Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

oj różne są potrzeby odwiedzania ojczyzny ;) dorcia, a Twoja mama jeszcze jest w Austrii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka to podaj nr gg na mojego meila :P a ja posle go na meila forumowego a edzia wysle Ci przez gg haslo :P:P dobrz episze czy pomylilam cosik :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori nie szalej juz wyslala migotka meila wiec juz jej poslalam spokojnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz dori to masz sie fajowoa ja mam tylko meza i Juleczke tutaj a reszta w polsce takze myslimy z mezem ze za ok 7 lat wracamy do polski na stale ale to wyjdzie w planie narazie w przyszlym roku kupujemy dzilake i zaczynamy sie budowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesze jeszcze tylko natce trzeba bedzie podac ja wieczorkiem wysle wam zdjecia na poczte Juleczki :Dok bo teraz chyba nie znajde czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie, tak pomyślałam że raczej w Polsce, skoro zamierzacie wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...ta jest na miejscu ale czasem to mam jej serdecznie dosc te je codzinnie odwiedziny no dobra co 2, 3 dni :P:P i tak jakos mam ich dosc :P:D .Ja chyba jestem typem samotnika nigdy nie potrafialm sie nudzic i dobrze czuje sie sama ze soba dla mnie im mniej tym lepeij :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos tak jestem przywiazana do mamki ze nigdy jej nie mam dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziol spi :D ale pomalu bede znikac cos na obiad wymyslec musze i do sklepu gonic no i musowo spacerek wiec pewno.....do jutra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, to masz coś jak ja, ja potrzebuje ludzi, jak mam na to ochotę, ale nie tabuny na codzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, to do jutra! mój chłop dziś wyjeżdża i dopiero w piątek wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby! :) Jak tam czas upływa? :) monia, normalnie stęskniłam się za tobą :)...o co chodzi nie masz zupełnie czasu ze względu na rodzinkę, czy jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski.. Monia wlasnie odezwij sie, inaczej zaczniemy sie martwic.. Natka bidula pewno czasu Ci brak? jeszce troche i bedzie lepiej P:P Migotka dzis kolejny odcinek cyklu 100 pytan do :D :D wiece pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, no właśnie zastanawiam się o co zapytać :D a może o marki, rozmiary butelek, a właśnie pewnie poisz też małego, nie tylko mleko, a jakie mleko mu dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko...nie wiem czy Ci cos da nazwa mleka ale...Aplamil Pre :)http://www.milupa4med.at/SITES/DE/Aptamil/IK_AMPre.pdf butelki milam 3 z aventa takie zachwalane a dla mni i co najwazniejsze dla malego sa beznadiejne...uzywamy butli Mam http://www.ceneo.pl/Butelki_i_akcesoria;017MAM_Baby_P0-227017.htm?se=hpTSDr9DXBypNmFy43-jVz_H4ZjbMHZt&gclid=CL2g7rXhmLACFUVc3wodCiP43w a smoczki rozmiar od 2 mies. Pic nie chce nic poza mlekiem czasem uda mi sie go oszukac woda, herbatki odpadaja kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki mały uparciuch :) no tak w Austrii, też część marek jest innych...no z butelkami, smoczkami, to słyszałam że czasem są spore problemy, dzieciaki różne mają upodobania ;). a taki uspokajający smoczek używacie? a przypomniałam sobie, że używacie, widziałam na zdjęciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×