Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość czyli mogło przekłamać, tak?
Dziewczyny, myslicie, że to byłoby możliwe? Że do zapł doszło 10 grudnia, 2 tyg później test był negatywny (2 dni przed @), a teraz jest pozytywny (potwierdzony dwukrotnie)? Jest coś takiego możliwe, czy do zapłodnienia musiałoby dojść później żeby te testy tak powychidziły? Bo idę jutro na usg i zastanawiam się czy w ogóle coś na nim wyjdzie :o Bo są dwie opcje: albo (od zapłodnienia) jest to 4tydz, albo dopiero 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori, tak to był pierwszy antybiotyk, no niestety, skoro doktorka przepisała to co ja tam jej będę gadać, ona wie najlepiej co robi... a Ksawi ma już 3 ząbki, dwa dolne i górną jedynkę :) wygląda świetnie hi hi a skoro u Leo tak wszystko wygląda to jasne że trzeba kąpać codziennie, nie jestem na nie, ale po prostu my małego kąpiemy co 2dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) My po szczepieniu, nawet ok, Albert zrobił fontannę przy zdejmowaniu pampersa :D. Waży 5950 g, 75 centyl, także ładnie :) Nie pisałam wam, że 30 grudnia zostawiłam moich chłopaków samych na 4 h, dali radę ;), wcześniej odciągnęłam pokarm, Alberto wszystko wciągnął oczywiście :D natka, o to szybko jeszcze tylko tydzień w w gipsie :). ciekawe kiedy my się doczekamy ząbków ;) dorcia, u nas nie ma różnicy czy zasypia wieczorem po kąpaniu, czy nie, tak samo, czasem bez problemu, a czasem się wierci dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, Natka, dzieki! Fakt, ze szkoda juz dostal antybiotyk ale przecuez jak trzeba to nie ma co dyskutowac. To juz 3 zabek! Pieknie u nas nadal dwa ale synus dobrze sibie radzi z jedzeniem, babek juz od daaawna nie chce. Pisalam juz wam, zehitem u nas rodzynki :) fajnie je dziaslami "mietoli" . A jakies postepy? Siedzi juz pewno ladnie sam, raczkuje ? Migotka, dzielne te Twoje chlopaki. Ja najdluzej na godz zostawiam samych ...tak mizaraz teskno do malego. Kawal chlopa t tego Twojego Albercika. A sprawdzasz waga i wzrist w siatkach centylowych ? Unas wszystko dobrze, Leo z dnia na dzien coraz doroslejszy, wiecej potrafi. Z nowosci to hmmm np. Zamiast spac siada sam w lozeczku i bawi sie w najlepsze, podnosi sie tez juz do wstawania ale mu jeszcze nie pozwalam wole zeby najpierw raczkowac sie nauczyl. A wsadza sobie ladnie smoczka do buzi. Potrafi pic soczek rureczka z kartonika( sok dla rocznych dzieci, mysle, zenie zaszkodzi). Na kolanach swietnie kleczy tylko musi sie czegos trzymac. ... i chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Hejka. Czy mogę dołączyć się do tematu? Ja właśnie czekam na to by zrobić test- dzisiaj powinnam dostać okres a jego brak. Nie mogę się doczekać jak wyjdą dwie kreski- ale jeszcze poczekam z tym testem. Dziwnie się czuje mam gorączkę 37, 6- utrzymuje się już 3 dzień- nie zażywam nic bo się boję. Dół brzucha mnie boli i czuję się słabo ale to też mogą być oznaki okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam, warto poczekac z testem. @ masz dostac dzis wiec jeszcze moze nadejsc.Goraczka, przeziebienie rowniez moze opoznic @ . Moze poczekaj z testem do np poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czylu moglo..., nie tyle przeklamac co poprostu pierwszy test mogl jeszcze nie wykryc ciazy, po2 dniach kolejny juz wykryl wiec jest ok. Gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
No na pewno poczekam do poniedziałku jak nie do piątku - okażę się czy się udało. Strzał chyba był za późno bo w 20 dniu cyklu ale to się okaże za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori, dokładnie jak trzeba to tam lekarz wie co robi, a moja doktorka tak bez podstaw nie daje więc mam do niej zaufanie :) na szczęście Ksawi już zdrowiutki :) a z dwoma ząbkami też można sobie radzić, co by nie, a skoro 'miętoli' rodzynki to jak najbardziej widać że tak można :P my nie próbowaliśmy jeszcze... siedzi już sam, to wiadomo, a raczkowaniem tego bym nie nazwała co robi :p on się czołga bardziej, niby tyłek w górze ale rączkami jeszcze dobrze nie umie przerabiać, ale posuwać się posuwa do przodu :) i teraz ma manie żeby z nim stać przy czymś, i już kilka sekund sam nawet postoi ale nie ma co za wcześnie znowu go tak ćwiczyć więc wszystko w granicy normy, i lubi spacerować, podtrzymujemy go pod paszkami i powoli coś mu wychodzi, tak przekłada te nóżki.. super to wygląda :) no to się pochwaliłam hehe a Leo jakie robi postępy??? pisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam, mi również się wydaje że lepiej poczekać z testem, bo tak jak dorota pisała różnie z tym jest... ale trzymam kciuki :) czyli ja na piszę tak: gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Hejka ale się dzisiaj źle czuję - albo mnie grypa bierze albo już nie wiem co ? gorączka 37,6 utrzymuje się 3 dzień, dół brzucha strasznie boli - gorzej jak na okres, jakieś uderzenia ciepła dostaję. Dziś bez okresu 28 dzień mam regularnie co 28-29. śluz białawo-zółty -dużo tego. Czekam cierpliwie, ale już lekko zrobiłam sobie nadzieję na dzidzię :-) Jakoś tak dziwnie się czuję -co dziewczyny o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Witam. Dziewczyny okresu nadal nie mam- dzis jest 29 dzień. Nie bolą mnie tak pierwsi jak przed miesiączką temp utrzymuje się 27,5. Poczekam jeszcze trochę do czwartku a później zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Śliczne dzięki nie czuję się wogóle na okres - czas pokaże. Nie wiem jak jeszcze zareaguje mój mąż nic na razie mu nie mówię. Mamy już jedną córeczkę 10 lat ale ja chce mieć drugie. Jak wyjdzie będzie miał dużą niespodziankę bo myślałam że mam nie płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam, czujesz się tak samo jak w pierwszej ciąży na początku? no to faktycznie Twój mąż będzie miał niespodziankę, poczekaj cierpliwie i zrób test :) i oczywiście napisz Nam jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mogę się przyłączyć? :) ech mam problemik i może Wy coś mi doradzicie: @ 7.12 - 13.12 15 dc - 26 dc (21.12-1.01) były staranka praktycznie co dwa dni Mój cykl trwa średnio 32 dni (dzisiaj jest 31 dc) a od 29 dnia zaczęłam plamić, to już trzeci dzień i nie wiem co myśleć... Sprawdzam sobie też tempke może któraś się orientuje w tych pomiarach: 12 dc - 17 dc - 36,6 18 dc - 24 dc - 36,5 25 i 26 dc - 36,6 27 dc - 36,5 28 dc - 36,4 no i od 29 (plamienia) do dzisiaj czyli 31 dc - 36,6 Dodam, że miałam małe problemy z odróżnieniem śluzu przez stosunki ale wydaje mi się że najbardziej płodny miałam przy niskich temp. czyli od 18 dc... Gdyby to była ciąża to byłoby super, ale te plamienia mnie męczą.. od czasu do czasu mam bóle podbrzusza i pachwin, piersi mnie czasem zabolą po bokach i mam zawroty głowy, a od godziny 18 mogłabym już spać... Przy pierwszej ciąży też miałam plamienia ale jednodniowe a tu aż trzy dni, koszmar :/. Tak więc może któraś się orientuje w temperaturach to poproszę o pomoc bo mi się wydawało że może wogóle nie miałam owulki i te niskie temperatury też dobijają i proszę kiedy najlepiej zrobić test? mogę jutro czy najlepiej jak przejdzie mi to plamienie? Mam nadzieje że nie pogubicie się w tych moich datach :). Mam już jednego brzdąca i nie był dla mnie problem odkryć że jestem w ciąży (dzięki plamieniu) ale teraz nie chcę za szybko zrobić testu żeby się nie załamać tym bardziej że to plamienie trwa dłużej... już sama się pogubiłam w tym wszystkim :( lepiej by było mieć albo okres albo nic... a nie takie o plamienie. Troszkę dużo napisałam ale mam nadzieje, że chociaż jedna osoba podpowie mi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Hejka - ja takie plamienia miałam w pierwszej ciąży więc jeżeli nie wystąpi u ciebie miesiączka to może to być oznaka ciąży. Zrób po prostu test w dniu spodziewanej miesiączki. Jeżeli chodzi o mój przypadek to już nie pamiętam jak mój organizm się zachowywał - raczej przechodziłam bez objawów. Teraz mam dużo śluzu białawozóltego i od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres ale nie przyszedł. I te dziwne uderzenia gorąca przy dużym wysiłku- to mnie martwi:-(. Ale dziewczyny czy to byłoby możliwe zajść w 20 dniu cyklu ? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Dziewczyny a czy temp to też może być objaw ciąży>? Ja mam od 3-4 dni 37,6 - teraz mierzyłam i nic nie spada. Nie jestem chora więc skąd ta podwyższona temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mierzysz pod pacha czy w pochwie? ja w pierwszej ciazy pod pacha i mialam ok 38 a bylam zdrowa jak rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Mierzę pod pachą i mam 37,6 a jestem zdrowa jak ryba- temp utrzymuje mi się od 3 dni i miesiączka mi się spóźnia dzis jest29 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie mierzysz pod pacha czy w pochwie? ja w pierwszej ciazy pod pacha i mialam ok 38 a bylam zdrowa jak rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Mimimoo - co o tym sądzisz a jakie jeszcze miałaś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowe objawy jak ból piersi, zgaga, wymioty zaczęły się od 3 miesiąca...natomiast na samym początku miałam to jednodniowe plamienie i temp ok 38 no i ból podbrzusza jak na @, w listopadzie dowiedziałam się o ciąży a temperatura do końca stycznia doszła do ok 39 taki był mój organizm a z ciążą było wszystko ok, no i co wizyte to słyszałam tekst: " aaaale ma Pani dużo śluzu". Teraz mi plamienie się zmniejszyło więc cieszę się, zobaczymy jak będzie jutro, ból podbrzusza też już się zmniejszył ale obawiam się bo właśnie mniej boli ech boli źle nie boli też źle... marudze :( Życzę Ci aby to była ciąża a nie choróbsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki00025
witam dziewczyny :) :) mam nadzieję, że będziecie miały te upragnione 2 kreseczki :) ja też czekam na testowanie...3 poronienia.... teraz oczekiwanie idzie się wykończyć.... mam dziś 25 dc , przy cyklach 32-35 dni. Robiłam dzisiaj test bo już nie mogłam wytrzymać, przecież wykrywają 6 -dniową ciążę,..... ale nie wyszło i straciłam nadzieję ;( zwariować idzie.... mam jeszcze trzy testy do wykorzystania w szufladzie i obawiam się że nie wytrzymają do dnia spodziewanej miesiączki ;p ale nie.... muszę walczyć z moją słaba wolą ;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) natka, stanęło na tym że na razie zostajemy ;). No chyba że macie pomysł na nazwę nowego topiku? to ja jestem za :) dorcia, to 75 centyl jeśli chodzi o wagę, a jak jest już długi nie wiem, bo w Polsce najczęściej nie mierzą dzieci w przychodniach ;). już głownie 68 cm ubranka zakładamy. Ale wasze chłopaki już dużo potrafią :). Dorcia jeszcze trochę i twój będzie miał roczek!!! :), natki trochę później, a mój sobie poczeka do października :). Jak sobie pomyślę, że rówieśnicy naszych chłopaków z samego początku roku już chodzą, to aż niedowiary, ale tak to już jest jak się urodziło na początku roku :) Albert robi się coraz bardziej interaktywny ;), coraz dłużej sobie sam poleży to w leżaczku, to na macie, to na łóżku, czy w łóżeczku, dużo "gada" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×