Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcel423

zbyt SEXowna MAMA

Polecane posty

Gość marcel423

witajcie - mam taki "problem", otoz moja mamuska jest... jakby tu powiedziec - zajebiscie sexowna. normalnie do tego stopnia, ze nieraz na impreze rodzinna jak sie ubierze [duzy dekold, piekne piersi, waska talia i odpowiednio, delikatnie umiesnione nogi] to jeszcze przed wyjsciem mi staje. raz to zauwazyla - i ponetnie sie usmiechnela... i teraz nie wiem - czy dac jej kolejne "znaki" ze mi sie podoba ma maxa, czy jak jej to po prostu powiedziec... a nieraz zdarza sie, ze celowo sie o mnie otrze przechodzac w salonie albo holu, albo dotknie mnie po prostu. prosze o opinie - czy mieliscie takie przypadki, ze wasza mama sie wam cholernie podobala? albo mama jakiejsc innej osoby, kolediz, dziewczyny, ciotka etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spirdalaj zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jesteś chory :/
Idź sie leczyć! A może masz 15l. i celowo to wymyślasz idioto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel423
czlowieku, nie napisalem ile mam lat, wiec nie wypowiadaj sie - grzeczniej jest sie ZAPYTRAC np. w waszym mniemaniu, uznajcie, ze wypowiedz jest prawdziwa. czekam na dalsze, ale madre wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel423
MsWhite - ale jestes kobieta:) a facecie? PS: a z kim Ci kiedys przemknelo przez mysl to zrobic z rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
Autorze nic sie nie martw.Ja wlasnie poluje na wdowca albo rozwodnika z nastoletnim synem ktorego wyszkole na ogiera :D Mniam...taka 16 letnia palka w tzipce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel423
irqa -wez nie rob sobie siary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
Z wlasnym synem raczej bym tego nie zrobila.Ale z cudzym czemu nie skoro taki mnie spragniony? :D A pozatym jesli chodzi o temat matka-syn to polecam forum o2. Tam takich zboczkow na peczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
marcel z czym siara bo nie rozumiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel423
bo myslalem, ze sobie jaja robisz. a mialas fantazje z synem albo kims w jego wieku? ile w ogole masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
dodam mam juz 61 lat i zawsze mam chcice muszę się często sama dopieszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel423
moze nie do konca precyzyjnie sie wyrazilem - zauwazyla to pewnie nie jeden raz, ale ja zauwazylem z jej strony zaledwie kilka razy, to byl 1 z nich. generalnie - nie w tym rzecz, ile kto czego zauwazyl, ale czy mieliscie podobne przypadki. prosze tez o opinie kobiety +40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel423
ostatnio, zauważyłem też, że tatuś jakoś tak namiętnie się na mnie spogląda, a trzeba przyznać, że ma całkiem fajną dupcię szczególnie gdy chodzi w takich obcisłych spodniach, czasami asz mam ochotę go klepnąć gdy się np schyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel423
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhahaaa
hmm wydaje mi sie ze wyolbrzymiasz to ,ze ona sie specjalnie ociera czy ze daje jakies znaki. podejrzewam ze jestes w okresie dojrzewania i ze nie masz jeszcze dziewczyny. wyluzuj, idz pobiegaj i nie mysl w ten sposob o niej. wiem ze trudne ,ale tak bedzie lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Glazer
Ty to masz Fantazje !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek432
mialem pawie identycznie - mama mnie podniecala tak, ze nie szlo wytrzymac. w koncu pod wplywem alco i ja i ona nabralismy na siebie ochoty.... finalnie obciagnela mi, nic wiecej nie chciala - ale bylo i tak super... ogolnie wiec - polecam pogadac, a raczej nie pozalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×