Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znana pod przykrywką:)

co się stało z icemanem24xxxx???

Polecane posty

:) wszystkim ^kiss] do tej od pokrywki..... o przezyciach innych nie plotkuje, aczkolwiek znam kilka osob z przezyciami, ktore zostaly mi powierzone w zaufaniu... :) a poniewaz dbam aby ta opinie.... zwierzen i sekretow nie upubliczniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie grzeczny z niego chłopczyk tak jak tatuś:) uwierz mi tylko Ty usuwając zdjęcie było tylko jedno wyświetlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty Icemanie , Ty ! :P takie poznanie to nie poznanie:P Myslisz, ze jeden wierszyk dla mnie napisales i ja juz bede za Toba ganiac z kisielem??:D:P:;)) malo, malo :P Hej Kotko😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drugi wiersz co spowoduje:P? Chciałbym zamienić się w ziemię Aby piaskiem będąc przesypywać się Między twoimi palcami. Chciałbym być powietrzem, Abyś mogła mną oddychać, Ja przemykałbym, Między twoimi ramionami Wodą będąc, Gasiłbym twoje najskrytsze pragnienia, Obmywałbym Twoje nagie ciało Zamieniając się w dźwięk, Muzyką pieściłbym uszy Twoje, Może zamienię się dla Ciebie w łąkę pachnącą latem, Z szumiącym strumykiem, pięknymi ptakami Przemykającymi pomiędzy kwiatami ? A może po prostu zostanę sobą, Twoim mężczyzną, twoją ostoją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no nie wiem . Wciaz czegos mi brak ... o na mysl przyszlo: Czegoś mi brak, czegoś wielkiego: Twej obecności, dotyku Twego, Twych uczuć młodych, słodkich jak miód, Oczu kochanych, dźwięku Twych słów, Smaku ust Twoich, ciepła oddechu, Twej obecności, żartów, uśmiechu, Codziennych spotkań, długich spacerów. Tkliwych pożegnań, błądzeń bez celu... Brak mi wszystkiego, więc po co żyć? Chyba że po to, by z Tobą być! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To miejsce cichutkie Przyjaźń się nazywa, Tam zabrałeś mnie wczoraj, Tam byłam szczęśliwa. Tam się rumieniłam Gdy mój opór konał, Gdy dreszcze majaczne Błądziły po ramionach. I po mojej szyi Białej, waniliowej Twoje głodne usta Gorące zmysłowe. Aż mi z ciała brzegów Dusza uleciała W środku rąk zamkniętych Usta Ci oddałam. 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie raczek nieboraczek, To co niesie to buziaczek. Wziął ode mnie by dać Tobie. Jak Ci nie da ja to zrobię. :D:P Psssst Kotko, ja improwizuje, ciiiii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje kotki i czegoś perwersyjnego:P no piękne oba wiersze moja dusza romantyka aż płonie cała:) mój szlgierowy wiersz przepraszam za powtórki ale to mój nr 1 z wierszy:P A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspy szczesliwe,wiatr lagodny, wody ogronme, wody ciche, gwiazdy z dachu, gwiazdy z lozka, drzewo motyli, motyle...to u mnie dostepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce Cie tulić, pieścić, obejmować, gryźć, drapać, skakać, penetrować, w łóżku figlować! Kochać sie namiętnie, czy zgadzasz sie chętnie?! Języczkiem Cie połaskocze, potem na Ciebie wskocze! Zedre z Ciebie ubranie, szepne do uszka kochanie! Potem Cie popieszcze, mam nadzieje ze Ty krzykniesz Jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa,,, o Tobie wiersz też mam:P Od grzechu zaczął się jej świat, A ze Pan Bóg ja stworzył, a szatan opętał, Jest wiec odtąd na wieki i grzeszna, i święta, Zdradliwa i wierna, i dobra i zła, I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza, I gołąb i żmija, i piołun i miód, I anioł i demon, i upiór i cud, I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna, Początek i koniec - kobieta, acha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwiatki o Tobie też mam wiersz:P Niebieski dzwonek Niebieski dzwonek był zdenerwowany. Dlaczego męczysz swoimi kaprysami? Czy mojej ślicznej, niebieskookiej kochance nie wystarcza już błękitne posłanko ? Chcesz zasypiać w łożeczku z różami purpurowymi płatkami wyściełanym ? Storczyk Storczyk prezentował się niezwykle zmysłowo jestem trwały, innym szybko przemija młodość. Zachowywał się faktycznie samczo i dumnie, bez storczyków żeńskim kwiatom było by nudno. Nasturcja Pomarańczowym ogniem nasturcja pała bezwstydnego pożadania swojego nie skrywa, choć ta sytuacja jest kwiatowym skandalem ona płonie z miłości i jest szczęśliwa. Nagietek Pragnę zasypiać w rozgrzanych ramionach marzył jak co wieczór romantyczny nagietek. Tylko ciebie jestem najbardziej spragniony, choć przyznam, że kochałem niemało kobietek. Białe bzy Rozszalały się namiętną wonią białe bzy cieszyły się rozmiłowane w sobie jak my. "Kochaj mnie" szeptały jak mantrę te słowa otoczyła ich miłość nie biała, lecz purpurowa. Jaśmin Pachnące jaśminy miały nas w swej mocy gdy przytulałeś każdą ciemną nocą. Pytałeś, kładąc głowę przy sercu czy pokochasz mnie jeszcze więcej ? Goździk Zapewniał goździk z miłości cały purpurowy kocham cię gorąco, kocham cię tańczącą, kocham cię wabiącą, kocham ciebie drżącą aż do bram kochania zapukał świt bladoróżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×