Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angela24

Czym wyczyścić pluszaki?

Polecane posty

Drogie mamy potrzebuje wyczyścić wszelkie miski i inne pluszaki córce, bo są pokryte warstwą kurzu, czy jeśli wrzucę do pralki to czy nie będą do wyrzucenia? czy może jest jakiś środek którym można przetrzeć, jak Wy to robicie? czekam na rady z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululyja
jak mają w srodku taką jakby watę sztuczną, to do pralki i juz, tylko najlepiej w pogodny dzień, żeby sie na powietrzu wysuszyły. jak maja takie kuleczkiw srodku, to nie wiem, ale w sumie można sprobowac, no bo co sie moze stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takie co się pokrywają warstwą kurzu to wkładam w karton i na strych a reszta jak się pobrudzi podczas zabawy ląduje w pralce. Przytulanki do spania piore co 1-2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
ja piore w pralce nic sie nie dzieje z nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskuje....
pierwsze do pralki potem wysusz a na koncu wrzuc do zamrazarki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie piore w pralce w 40 stopniach, nawet te, na ktorych jest napis pranie reczne. nigdy nic sie zadnemu nie stalo. tylko do suszenia trzeba przywrocic im ksztalty i porozkladac je. nigdy nie suszyc w suszarce bebnowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za rady, jednak je wypiorę i zobaczymy, gorzej z tymi grającymi. Agatek- 🌻 a z różnych powodów... jak mi zostawisz gg na mailu to napewno się odezwę aniolplus@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgttu
ja wszystkie pluszaki wrzucam do pralki i ustawiam program na "delikatne" czyli 30 st i wirowanie na 400 obrotów...zabawki wyglądają jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoswiadczonaSytuacjaaa
czym czyscic grajace zabawki jak pozbyc sie kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjhjhkjdhkj
Na wierzchu można doczyścić ale co autorko zrobisz z mnóstwem kurzu we wnętrzu tych pluszaków? Ja nie wyobrażałabym sobie nie wyprać miśków. Moje dziecko ma 5 miesięcy i sporo takich miękkich zabawek odpowiednich dla tego wieku i raz na 3 tygodnie wszystkie idą do prania i to nie tylko ze wzgledu na to że mała je ślini ale weź sobie któregoś razu pod światło słoneczne takiego misia i potrzep nim solidnie a zobaczysz zwałę kurzu i to że wyczyścisz je z wierzchu nic nie da, trzeba wyprać . Żeby pozbyć się roztoczy można je wrzucić do zamrażarki i na kilka godzin zapakowane w siatkę ale skoro są mocno zakurzone to tylko pranie je ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly

pluszaki ale i wiele innych rzeczy to najlepiej Czyścik parowy ARIETE 4133, małe to, trzymam w szufladzie a przydaje się i do kuchni i łazienki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×