Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość Ksenia26
Mam cykle średnio 31 dniowe. Współżyłam 15 dc i Ehh nie wytrzymałam i zrobiłam test Oczywiście negatywny. dzisiaj 24 dzień cyklu bolą mnie jajniki, i piersi. Tempka mierzona w pochwie 37,2 może jednak jest jakaś szansa co myślicie? I dziwnie płaczliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Migotka co u Ciebie? ja koło niedzieli powinnam dostać @....testy owu w 14dc i 15dc były pozytywne później nie robiłam bo wyrzuciłam :P a starania były 13,14,17,20,22 dc...ostatni to cykl w którym marudzę :P następny już wyluzowany :P no chyba, że jednak się udało- bo wiadomo nadzieję mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiski dawno wyrzuciłam a nadal pamiętam kiedy i co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bablinka :) A jako tako u mnie...U mnie właściwie też już po płodnych, u mnie okres jakoś za 1,5 tygodnia, ale cholera wie. Nie nastawiam zbytnio, bo mało było w tym cyklu starań, no jakoś tak wyszło ;). U Was widzę, że częściej ;). Szczerze mówiąc, to już myślę o badaniu hormonów na poważne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisów nie pamiętam, tylko zawsze jak dostaje okres patrzę sobie mniej więcej na kalendarz na net mama i mniej więcej widzę kiedy płodne i jakoś sobie to w głowie planuje, a testów owulacyjnych też nie robiłam w tym cyklu, tylko raz w poprzednim...tylko po śluzie widzę mniej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej chciałam napisać, że nie prowadziłam i nie prowadzę zapisków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, a jak to u Was dokładnie teraz jest ;), wcale nie ma starań do wakacji, czy są tylko bez wyliczeń, nie intensywne? Ja to myślę, że jak się powiedzmy do kwietnia nie uda, to też pewnie z miesiąc zrobimy sobie przerwę, no ale to się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam jakiegoś doła, nie tylko związanego ze staraniami, choć to też ma na to wpływ, ech, no ale czasem tak bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki!!!!!! Czemu sie dolujesz Migotko????? na wszystko przyjdzie czas i pora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia! Jak się masz? :), który to już tydzien? ;) Wiesz jakoś tak ogólnie mam doła, nie chodzi tylko o starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie to norma, że generalnie super humor, a raz na jakiś czas totalne wkurzenie, ale już mi przechodzi ;), więc spoko normalny stan mojej osobowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje u mnie dobrze :) tydzien konczy sie 10:D a jak twoje egzaminy??? pozdawalas wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle jeszcze 2 tygodnie i II trymestr :D, kurczę jak to leci...a ja dalej nie w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop to jeszcze jeden i troche wolnego pewnie bedziesz miala:) przyjdzie i czas na ciebie i tez bedziesz miala mdlosci, apetyt a pozniej wielki brzuch:P no w koncu wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No statystyki mówię, że raczej przyjdzie czas i na mnie niż nie przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh na pewno przyjdzie:) a jka walentynki szykujesz cosik dla meza??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie obchodzimy walentynek :D. Obchodzimy swoje urodziny, rocznicę ;). A Wy obchodzicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w sumie tez nie tak tylko pytam to jest dobry dzien dla par nie po ślubie u nas jak mamy dawac sobie prezenty to bez okazji:) a jak ogolnie twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt...:) Wiesz juz lepiej, jak nie potrafię się długo smucić ;). A co do starań to jest mi lepiej, ze tak dużo tym nie myślę, chyba tego mi trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze niesiedzenie na forum ci służy:) oby tak dalej a moze neidługo bedziesz narzekala na mdłosci albo bol cycków:P Ale mamy okropna pogode nie moge sie przyzwyczaic do tego zimna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jeszcze trochę i będzie ciepełko :). No dziś większy mróz, ale u Nas ładne słoneczko od rana... U Was nie ma słońca? A jak Twoja córuchna? :) No oby się udało w miarę szybko, bo ja wiem, że czasem się z tym schodzi i już to sobie konkretnie w głowie ułożyłam, ale wiesz emocje to inna sprawa...jak widzisz jak ciągle ktoś zachodzi w ciążę, a Ty dalej nic...niefajne to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak sobie przypomnę, jak mówiłaś że byś nie chciała urodzić drugie dziecka znów we wrześniu, bo ostatnie miesiące są latem, a tu bach i masz znów we wrześniu :D, to powiem Ci, że to mnie optymistycznie nastraja...:D. Bo ja bym nie chciała urodzić grudzień, styczeń, a szczególnie przełom grudnia i stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop nie fajnie ale trzeba tez miec dystans do wszystkiego i do tych spraw tez bedzie dobrze zobaczysz:) u nas nie ma slonca i zimnica jak cholerka jest:/ moja córa wlaśnie wychodzzi z przeziębienia a psoci za dwoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze cos w tym chyba jest oj ja to bardzo nei chcialam znow we wrzesniu urodzic ale cóż ktos na górze mial inny plan niz ja i oto bedzie we wrzesniu:P nop to i wam moze sie tak poukładać ze urodzisz wtedy kiedy nei chcesz:P ale by bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co spsociła ostatnio? ;) Myślę że już dystans mam, na dzień dzisiejszy ;). Tylko kurczę znów zostalam sama na topiku na placu boju ze staraniami :D. Ale coś czuje że dziewczyny znów niebawem dołączą ;). Zresztą Bąblinka, to już może nie będzie musiał po tym cyklu się starać, bo już będą 2 kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A termin na który Ci wyliczyli? Tzn wiem, że się jeszcze może później zmienić, w zaawansowanej ciąży... My teraz czekamy na małego męża brata, lada dzień się może urodzić, termin ma na 24 lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę, to wszystko mi jedno kiedy by było...tylko jak bym mogła wybierać, a rzadko w tej materii można ;), to jednak wolałabym nie rodzić właśnie w tedy co wyżej napisałam...w ogóle chyba najlepiej na wiosnę by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×