Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hej panienki

Która z was kiedyś zrobiła loda obcemu na imprezie?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli ktoś normalny napisze coś o sexie zawsze jest krytyka. Nie zapominajcie że tu siedzą same stare panny i chłopaki do wzięcia, sex znają tylko teoretycznie, moralność sexualna rodem z XIX w. Włączenie światła to już perwersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejście do loda jest różne w różnych regionach kraju. Na Śląsku lody to tylko coś więcej niż pocałunek sex dopiero jak się lepiej poznamy natomiast w okolicach Szczecina dziewczyna bez problemu wypnie tyłek po godzinie znajomości, oral tylko ze stałym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan gość
rozamnunda fajnie pisze, ale nadal czasem źle rozumuje. to, że facet sam sobie strzela w stopę, nie oznacza, że ja w rewanżu też sobie sama strzelę w stopę. w takim układzie obie osoby są psychicznie chore. zgadzam się natomiast, że zabawa "mineta i uciekam" może być ciekawa, chociaż na dłuższą metę skończy się jeszcze większym postrzałem. rozamunda szuka c***a we wsi, i wcześniej czy później go znajdzie. czytając resztę opisów, to za większość kretynizmów odpowiedzialny był alkohol. pozbędziemy się alkoholu to i szmat będzie znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona zrobiła 3 lody na gloryhole obcym facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pukania w gardełko jeszcze nikt nie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dopiero później, jak się czymś zaraził ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jak robi loda obcym facetom to zawsze tylko w prezerwatywie i to do samego końca. Żadnych wytrysków na nią i żadnego lizania jajek. Tak jest fajnie, jej się podoba, a mnie to podnieca jak widzę jej szczęście gdy ma na twarzy 2 nieznajome fiuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajjkaa
Ja robiłam i nikomu nic do tego. Minety nie lubię więc nie będę się zmuszać ;-) Co do higieny to chyba oczywiste że penisek musi być czysty aż smutno czytać że ktoś tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×