Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znana pod przykrywką:)

co się stało z icemanem24xxxx???

Polecane posty

dla kotki też coś mam:P Czy dbałbyś o mnie tak, jak ja dbam o kotkę? O tak, wiem że jest zdradziecka I nie myśli o niczym więcej Niż o myszach i mleku, I o ciepłym miejscu, I robi się coraz starsza i piękniejsza. Ale kiedy siądę wieczorem w fotelu, Nastroszę jej futro Miło jest pomyśleć, że jest tu ze mną I słyszeć jej mruczenie. Pewnie, że nie umiałbyś zadbać o mnie Jak dbam o moją kotkę! Bo przecież nie umiem mruczeć tak przymilnie Jak ona. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Icemanie, podstawiam Ci noge, ha ha ha, lezysz:P;)) Fev... jaa, jaa. Wiele razy Cie zaczepialam na topikach, nie odpowiadalas mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa...jaa....a jak cię miałam poznać?....co?:) witaj kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kicia👄:D a któż jest ten lodowaty na patyku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev witamy w kąciku literackim:P w kwiatki upadam lecz podnoszę Cię chwytam Cię i mocnym stanowczym ruchem kieruje Cię na łoże, a pamiętaj że ciało rzucone na łoże traci na oporze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev tajemnica:P było nie omijać tematów gdzie dzielnie się udzielałem to byś wiedziała:P w sumie to nikt nie wie kim jestem nawet aj sam do końca tego nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś....kwaituszku mój ty kochany......wróciłam pó,źno nach hausen i teraz kanapen machem...a jutro coś na kształt pracy uber morgen po to aby wieczorkiem clubbinng machen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia....a skąd wiesz?....widziałaś go?...hehe.. kwiatuszku.....a ty gdzie się podziewałaś kiedy cię nie było?:O lodowaty.....wiesz....eee.....sorka....postaram się nadgonić zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×