a jeszcze wracając do poprzedniego cyklu, to jak długo tej owulki nie miałam, to wiedziałam, że raczej lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już w następny weekend spokojnie można zacząć starania, a przed płodnymi też coś będzie zapewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka :D :D odpadna:D i tak sa male wiec.. :D :D :P:P:P:P tak sobie mysle ze jak bede kiedzus w cizy to umre chyba z bolu piersi :D ?:D :D ... niby zaczely boles gdzies od 10dc wiec gdzies kolo owulki no zobaczymy czy po @ przestana...a jak mowilam gin. ze ostatnio ma wieksze i dluzsze bole piersi stwierdzil ze to nic nazdzwyczajnego i ze tak moze byc ... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ja tam nie wiem, ale zdaje mi się, ze cię za mocno, za często i za długo bolą...w ciąży możesz mieć na odwrót, że nie będą boleć cię wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotak hehheeh a mozliwe teraz dosc mam roznych boli i brzucha i syskow to dobrze gdyby ciaza bezobjawowo minela :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze nie masz dziwnych roznych boli :D :D mnie naszczescie bole brzucha juz nie nawiedzaja i oby tak zostalo bo jest super :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no monia tez biedna :( nawiedzaja ja te mdlosci i spokoju nie dawaja .... ale jeszcze troche i przejda jej i na nas sie przezuca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie niech przechodzą na nas mdłości, nie pogniewam się :D dorcia, czy mi się zdaje, czy jednak będą starania u was od przyszłego cyklu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze ze nie czujesz...tez tak kiedys milam jeszcze jakies3,4 lata temu i sie dziwilam czemu ja tak mam... to teraz mam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kiedy beda stranka...mysle ze po @ sie nad tym zastanowie ale nie wykluczam ze od przyszlego cyklu ...a moze za pol roku dopiero...bedzie spontan pewno:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to oby mi się nie odmieniło ;) ja mam tak prawie od zawsze...tzn. na początku czasem coś mnie bolało, ale z tego co pamiętam, to tak dosłownie tylko kilka razy dość mocno...a teraz już x lat praktycznie bezbolesne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×