Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hej panienki

Która z was kiedyś zrobiła loda obcemu na imprezie?

Polecane posty

Gość fajny ww
mi bardzo przydalby sie lodziczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to nie grzech robić obcemu:p i dobrze ,że mówisz tak otwarcie zusi :p żaden facet nie przyzna ,że dawał swego fiuuta do lizania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem a jednak osobno
fajny ww ,nie dziękuję nie skorzystam -widziałam fotkę twojego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz intognito
fajny ww a poochwal sie wstaw tu fote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ww
megazajebisty kutafon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolateczka
tak jak mowilem wczoraj verka, pewnie jestes tak gruba ze nawet jakbys chciala to nie wychodzisz z domu i calymi dniami musisz tu siedziec zeby nie zwariowac:D wyjdz gdzies na miasto naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 2
fajny ww :_p :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ww
wtopa to wtopa, ale jak już to wam powiem, zalozylem tu wiekszosc tematow, i w wiekszosci piszecie ze mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz intognito
tez mam pare ,ale jakos tak lubie pomarancz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 2
no i co z tego że piszemy akurat z tobą ,tylko że zmieniasz pseudo za każdym razem? podnieca cię to?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 2
i co z tego? ale masz radochęęęęęęęęęęęęęęę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz intognito
witam podszywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ww
kobietka, to jest nie do opisania co z tego mam, zreszta mowie ze to jest calkiem lajtowe, a z tych gorszych rzeczy, nie ukrywam to jest radocha, tylko do ktorejs potegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
jaka przyjemnosc moze miec laska z obciagania obcemu facetowi druta? Jedyne co mi przychodzi do glowy, to jakby jej gosciu kase dal... Bo chyba nie o smak chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest lajtowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 2
my też mamy radochę że możemy się pośmiać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ww
i wszyscy sa zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 2
a ty to chyba najbardziej :-P i widzisz ,topic umiera jak się przyznajesz że to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka 2
co tym razem wystawiłeś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej panienki
No to niezłe kurwiszony jesteście !!!!!!!!!!! Wstyd !! Mam nadzieję, że jakiegoś konkretnego syfa załapiecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anangarangan
gdybyśmy nie lizały to g byście mieli ,0 przyjemności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasielaxxx
Ja przegrałam zakład i zrobiłam loda 6 kolegom po koleji I mam w dupie co o mnie mówią... Jak robiłam ostatniemu to byłam tak podjarana że poszłam się kochać z jalimś kolesiem 10 minut póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozamunda0988
nigdy. Taką kobieta to zwykła szmata. Loda mogę zrobić tylko w stałym związku. Natomiast zdarzało się, że to mi przypadkowi faceci wylizywali cipkę w kiblu, a ja im zwaliłam konia tylko ręką. Nie będę ukrywać,że zawsze kończyło się to wielką awanturą, bo koleś pewnie liczył na rewanż, no ale niestety przeliczył się.Raz nawet jeden chciał mnie za to pobić, ale na szczęście uciekłam. Dla mnie baby robiące loda w kiblu to nie tylko zwykłe szmaty obciągające BRUDNEGO k****a, ale i upośledzone umysłowo stworzenia. Jak można się tak poniżać? Przecież to żadna przyjemność dla kobiety żeby lizać k****a, bo przecież chyba każda z nich wie że on jej cipki nie wyliże, więc jaki to ma sen?Cieszyć się że zrobiłaś komuś przyjemnośc, a on tobie żadnej?Przecież on cię ma za zwykłą frajerkę i to jeszcze psychicznie chorą.Ja mam zasadę że to mnie najpierw trzeba wylizać, dbam o swoją przyjemność a nie o cudzą, bo życie ma się tylko jedno. Same pomyślcie-kobieta obciągająca w kiblu(której facet oczywiście nie zrobi minety) to k***a i debilka, natomiast kobieta, która każdemu przypadkowemu chłopu co jej się spodoba da cipkę do wylizania a loda nie zrobi to cwaniara zasługująca na szacun, a nie k****.Drogie kobiety-jeśli już naprawdę chcecie zrobić loda w kiblu, to miejcie chociaż odrobinę szacunku dla samej siebie i na wstępie przed zrobieniem loda zażądajcie minetki. Nie dajcie się oszukać że minetka póżniej, bo on wtedy nigdy wam tego nie zrobi.Tak czytałam w książce opartej na autentycznych faktach i wierzę w to. Oczywiście piszę to do kobiet robiących loda za darmo, a nie do płatnych prostytutek, które za to kasę biorą, bo dla nich to zwykła praca jak dla ciebie bycie pielęgniarką lub fryzjerką. Pozdrawiam te wszystkie naiwne, chociaż wiem że większość z was przyzna mi rację. Więc następnym razem durna kretynko jak on ci zaproponuje loda, to popatrz mu w oczy i powiedz-dobrze, ale najpierw to ty wyliż mi cipkę. Po fakcie uciekaj gdzie pieprz rośnie, chyba że uważasz że danego słowa się dotrzymuje, to zrób mu, ale pamiętaj, niech on cię zawsze najpierw obsłuży.I naczej całe życie będziesz będziesz żyła z piętnem naiwnej obciągary. I zażądaj żeby chociaż się umył, bo słyszałam że są i takie durnowate co nie dość że same nie przeżyją minetki to jeszcze za darmo liżą brudnego k****a. To patologia, należy to tępić. Takie baby przynoszą hańbę wszystkim kobietom na całym świecie, powinno się je skazywać na karę śmierci, bo to zwykłe śmiecia niepotrzebne w społeczeństwie. Napiszcie co myślicie o mojej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×