Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota26XO
u mnie od 13pon do caly tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a ja nic nie bede na sile ze plodne to ma byc S, zobaczymy ja w sumie nic nie planuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
a my tez tylko w nieplodne :D jakos tak wychodzi :D w zeszlym mies byl dzien przed plodnymi i 2 po owlulacji :D z takim S ciezko zajsc w ciaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
tak w wiedniu mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciężko...dlatego wiesz pisząc że bardziej intensywne chodzi mi o to że seks powiedzmy 4 razy w dni płodne...a nie kochasz się raz w płodne, a i tak czekasz na ciążę, a później rozczarowanie, ale przecież kochając się tylko raz w płodne szansa jest dosć mała żeby zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
wiem...ale jak jestem zmeczona albo poprostu nie mam ochoty to mam miec S tylko dlatego ze mam dni plodne...albo jak maz nie ma ochoty mam mu powiedziec ma byc S bo mam dni plodne :D :D to podeejzewam ze tym bardziej by ochoty nie mila :D :D prawde mowiac my czekamy na "planowana wpadke" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak chciałam, ale trochę mi się zmieniło...bo jak się człowiek nie stara wcale, to myśli że jeden seks i będzie, a tu okazuje się niekoniecznie...a ja i tak czekam, co będzie, nawet jak to tak na luzie jest...na psychikę, to i tak działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
tak mieszkam tu 6 lat prawie, maz jakies 15 i mieszkamy tu juz nastale, bo niby do czego i po co do pl wracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ja sie tym nie przejelam, moze dlatego ze prawie znikome szanse byly na ciaze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
mysle ze regularne czy nieregularne cykle nie maja tu zanczenia jak ktos sie stara to ma "S" czesto co dzien lub co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
moj zawiedziony nie byl...raczej zdziwiony ze @ dostalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
wydaje mi ze ze przy nieregularnych jest lepiej nie ma presji ze to akurat dzis czy jutro ma byc "S"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża i nie ciąża
lepiej i nie lepiej zależy jak się na to patrzy...ja wolę mieć jednak regularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
no niby tak, ja tez wole regularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że ja że tam powiem mam żelazny cykl :D. Okres zawsze przychodzi, na początku miewałam tak do 5 dni przesunięć, więc tak 25-32 dni, teraz wiele lat jest prawie zawsze 28, 29 dni i nic go nie zmienia, choroba, klimat, stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciekawa jestem co u onaxyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lipca mialem z dziewczyną piszczoty.. wytryslem sie na reke .. powycieralem ja u ciuchy .. spemy nie bylo na rece ( byla zaschnieta) i ta reke wlozylem jej do pochwy.. balismy sie ze jest w ciazy .. ale 31 lipca dostala okres. jakos mi ulzylo. dodam takze ze dostala 2 lipca. teraz miala dostac 31 sierpnia i nie dostala.. w tym czasie bawilismy sie pare razy w pieszczoty ale wiem ze juz nie popelnie tego bledu i najpierw wolalem ja pomacac .. czystymi rekami a potem dopiero sperme miec na rece. jestem na 100 % pewny ze sperma sie nie dostala do niej.. robilem to bardzo uwarznie . czesta konczylem na swojej rece i konczylismy i bylo 0 dotyku. nei wiem co sie dzieje . wczoraj nie dostaakl okresu , dzisiaj tez . nie wiem cyz jutro dostanie. :( strasznie sie boje.. mi sie zdaje ze palcem dziecka nie darady zrobic ale sa takie przypadki.. ale to malo realne pomozcie mi blagam !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×