Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia, ja na pewno pójdę po okresie, tylko rozważam, czy już nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah jak chcessz isc po okresie to nie rozwazaj tylko idz po :) i bedzie po kłopocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba bede miala dziewuszke albo jeszcze cos sie we mnie zmieni. Strasznie mi sie wlosy przetłuszczaja musze myc co dziennie a wczesniej mylam co 3 dni, na twarzy mam trądzik:( i ogólnie fatalnie wyglądam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop w sumei to nie masz chyba ze sie podlaeczysz 2 globulkami ale to wydaje mi sie ze za mało:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam monia, nie wierzę w takie gadanie, że jak się źle wygląda, to dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...może da mi skierowanie na hormony bez jęczenia ;) i zrobię je prawie za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja juz mam dziewczynke i przy niej w ciazy tez strasznie wygladalam:( och az sama siebie sie bałam, a z chłopakiem to mi sie włosy zrobiły puszyste lśniące i rzęsy mi zgęstniały:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop oby ci dala to skierowanie wydaje mi sie ze bedziessz musiała pojeczec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha piekna!!!!!!!! hehe no nie przesadzj:p a moze przejdzie szybko w sumie jest narazie zimno i w domu siedze to mi az tak nie przeszkadza boje sie ze w lato bedzie gorzej:/ mam nadzieje ze nei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że w ogóle jest sens żebym te 2 globulki zastosowała? Nie praktykuje leczenia na własną rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leć, leć, miłego dnia :) trochę mnie martwi, że Bąblinki nie było dziś na topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jestem happy, bo chyba znalazłam sobie odpowiednią ginkę :). Ona ma swój gabinet i pracuje też w takiej klinice wspierania płodności, bardzo chwalonej...Więc akurat dla mnie, bo mi nie chodzi tylko o gina, który zrobi mi badania, bo każdy to może zrobić, tylko bardziej żeby był faktycznie temacie starań, a ona na bank jest, właściwie chodzi mi o fachowe rady...No i cena za wizytę przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No serio, jeszcze babki nie widziałam, może się okazać niezbyt ;), ale jakoś już się cieszę :). Bo widzisz monia mi chodzi też o to żeby ktoś trochę mną pokierował, przecież ja nie jestem lekarzem, a wydaje mi się, że ona bez błagania ;) będzie wiedzieć, co powinnam już teraz zrobić, czy jakieś badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz z wyglądu może byc jaka chce:) mysle ze ci pomoze i odpowie na nurtujące cie pytania i doradzi co do staran;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku trochę się zmartwiłam, bo zauważyłam że tej klinice pracuje, a ona bardziej dla ludzi, którzy dłużej się starają, pewnie i tak by mnie przyjęła i tam...ale wiesz głupio bym się czuła, że już lecę do takiej kliniki i nie chce też tym męża stresować...no ale na szczęście ma też gabinet prywatny, no to już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wieszw przychodni moze miec za free, ale w sumie niewiadomo kiedy bys sie mogla tam dostac przeciez tez sie zdarzaja nagłe wypadki a w prywatnym to różnie tez w sumei bywaja nagle wypadki ale bardzo rzadko ;) ciesz sie ze mozesz mmiec juz takiego super lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka się nie odzywa, coś czuję że niewesoło jej...:(, ale mam nadzieje, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ona w przyjmuje w prywatnej klinice i w prywatnym gabinecie...no i cennik ma na swojej stronce, co mnie też pozytywnie nastraja, że nie ukrywa, jak niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop to jest dobre u mojego jest cennik na poczekalni wszystko jest wydrukowane duzymi literami i mozna sie przyszykowac :D Bąblinka chyba nie ma czasu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero się okaże czy jest super ;). Ale jest spora szansa, ze tak będzie i to pewne, że jest zagłębiona w temat starań i rozumie ;), bo niestety ale nadal można się spotkać z lekarzami, którzy mówią, ze do 2 lat, to tylko starania bez badań, wspomagaczy i że się uda, bo nap. ludzie są młodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie ma czasu...tylko wiesz teraz są te dni u niej kiedy się okazuje, jak z ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja na lekarzach sie nei znam mam jednego mojego co mi bardzo dobrze doradza i pomaga przejsc przez kolejna ciaze i ciesze sie z tego. Ty jak pojdziesz do nei j 1 raz to tez bedziesz wiedziala czy to "ta jedyna" :) jak ci powie ze do 2 lat mozna sie starac bez wspomagaczy to ty powiedz ze tobie sie spieszy i tyle pewnei zrozumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale wiesz o co mi chodzi, że np. ktoś się rok stara, a ginowi nawet nie przyjdzie do głowy choćby hormonów zbadać, wcale nie rzadko są takie przypadki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie spieszy, tylko bardziej mam obawy, bo jakieś infekcję i przede wszystkim brak konkretnych konsultacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×