Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

oj migotka ja zaloze konto a moze ty zmienisz zdanie i sie przekonasz widzisz ty masz konto na fb i nk a ja nie mam ani tu ani tu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... tylko teraz musze pomyslec jak wam haslo podac zebysmy tylko my go znalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko...a jednak na fejsie fote masz :P:P a nie pomyslas ile osob moze ja ogladac kopiowac wycinac doklejac...:P:P:P ale kazdy ma swoje zasady i widzimisie i niech tak zosatnie wkoncu jakbysmy wszystkie mialy zawsze to samo zdanie bylo by pewno nudniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda w norge cudna teraz sie rozpogodzila od wczoraj sa upaly i u nas noc zaczyna sie robic kolo polnocy dopiero takze do 22 na polku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ale ja to wszystko wiem, po prostu podchodzę do zdjęć na fb inaczej, niż na maila, nie mówię, ze to logiczne, tylko mam wewnętrzny opór przed wysyłaniem nieznanym mi osobiście osobom, tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...slij na mojego meila od wszystkich forow.....itp... dorota23wieden@czat.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia a co Ty do tej pl tak latasz? mi by sie nie chcialo :P:P na raz 2 max 3 razy (od swieta) do pl jezdze :D jakos nire mam takie potrzeby. A zaoszczedzona kase wole wydac na prawdziwy urlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinna kozystac z tego ze maly spi i obiad zgotowac :D :D :D ale to lenistwo jest takie blogieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka kochana przeciesz wiesz,ze i tak ci poslemy to haslo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori a co ja latam tak do tej polski hmmm.... bo tesknie za moim krajem hihi a ja mam tanie linie lotnicze wiec za bilet place teraz lece z Jucia to mam bilet za 300zl takze nie jest zle nawet czasami za 20 zl sa bilety wiec korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie ja napisz jeszcze raz meila bo cos tam masz pomylone chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz ...aj sie z nia tylko droczylam na zarty a ona nam tu focha strzelila :( buuuuu Migotka wracaja i daffffffaj gg na forum albo na mojego meila to ci ktoras na gg wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co wy, tylko zapatrzyłam się na tytuły książek w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×