Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzwon tanio do polski

co ze zwyczajow angielskich wprowadzilibyscie do polski?

Polecane posty

Milo mi ja jak w niku Ewelina:) Ja juz wszytsko na dzis zrobilam:P koniec tygodnia wiec kazdy juz myslami w domu:) albo pubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam ludziska
milo mi Cie poznac ;) ja sie zabieram do roboty w koncu... ale lenistwo nie wzielo... a teraz jak mi jeszcze napisalas ze juzwszystko zrobilas to juz w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ja tylko czekam na 16.30 musze jakos zabic ten czas to siedze na kafe:p bo duzo stronek mam zablokowanych wiec kafe katuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooostynaaaa
u mnie niby niepoblokowane ale nie wiem czy ktos tego nie sledzi ;) nie moge sie doczekac jutra, jedziemy na grzyby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie na te grzyby jedziecie:)? Ja tez wlasnie mysle co tu jutro robic bo pogoda wydaje sie byc niezla przynajmniej przez okno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooostynaaaa
peak district rok temu znalezlismy w jednym miejscu sporo grzybkow i sie tam wybieramy po raz pierwszy w tym roku ;) ale ci nie zdradze dokladnie, bo to takie nasze miejsce haha ;) wiesz, nawet jak pokapie deszcz to mam to w nosie ;) po deszczu grzyby rosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moj bardzo grzybowy nie jest to i tak bym nie namowila go raczej bo sie nie zna jeszcze by nas zatrul:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooostynaaaa
a my sie znamy ;) najwyzej po weekendzie sie juz tutaj nie odezwe hahaha :) jejku jak mi sie nic nie chcceeeeeeeee... a zaraz ma przyjsc do mnie ktos kto ma mnie nowej rzeczy nauczyc.. pfff... moze przysjsc ale czy mnie nauczy w piatek popoludniu to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie wymyslili w piatek nauki:) Mnie menager ciagle meczy zebym mu szukala jakis papier z 2007 roku a tak mi sie nie chce grzebac w tej stercie papierow dzis ze szok. Jestem rozleniwiona na maxa przez piatek i jeszcze dodatkowo kobiece dni mnie dopadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joosstaaa
jestem :) grzybobranie sie udalo ;) sporo kozakow, ale 3/4 robaczywe niestety :( a jak Tobie minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jestes:) ja mialam grilla w sobote u znajomych A dzis znow poniedzialek i leje:/ a ja ubralam sioe letnio bo rano tak pieknie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joosstaaa
haha ja mialam dzisiaj rano tez dylemat - zalozyc sukienke czy nie, ale jednak zalozylam spodnie i sweter ;) wzielam sie dzisiaj od rana ostro do roboty, a teraz po lunchu juz mi sie nie chce strasznie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze musze zrobic kika pierdol wiekszosc juz skonczylam ale odkladam najgorsze i nudne na koniec. Po 14tej bede sie musiala za to wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joosstaaa
haha ja tez, dalej sie bijam :P zaczne od "pelnej godziny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda tak mnie rozleniwia :P oczy mi sie zamykaja marze juz o tym zeby sie rozsiasc w domku z jakas kawka i nic nie robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joosstaaa
ja miala wczoraj takiego lenia - nic nie robilam, caly dzien na sofie i filmy, zjadlam chyba 2 litry lodow - dwa razy do sklepu jezdzilismy za lodami... czuje normalnie ze mi dupa urosla haha ;) raz wyszlam z domu, do kosciola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×