Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

Dziekuje za zyczenia:) Ewela to na ile do Polski wyjezdzasz? ze az tyle? Ja juz po notariuszu masakra zdarla kobita ze mnie 4 tys:/ Eh w ogole to czuje sie dzis staro hehe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, mam nadzieje,ze juz na zawsze :) Ja sie czuje ciagle jakbym miala 18 lat i mam nadzieje,ze w Polsce mi sie to myslenie nie zmieni ;) Moja siostra w tamtym roku majac 25 lat uslyszala od mojej mamy kolezanki,ze jak bedzie tak przebierac w facetach to zostanie stara panna :D W Irlandii ludzie sie dziwia jak ktos bierze slub w tym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili ode mnie najserdeczniejsze życzenia :) ewela to tam wszyscy biorą ślub mając po 18-19 lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrecz przeciwnie Dziubasku :) Najczesciej okolo 30stki albo pozniej :) A na polskim forum dziewczyny 27letnie sie pytaja czy wypada im zalozyc welon w tym ,,starczym,, wieku ;) Pozbylam sie wszystkich kartonow. Wyszlo tego 850kg. Nie wiem gdzie teraz to pomiescimy w dwupokojowym 50m mieszkaniu ;) Teraz ide sie upic i zrelaksowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam wredi ja pograzac nie chcialam :D no staro staro:D O Ewela to fajnie a Twoj niema oporow przed zamieszkaniem w Pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili,oczywiscie,ze ma opory, bo jednak jakby nie patrzec, to przeprowadzamy sie do kraju mniej rozwinietego gospodarczo. Ale jesli wszystko pojdzie tak jak sobie zaplanowalam to oboje bedziemy zadowoleni :) Wrocilismy do domu o 2 a dzisiaj czeka mnie pozegnalna impreze a w miedzy czasie lunch z kolezankami, bo wszyscy chca sie pozegnac. W sumie jest to bardzo mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,... aaaaaaaaaaa mam dosc pakowania ...kurde nie sadzilam ze sie tyle tego nazbiera pakuje i pakuje i konca nie widac..nie chce mnie ktoras zastapic w pakowaniu? a potem rozpakowywaniu i sprzataniu po remoncie?:P mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na starym temacie pewnie byśmy się już zbliżały do 1000 strony ;) a ja znów zaczęłam biegać - narazie co drugi dzień po trochu ale mam nadzieję że tym razem w koncu uda mi się trochę podnieść moją marną wydolność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina gratuluje
dobrego nastawienia, ciekawe gdzie w kryzysie i bez wyksztalcenia oboje teraz znajdziecie prace:D I troche dziwnie ze odrywasz narzeczonego od rodziny i korzeni na stale Ale powodzenia i szerokiej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się pochwale :D Po pierwsze zmieniłam gina na innego i nie żałujemy, trafiłam na świetnego gina! Jak tylko weszłam z eMem i go zobaczyliśmy to taki spokój w nas zapanował.. Po pierwsze miałam robione usg dopochwowe, odrazu powiedziałam, że jestem panikarą i chce mieć dokładne usg, więc stwierdził, że do takiego dokładnego usg co do mm to tylko dopochwowe.. Dzidzia bardzo uparta nie chciała pozować do zdjęć i ładnie się ustawić, więc czekaliśmy, między czasie pokazał mi serduszko :) rączki, nóżki, nosek.. odrazu powiedział, że widzi już na pierwszy rzut oka, że jest wszystko dobrze.. ech.. rozpływałam się, nie musiałam o nic pytać, wszystko mi mówił i pokazywał.. i właśnie o takie coś mi chodziło!! wyszłam z gabinetu bez żadnych wątpliwości. Dzidzia ma 73mm!! BPD (wielkość główki) 21mm NT 1.1 mm (norma) NB obecna (4mm) Łożysko na ścianie przedniej, ilość wód płodowych w normie. Termin porodu z Usg 07.03.2011 :) czyli dzidzia jest starsza o 5 dni. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredi no to super :D gratulacje dla przyszłych szczęśliwych rodziców i oby wasze maleństwo nie było tak krzykliwe jak dzieci w moim przedszkolu :P gawi a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredi, przeważnie robi sie tylko usg dopochwowe do jakiegoś 15-16tc a potem juz się robi to przez powłoki brzuszne. Na tym dopochwowym lepiej widać takiego małego smyka, bo potem jak juz przyrośnie to juz tak całego nie widać tylko fragmentami :) No mi jeszcze 5 tyg zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mam zagwozdke, bo jak do tej pory wstępnie trzymaliśmy się imienia Wiktor dla Młodego, ale kurde...stwierdzam, że jakoś nie jestem z żyta z tym imieniem i w ogóle nie czuje jakoś tego imienia :o i chciałabym zmienić na jakieś inne :( Mężusiowi sie imie Wiktor podoba a ja nie umiem mu podsunąć jakiegoś innego bo mi się wszystkie nie podobają :o Albo podobają a ktoś już w rodzinie nadał takie no to tak głupio... No i mam problem, nie podobają mi się żadne tradycyjne pt. Pawełki czy Michałki, raczej szukam takiego, które by się wyróżniało z tłumu, dało ładnie zdrobnić ale i łatwo wypowiadać w pełnej formie :o cholera no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata.. mi to mówisz?? :P w 11 tygodniu mój stary gin już mi robił usg przez brzuch, i przedwczoraj też! usg genetyczne przez brzuch w 2 minuty. idiota a nie lekarz.. wrr... tak wiec sie okropnie ciesze, ze spanikowałam i zmieniłam lekarza. ;) co do imienia.. Wiktor mi się podoba, ale najbardziej dla chłopca podoba się mi i eMowi Filip :) i jak bedzie chłopak to pewnie będzie Filipek hehe i nie obchodzi mnie, że w rodzinie są juz dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip fajnie ale niestety teraz jest plaga nadawania tego imienia, a potem w pzedszkolach wiekszośc będzie filipków, kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×