Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znana pod przykrywką:)

co się stało z icemanem24xxxx???

Polecane posty

Ciacho na patyku, Kotko??;)) Fev, a ja... urlopowalam a pozniej rekonwalescencja. Mialam tu nie wracac, ale tu skroblam, tam skroblam...i oto jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icemanem24xxxx mnie żaden wąż nie interesuje.....tylko twarz mnie kręci....a dokładniej regularne rysy...wyrazista lina szczęki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem......może już ma dość poganiania pomarańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iceman! skoro z ciebie trakie ciacho wrzuć tu jakąś swoją część!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko....Ty...:O Fev pssst, nie chce wspominac. Jak Vera potrzebna to jej nie ma ;):D Perwersja, na pewno z nawiaska dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA PERWERSJI wiersz pt: Perwersyjny żar autor nn Jak iskra miłości wokół tańczysz, me zmysły swą urodą drażnisz. Me myśli o Tobie sprośne, me oczy o Ciebie zazdrosne, me ciało Ciebie łakome, kochaj tylko mnie! Lecz ty się odwracasz, innego macasz, w kraine smutku mnie wyganiasz, swe proste obyczaje wyłaniasz. W końcu nie wytrzymuje, biorę Cie siłą wcześniej tylko mi się to śniło. Twe wrzaski i płacz mnie nie wzruszają, Twe powieki już si zamykają, a me oczy nie wzruszają. W końcu giniesz na mnie, w mych ramionach, ja w rozpacz wpadam, z podniecenia opadam. Idę za Tobą w krainę diabła, lecz Ciebie tam niema, rozpzusta Cie zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przeglądający wąż w twoich okularach jest...obłędy:D!!! też chcę takiego mieć!! ale czerwonego.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx:) miło jest zobaczyć coś powyżej paska od spodni :D fajny z ciebie facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem że dla każdego coś dobrego:P ok fotek już nie ma kto nie widział to jego starata albo i nie:P teraz mi żadna nie powie że nie wie kto to ice jakby się ktoś pytał to taki z wężem:D na takiego węża trzeba zasłużyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku!! no...nie!!:)))...nie mozliwe...kobiety tyle sił w ustach nie mają żeby az tak napompować węża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×