Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bo mam dość !

15-20 kg,szybko i zdrowo,kto ze mną ?

Polecane posty

Gość Bo mam dość !

Witam . Kto się ze mną odchudza?razem łatwiej ! Chce schudnąć 15-20 kg,szybko,ale zdrowo,bo wiadomo efekt jo-jo,może sie pojawić. Kto ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam będziesz żyć :P
no to albo szybko albo zdrowo? A że tak spytam -jaka waga wyjściowa i wzrost? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odchudzałam się już wiele razy, z mniejszymi i większymi efektami. Kilogramy po pewnym czasie wracały. Jakieś 2 miesiące temu musiałam kupić spodnie w rozmiarze 46, co mnie naprawdę przeraziło. Sądzę, że pewnie stopniowo przybierałabym na wadze jeszcze bardziej, aż okazało się, że mam problemy zdrowotne (nie związane w żaden sposób z wagą, ale z układem trawiennym) i pewien mądry człowiek doradził mi, żebym podczas leczenia całkowicie wykluczyła z codziennej diety 3 produkty MĄKĘ (w każdej postaci!), CUKIER i ZIEMNIAKI. Od tego czasu upłynęło ponad półtora miesiąca a ja SCHUDŁAM 9 kilogramów. Bez żadnych diet MŻ, kopenhaskich, south beach, dra Dukana itp. Wystarczy wyeliminować te 3 produkty i tyle. U mnie schudnięcie było "tylko" efektem ubocznym leczenia. Sądzę, że gdyby nie choroba nie miałabym tak silnej motywacji, żeby się odchudzać. Wczoraj kupiłam spodnie o 2 rozmiary mniejsze i wiem, że nawet po skończeniu leczenia będę kontynuować ten sposób odżywiania - choć może pozwolę sobie od czasu do czasu na kanapkę - bo za chlebem trochę tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo mam dość !
Chcę szybko i zdrowo ! Muszę uważać na to co jem,bo mam osteoporozę i niedoczynność tarczyce,takze to też wpływa na moją wagę . mam 163 wzrostu i 76 kg :((16 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed dodaj jeszcze, że dieta Dukana "rozwala", że się wyrażę kolokwialnie - WĄTROBĘ - ostatnio było o tym głośno w mediach. Efekty diety, choć z początku widoczne odbijają się na zdrowiu na długie lata! Nie można zachęcać nikogo do czegoś, co rzeczywiście szkodzi zdrowiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo mam dość !
Dlatego chciałabym schudnąć zdrowo,żeby nie było skutków ubocznych :( . Wystarczą mi już dwie choroby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chcesz schudnąć zdrowo to proponuję wizytę u dietekyka. Ja jestem na takiej diecie i juz od początku roku schudłam 20 kg. Jem wszystko i nie chodzę głodna- poprostu nauczyłam się jeść :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja mam dosc!!!
przylaczam sie do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mam dość Przestań jeść dania i produkty zawierające mąkę, cukier no i usuń z diety ziemniaki. Tyle wystarczy. Zapewniam.Przez pierwsze 3 tyg chudłam powolutku a potem nagle ubrania zaczęły stawać się za luźne i wszyscy prawią mi komplementy, w końcu ubytek 9 kg widać gołym okiem:):) A jem wszystko! I rzeczy smażone i pieczone itp. Co prawda nigdy nie jadałam tłusto - bo nie lubię, ale nie czuję, żebym była na diecie, bo w sumie nie jestem. Nie jem tylko 3 produktów i tyle:) A ma to zbawienny wpływ na układ pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo mam dość !
Ja też nie jem tłusto,bo nie lubię . Ale jem i ziemniaki i słodycze( to ona mnie tak gubią ) :( . Chciałabym ich nie jeść,ale wytrzymuje tylko 5-6 dni i potem znowu wracam do złych nawyków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta waga!
mi na slodycze pomaga chrom - jedna tabletka i mimo ze mam cale pudelko cukierkow na biurku od miesiaca sa nieruszone ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta waga!
najwazniejsze aby jesc zdrowo, teraz warto korzystac z tego co mamy czyli warzyw ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktttajka
ach ta waga ! Dziękuję bardzo, na pewno spróbuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ta waga!
ODCHUDZAM SIE KROTKO I EFEKTOW NA RAZIE NIE WIDZE, ALE PO PROSTU WARTO PRZEJSC NA ZDROWE ODZYWIANIE ja sie lepiej czuje tak rzesko , opije zielona herbate( moczopedna) jak jestem w domu a poza czerwona. Mnostwo wody ponad 3 l bo lubie i sama i z cytryna, poza tym biegam ciezko jak to na poczatku ale juz moge biegac o minimum czyli 30 min, a rano skacze na skakance -super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile na miesiac oznacza dla ciebie szybko?:))) bo zdrowo z szybko sie... tak jakby wyklucza... ja jedząc zdrowo i nie chodząc głodna schudłam 8 kg w 9tygodni- czy to dla ciebie szybko czy wolno?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo mam dość !
Chciałabym schudnąć w ciągu miesiąca jakieś 5-6 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??????????????????????????????
leszczynka 2010 to co ty jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiuję Wam z mojego topiku Co jadłam wczoraj? Na śniadanie płatki ryżowe na mleku. Potem na przekąskę biały ser (tak pół kostki) z 2 łyżkami dżemu (zaraz się niektórzy rzucą na mnie, że w dżemie jest trochę cukru - trudno, ja tak jem i chudnę). Obiad - ryba smażona(ale bez mąki czy bułki tartej - w samym jajku), do tego ryż i sałatka z warzyw (ogórek, pomidor, papryka) Na kolację - pół talerza zupy grzybowej (zaproszenie od rodziców zaraz po grzybobraniu ), bo jakoś nie mogłam więcej wcisnąć. W ciągu dnia jem, jeśli mam ochotę różne owoce - śliwki, jabłka, brzoskwinie. 11:35 Leszczynka2010 Można jeść prawie wszystko co dotychczas, tylko trzeba to trochę modyfikować. Śniadania/Kolacje Przeważnie jadłam kanapkę. Teraz jem np. 2 jajka sadzone, jajecznicę, śledzie w śmietanie, pół makreli wędzonej, sałatki rybne, jakiś jogurt czy serek, smażone kiełbaski, parówki, sałatki owocowe albo warzywne - możliwości jest mnóstwo. Obiady Obiady jadam zupełnie normalne, ale nie dodaję do mięs mąki ani bułki tartej, zupy też są bez żadnych zasmażek (ale wcześniej też nigdy nie robiłam zasmażek, bo nie lubię). Kotlety, zrazy, ryby itp. smażę na oleju tylko w jajku. No i do zup - żadnego makaronu. Musiałam zrezygnować z pierogów i naleśników, które uwielbiam. Zamiast ziemniaków jem często ryż albo gotowanego kalafiora czy fasolkę szparagową, próbowałam trochę kaszę gryczaną, ale za nią nie szaleję:/ Nie wiem jak długo będę jeszcze na tej "wymuszonej" diecie. W przyszłym tygodniu jestem umówiona na wizytę u lekarza. Zobaczy czy jest poprawa i czy mam ją kontynuować.Choć sądzę, że będę, jeśli nie ze względów zdrowotnych, to po to żeby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×