Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

natka, mam taką nadzieje, że będzie trochę więcej czasu, jak będzie większy ;). choć też mocno nie narzekam, bo dziś np. głównie śpi, także na szczęście nie codziennie muszę go non stop tachać na rękach, no i noce nadal ok. aha, no to trochę mi rozjaśniłaś o tym zastrzyku :). też podpytam swojego gina w grudniu, to się wymienimy wiedzą ;) kurczę znów mi jakieś plamienie wróciło, już tydzień tylko trochę śluzu było, a dziś znowu. myślicie że to normalne, ponad 6 tygodni po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze jak Albercik jest grzeczny :) a jak te kolki? hmm.. ja nie pamiętam kiedy u mnie ustąpiło plamienie, ale wydaje mi się że nie powinnaś się niepokoić, moja siostra miała jakoś długo, tzn do 2 miesięcy, o ile dobrze pamiętam, była u gina i tłumaczył jej że to kwestia indywidualna, jedne kobiety plamią 3 tyg a inne krócej, więc myślę że nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, no też myślę że nic złego, tylko tak pytam, bo już jakiś czas nie plamiłam. co do kolek, to czasem wieczorami popłakuje, ostatnio w sobotę, ale to już dawno tak mocno nie płakał, ale ma takie fazy, wycisza i się i po jakimś czasie znowu płacz, może to i kolki, ale nic mu nie dajemy, tylko tulimy, nosimy, masujemy brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry... Migotka, ja tez plamilam 2 mies z przerwami tyg. ale jak Natka pisze, sprawa indywidualna. Z macierzynskim to u nas super sprawa i dostaje kazda ubezp. I nie koniecznie pracujaca osoba. Oczywiscie pracujace osoby dostaja od 70-100 % wyplaty ito zalezy jakiej wysokosci dochody i na jak dlogo kobieta decyduje sie zostac w domu, im krocej tym macierzynskie wieksze. Osoby niepracujace tez wybieraja na ile mies chca podzieluc macierzynskie. Im mniej tym wiecej dochodu mies. Ja zdecydowalam ja na mniejsza kase ale za to na max mies z dzieckiem w domu i wyszlo ok 15 e dziennie. Oczywiscie w obu przypadkach tatus moze tez posiedziec w domciu 6 mies maxymalnie. Daje to 3 lata wsumie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko, wspolczuje takiego placzu, ale moze to nie kolki. Moze Albercik wieczorami zmeczony skoro w ciagu dnia malo spi. Natka i dalo sie zmierzyc hihi kawal chlopa z Ksawcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dori, to faktycznie u Was można dzieci rodzić :P nie to co u nas... porażka :O no ale... no tak zmierzyłam go ale wiesz to moje mierzenie :p więc na 100 nie ma pewności czy tyle ma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka__
Hello !!! Wpadłam tylko na chwilke powiedziec ze u mnie wszystko dobrze,urodziłam 24 sierpnia synka :) Podczytuje Was czasami jak mam czas. Migotko gratuluje synka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry... Sniezka, gratuluje!!!. Nie poczytuj tylko znami pisz :p A my juz po ortopedulzie, mamy sie zglosic jak maly zacznie chodzic. Jak zwykle "lekarz wiekowy" i jego 3 "aniolki" przesympatyczna ekipa padli w zachwyt jak zawsze zreszta widzac, ze znowu Leo ich odwiedzil. Bylismy tam wsumie 4 razy i go pamietaja :). My nie robimy tam terminu idziemy kiedy mamy ochote i zawsze bez kolejki :p. Ech, alemam dobry humor, wychwalili wytulili mi synka. W pon do pediatry. Wspolczuje wam kobity, ze juz od malenkiego dzieci maja utrodniony dostep do lekarzy, specjalistow. Wszystko prywatnie, a przeciez sa rodziny jtirych nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Chciałabym, żebyście się wypowiedziały na temat: Staramy się o dziecko, wczoraj miałam dostać @, ale nie dostałam. W zamian zaczęłam plamić, dzisiaj jest to samo. Nie boli mnie brzuch, ani nie mam dolegliwości związanych z przyjściem @. Wczoraj kuło mnie z lewej strony, dzisiaj już trochę mniej. Testy do tej pory wychodziły negatywne. Co myślicie? Bo ja już się pogubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greifrutowa, ja bym poczekala kilka dni iobserwowala. Bo niby nawet gdy jest ciaza, wystepuja krwawienia wdniach spodz @ . Testy moze jeszcze nie wykrywaja ciazy. Moze zrobbadanie krwi. Pozdrawiam i 3mam kciuki. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota tak czy siak muszę czekać jakbym zrobiła betę, bo u mnie nie robią wyników na miejscu, muszę czekać 2 dni. Zobaczymy co będzie przez weekend. Kolejny test zrobię za jakieś 5 dni jeśli się nic nie rozkręci do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greifrutowa, no tez radze poczekac jeszcze. Sama mialam plamienia tyle ze oddrogiego mies ciazy i trwaly jakies 1,5 mies. Nie pozistaje nic innego jak czekac ipokilkudnuachzrobictest i umowicsie na wizyte ugina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby ;) co tam u Was słychać?? ja po wizycie ok, tzn tak, mam zapalenie jajnika i antybiotyk, stąd ten ból, torbieli nie ma :) i co jeszcze? mięśniak się wchłania, lekarz mówi że widać tabl anty tak na niego działają i mówił że jeszcze mi na 3 miesiące przepisze i wtedy mam się do niego znowu zgłosić na kontrolę :) pobrał mi też cytologię... ale jestem szczęśliwa :D a z tego wszystkiego nie zapytałam o zastrzyk he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) natka, no to dobrze, że nie ma torbieli i mięśniak się wchłania :). jednak to zapalenie jajnika, długo masz brać antybiotyk? dorcia, no to faktycznie sensownie u was z tym macierzyńskim. w Polsce też mają być zmiany ;). w końcu udało mi się na NFZ zapisać małego na USG stawów biodrowych i jedziemy już w poniedziałek. Straszne to jest z tymi limitami, co dziecko winne że się urodziło pod koniec roku :O..no właśnie jak piszesz, a co jak ludzi nie stać prywatne badanie...u nas prywatnie 2 badania, bo i kontrolne to 300 zł, to dużo... śnieżka, o jesteś :). Gratuluje synka i dziękuję za gratulacje :). Napisz coś więcej, jak ty, jak mały :) U nas ok, czas leci, synu rośnie :), coraz więcej się uśmiecha, główkę coraz sztywniej trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Greifutowa, co slychac? Jakies zmiany? Natka, czyli same dobre wiadomosi, zapalenie wyleczysz i bedzie elegancko. Migotka, a co Ty myslalas chlopak rosnie to sie i zmienia :) wszystkp prawidlowo niech smieje, smiech to zdrowie. Kobity zimmmmma idzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) śnieżko gratuluję! napisz jak się macie? migotko, antybiotyk mam na tydzień, plus tabl przeciwbólowe na 10dni i ma przejść. Albercik zuch chłopak! Nim się obejrzysz będzie chciał siedzieć :D ale ten czas leci... Dori, dokładnie zimaaa zima. U nas dzisiaj tylko 1 na plusie, i ma od jutra sypać śnieg... u nas też dobrze, Ksawi coraz mądrzejszy, uczy sie od bratanka :P Podpatrzył jak Filip bawi się samochodzikiem i też tak zawzięcie jeździ autkiem, stara się jak może he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata,moj maly nie ma odkogo odgapiac. Fajnie pewnie wglada zabawa autkiem w wykonaniu 7 mies smyka. A jak Ksawcio, siedzi juz zupelnie sam? Dodalam foty na poczte :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori, mały wygląda bajecznie z autem :) wczoraj np siedział na podłodze, przy sobie miał poduchę, próbował jeździć po niej ale mu nie wychodziło to pieron kopnął ją dalej żeby mu nie przeszkadzała i jeździł sobie po dywanie he he tak, siedzi sobie już sam, czasem się jeszcze 'chybnie' ale to już bardzo rzadko, jednak dalej go podkładam np jak siedzi na dywanie bo jakby się uderzył to wiadomo :) a Leo co tam nowego potrafi?? :P pochwal się noo :D i podaj mi hasło i login , jakbyś była taka miła :P do naszego konta bo cholera nie pamiętam a miałam laptopa w naprawie i wszystko mi się usunęło. :) nata.01@op.pl moja poczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, niezly spryciaz. Co my nowego potrafimy...czy ja wiem?? Ksiazki juz pisalam chyba, zs uuuuwwwwielbia ogladac, takie ktore maja naklejony jakis materiall np futerko wie gdzie dotknac patrz i smieje sie zeby go pochwalic. My juz nie ukladamy poduszek bo Leo juz ladnie siada nawet potrafi na siedzaco obrucic sie o 180 st. Oczywiscie jak cos na kocu lezy a tego nie dosiegnie, pociaga za koc i sobie to "dowozi". Siedzac na podlodze interesuje go jaklezy cos na sofie i troszke dupsko podnosi i rece wyciaga zeby to dostac. Je teraz juz wiecej gotowanego bo woli cos poczuc w buzi jak sama papke ::p. Sloiki tez zjada, jezeli wyboru nie ma. Dokupilismy kolejna paczke smiesznych klockow drewnianych jedna,z dzwone zkami inne z kolorowymi szybkami. Nowy hit do zabawy. Zabki coraz wyzej, a ostre... hihihi. Powysylalam wam haslo :p wiec slijcie wasze kochane mordeczki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori, to z Leo też spryciula jak wie już gdzie dotknąć, kocykiem podsuwa zabawki.. :P radzą sobie te nasze dzieci hi hi a na pocztę nic mi nie przyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka004
mam doa ł))))))zaszam w ci nie dobrye ,nie yasyam jesycye goryej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Ja też poproszę namiary ma maila na onecie, tymilka3@wp.pl, to wam wyślę fotkę mego Alberto i zobaczę waszych chłopaków :) Fajnie że już tak się wasze smyki bawią :). Jak się macie przed świątecznie? ;) Ja czekam na ten czas :). Dziś jedziemy na USG bioderek, na szczęście blisko, bo coś śniegu trochę napadało i nie wiadomo jak będzie na drodze. Mój synu był w piątek na pierwszej imprezie :D, na urodzinach brata ciotecznego i nawet był grzeczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, jak jajnik, już nie boli? dorcia, widzę że też lubisz kupować zabawki drewniane, ja też uwielbiam dla dzieciaków z rodzinki już różności drewniane pokupiłam na gwiazdkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dorcia za maila, dopiero weszłam na pocztę i zobaczyłam, że już w sobotę przesłałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) migotko, przed świątecznie pozytywnie :P u nas spadł pierwszy śnieg i już sporo go mamy :p ale zimno strasznie i wieje do tego... brrr a Albrecik lubi jeździć samochodem? cho cho pierwsza impreza za wami :D super że był grzeczny, widać podobało mu się :p a jajnik już nie boli :) przeszło na szczęście :) ja nie dostałam wiadomości na pocztę, poproszę jeszcze raz :p nata.01@op.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry... Migotko,o tak uwielbiam drewniane zabawki mamy ich juz duzo. Jezeli mamwybor drewniane a z innego materialz to wiadomo...:p . Ogolnie wole naturalne, recznie robione zabawki :p Natka, Tobie tez wyslalam :p i to dwa razy :p . Ale wysle wieczorkiem jak wlacze kompa :p Kupilismy dzis konia na biegunach, tak mi sie kojazy ze swietami, ze nie moglam sie oprzec :p . Matko, tyle kasy juz wydalam i chyba z M. nie dostaniemy prezentow hahaha. Na 17 mamytermin u pediatry :( alez mi.sie nie chce isc bo tam takie kolejki, zawsze tyle chorych dzieciakow. A M jak na zlosc musi pracowac do pozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry... Migotko,o tak uwielbiam drewniane zabawki mamy ich juz duzo. Jezeli mamwybor drewniane a z innego materialz to wiadomo...:p . Ogolnie wole naturalne, recznie robione zabawki :p Natka, Tobie tez wyslalam :p i to dwa razy :p . Ale wysle wieczorkiem jak wlacze kompa :p Kupilismy dzis konia na biegunach, tak mi sie kojazy ze swietami, ze nie moglam sie oprzec :p . Matko, tyle kasy juz wydalam i chyba z M. nie dostaniemy prezentow hahaha. Na 17 mamytermin u pediatry :( alez mi.sie nie chce isc bo tam takie kolejki, zawsze tyle chorych dzieciakow. A M jak na zlosc musi pracowac do pozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :) Urocze te wasze chłopaki :) natka, to dobrze że już cię nie boli :). jeszcze do końca nie wiadomo czy Albert lubi jeździć samochodem, bo jego najdłuższa podróż to do tej pory ze szpitala po urodzeniu ;), ale wtedy to mini bąbel był, nie to co teraz kawał chłopa :D. okaże się przed świętami, jak będziemy 2 h jechać do moich rodziców. dorcia, a w jakim celu chodziliście do pediatry? Uwielbiam konie na biegunach :D, miałam taką koleżankę, która miała całą kolekcję, chyba z 5 różnej wielkości i to w latach 80 :D My byliśmy wczoraj na tym USG, budowę bioderek ma prawidłową. Ale ma trochę przykurcz ścięgien i lekarz polecił go szeroko pieluchować, ćwiczyć, no i szeroko go nosić, kłaść na brzuszku na żabkę. No i za 6 tyg. do kontroli. Niby to nic takiego, ale trochę mnie i tak to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka, my mamy zalegle szczepienie bo Leo byl chory i tak.sie zeszlo a w poniedz. i tak nie byl szczepiony bo p.doktor na chorobowym. Ale mamnadzieje, ze wyrobimy siedo konca roku. Migotko, nie ma sie co martwic, jezeli moge cos doradzic to dzieci mojej szwagierki i jej syn mieli to samo. A one zakladaly im zwykla pieluche tetrowa w srodek pampersa, niby nic, bez wysilku i dodatkowej pracy a bardzo pomoglo. Wczoraj bylisny znowu w c.handlowym maly byl zacheycony, tak obracal sie nabrzuchu wokol wlasnej osi, zaczepial dzieci i smial w glos. Serce mu tak skakalo, ze az sie balam. Caly az drzal z radosci. Ale dupska do raczkowania nie raczyl ruszyc. Przyszlismy do domu polozylam go na brzuch a on w sek.dal glos jak poparzony. Przeciez nie bede codzien z nim dotego centrum jezdzic zeby krolewicz polezal tam na "czarodziejskiej" podlodze. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby :) migotko, nie martw się, to nic takiego. Tak jak dorcia napisała, wsadź pieluszkę tetrową w pampera, albo kupcie mu szersze i będzie dobrze :) dori, czyli Leo jest bardzo towarzyski :p musiało to super wyglądać jak taki maluszek zaczepia innych :D a może zróbcie sobie taką sama podłogę? hi hi to Ci cwaniak mały :P dalej mi nic na maila nie doszło.. :( doruś jak możesz spróbuj mi na tą pocztę wysłać: nata.0@interia.pl. na tamtą pocztę jakieś glupie reklamy mi poprzychodziły ale od ciebie nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×