Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość dorota26XO
i co u Ciebie...:? robilas test :?:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
on....no nie da sie :D :D moj maz to czytal i powiedzial ze jestes....(nie napisze bo brzydko powiedzial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
on... byly przypdki zrobienia dziecka palcem :o:????????????? ?????? ??????? ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dawno mnie nie bylo ostatni raz w piatek bo wczoraj i dzisiaj mielismy gosci i nawet nie mialam chwilki zeby napisac!U mnie to wyglada tak okres powinnam dostac dzisiaj ale go nie dostalam a test robilam w piatek ale wyszedl negatywny ale pewnie to za wczesnie poczekam jeszcze troche i jak nie dostane do srody to zrobie kolejny test a u was co tam??pozmienialo sie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
on...dlaczego nie pojdzie do lekarza??? robila test ciazowy?? ma zawsze regularne miesiaczki??? a ile lat ma twoja dziewczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ona ..mysle ze jednak zawczesnie ten test zrobilas, masz arcje poczekaj jeszzce kilka dni i zrob ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz uciekly wszystkie to nic ja tez zmykam kobitki spac bo zaras tu zasne a najlepsze jest to ze spac mi sie chce o godzinie 17 a wstacmoge o 6 rano :( pa kobity i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
dzien dobry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to nic nowego, mijaja dni @sie konczy i moze cos we wrzesniu sie uda:D a co u was słychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ w zaszadzie tez juz koniec, ale dzien ładny słonce swieci nie wiem jak jest na dwoorze ale zaraz dam malej sniadanie i idziemy na dwor:) trzeba korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza chcialabym korzystac ale moj maz doszedl do wniosku ze nei chce dziecka kolejnego takze starania odłożymy. Dzis mu powiem ze ja jestem juz gotowa i jak on nie jest to poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam wczoraj dostac ale nie dostalam dzisiaj tez nic ale ja nie czuje nic tylko wczoraj jak sie polozylam tez mialam jakies ciagniecie w podbrzuszu i myslam ze okres sie zjawi ale nic nie ma narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam ale w piatek teraz czekam jak nie dostane to w srode zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie nakrecam pewnie sie spozni:/ a jak nie to i tak pewnie sie skonczy na wywolaniu okresu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez iskierke nadzieji mam korci mnie zeby dzisiaj zrobic ale nie chce sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×