Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Niuńka78

Picie octu jabłkowego co myślicie

Polecane posty

Gość Niuńka78

Słyszałam o takiej diecie która polega na piciu octu jabłkowego, tylko nie bardzo wiem jak się go piję i w jakich ilościach. Może któraś z was wie jak się go dozuję i czy pomaga i jakie są skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz intognito
pij wyjdzie ci na nie zdrowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,stosowanie octu jabłkowego to bardzo skuteczna i prosta sprawa w odchudzaniu. ma wiele właściwości dobrych dla naszego organizmu. nie tylko wspomaga odchudzanie, łagodzi apetyt ale też oczyszcza organizm. stosowanie również jest bardzo proste, jest kilka możliwości. najlepiej rozpuścić dwie łyżeczki octu w szklance wody i wypić rano, przed śniadankiem. ja dodatkowo popijałam to wodą żeby trochę złagodzić cierpki smak w ustach. Można również złagodzić smak łyżeczką miodu, ale ja osobiście nie polecam... bo mieszanka miodu z octem jeszcze bardziej mi nie smakowała.. można stosować go również o każdej porze dnia, 30 min przed posiłkiem ale nie za często ponieważ można podrażnić żołądek, lub co gorsza doprowadzić do wrzodów. Uważaj również na to jaki kupujesz. Od razu mówię że nie każdy jest dobry. Pamiętaj, że musi to być PRAWDZIWY OCET JABŁKOWY a nie np. taki ocet jabłkowy ze spożywczaka. zajrzyj na strony ze zdrową żywnością, tam na pewno znajdziesz odpowiedni. O i jeszcze jedno! on naprawdę działa!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz intognito
Niunka 78n a nie słuchaj tego wyzej bzdury totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość name name name name
g.... prawda. nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancz> po pierwsze poczytaj o tym zanim się wypowiesz na ten temat. jeśli kiedykolwiek rozmawiałaś z dietetykiem to miałabyś inne zdanie. a Twoja niewiedza na ten temat przejawia się właśnie takim stwierdzeniem, które przedstawiasz. Niuńka> ja już nie stosuję go. Chociaż ostatnio myślałam znów go zastosować. stosowałam go tylko raz przez 2-3 miesiące i schudłam 8kg w zeszłym roku. Polecam Apfelessig firmy Voelkel. kupiłam go na stronie internetowej ze zdrową żywnością. Oczywiście oprócz tego potrzebna jest dieta, bo on sam w sobie nie sprawi że nagle schudniesz ale pomoże i to bardzo. Ja nigdy nie brałam żadnych specyfików odchudzających, ponieważ jestem daleka od trucia sie ale akurat ocet jest ok. Ponad to po kuracji miałam mocniejsze i grubsze włosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz intognito
Naomi Twoja nie wiedza :D bedziesz rozmawiac ,,ale juz nie z dietetykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuńka78
naomi ale nie bardzo wiem o co chodzi teraz no chyba że to nie do mnie, dziękuję za twoją wypowiedź porozglądam się za sklepami ze zdrową żywnością i kupię ten ocet jabłkowy i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabudz
Oczywiście, że można pic ocet schudnąć i popsuć sobie np. żołądek. Należałoby jednak zadać sobie pytanie, czy warto ? Leczenie skutków takiego odchudzania zwykle jest bardzo kosztowne, a często skutki nieodwracalne. Nie lepiej stosować znane metody zdrowego odżywiania i ruch, które w swej istocie są zdrowe, pozwalają pozbyć się tkanki tłuszczowej i zbędnych kg . pozdro. fabudz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jedni pisza ze ocet zly inni ze dobry.... w koncu co jest dobre? ludzie czy wy z marsa spadliscie? tu na ziemi juz taka nasza cywilizacja! sama chemia w kazdym zarciu nawet tym ze zdrową zywnoscia bo coz ze drozej zaplacimy jak i tak są konserwanty! teraz to by pasowalo miec swoją swinke i konika i krowke ktora daje mleczko i piec chlebek i nabial prawdziwy jesc i miesko z delikatną nutka soli bo sol przeciez szkodzi jak cholera! jednymi slowy ....najlepiej nic nie jesc nie oddychac...moze sie wtedy nie bedzie mialo raka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tutaj i przemądrzali i chudzi ktorym nie zalezy jak sie wypowiedzą bo wiadomo ze zdrowa zywnosc to zdrowa jest! ale to nie prawda! zdrowa nie oznacza wcale byc zupelnie jak kilkadziesiat lat temu zdrową zywnoscią! tylko wtedy mielismy tzn nasi przodkowie mieli pewnosc ze są zdrowi a umierali bo brak bylo medyka lekow itp.ale chociaz nie bylo raka! ludzie my sami sie zatruwamy chemią!jemy chemie w kazdym zarciu,a potem leczymy sie nia gdy mamy raka!i tak wkolo!sklep ze zdrową zywonscią?podajcie mi adres to dojade nawet i kilkadziesiat km....! teraz na rynku tylko sama chemia wiec sklep ze zdrową zywnoscia to tez bujda! wszystko co mamy w lodowce to istna chemia! wiem o tym bo sama przeciez musze jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze jest żeby do wszystkiego podchodzić racjonalnie i mądrze. to normalne że może zaszkodzić jeśli będzie się wypijało pół szklanki dziennie na czczo, ponieważ podrażni żołądek, ale ludzie, jeśli napijemy się łyżkę rozcieńczoną w szklance wody i popijemy jeszcze, to jak nam ma zaszkodzić? większość przeciwników octu jabłkowego to osoby które nie rozróżniają octu z jabłek czyli samego w sobie kwasu jabłkowego, który jest zdrowy, od normalnego octu, który powoduje anemie. Stąd te głosy za i przeciw. po prostu: brak wiedzy na temat produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudaa
jestem ZA... pije sama :) przeczytalam duzo artykulow i sie zdecydowalam. kupujesz taki 5-6% - NIE WIĘCEJ BO SOBIE ZNISZCZYSZ ŻOŁĄDEK MOZESZ PIC OCET JEŚLI: wszystko ok jest z twoim żołądkiem, jeśli nie chorujesz na nic. i nie rpzyjmujesz leków, TJ BARDZO WAŻNE no a jak nie ma żadnych przeciwskazań to tak: 2 obcje. jesli jestes gruba i masz problemy z łaknieniem, duzo jesz, i chcesz naprawde schudnac. to 1 ŁYŻKA OCCTU NA SZKLANKĘ WODY, RANO NA CZCZO, PRZED OBIADEM, I PO KOLACJI PRZED SNEM, CZYLI 3 RAZY. jeśli chcesz dla zdrowia, i oczyszczenia organizmu i stracic kilka kilo to1 ŁYŻKA OCCTU NA SZKLANKĘ WODY TYLKO RANO NA CZCZO. oczywiscie wypijamy całą butelkę a potem proponuje 3 MISIĘCZNĄ PRZERWĘ. w czym mi pomaga ocet? - najwazniejsze i jedyne zauważalne gołym okiem - to BRAK ŁAKNIENIA :) czyli bardzo pomaga podczas diety. PAMIĘTAJ ocet to nie jest jakis cud, dzieki ktoremu schudniesz. tj tylko pomoc, a schudniesz dizeki CWICZENIOM I ODPOWIEDNIEJ DIECIE !!!! polecam ;) ps. ja pije taki 5% z kauflandu firmy kaufland, 1litr ok 3zł ;P i mi taki pomaga. ale jak tylko np bylam chora czy coś to odstawilam odrazu occet, i potem jeszcze po chorobie nie pilam przez tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez pije ocet jabłkowy 5% nie odczuwam za bardzo głodu. Ja pije rano naczczo i wieczorem przed snem fakt bardzo mi sie chce pic po wypiciu occtu ale to podobno dobrze bo trzeba uwarzac zeby sie nie odwodnic. Ale zadnych skutkow nie mam ubocznych.:-) wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 kg w trzy miesiące bez diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa a na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jakieś skutki uboczne np problemy z tarczycą , żołądek itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet jabłkowy oszukuje tarczycę i stąd się chudnie. Ale nic nie ma za darmo. Jak piciem octu zafundujesz sobie problemy ze żołądkiem, no to może jeszcze dasz radę, bo jednak żołądek się regeneruje długo, ale jednak regeneruje i może będzie OK. Ale jak zafundujesz sobie problemy tarczycą, jak zacznie włóknieć struktura, to już masz pozamiatane. Już nigdy nie będzie dobrze funkcjonować i już nigdy nie schudniesz. Chyba, że się zagłodzisz. Więc wybieraj rozsądne jedzenie czy karmienie trucizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam ocet nie pomoże,podstawa to zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną.Mi udało się sporo schudnąć korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie

Ocet jabłkowy bardzo szkodzi na żoładek i wątrobę.Osobiście miałam okropne biegunki...nie dla każdego jest ocet jabłkowy,trzeba liczyć się z konsekwencjami takiego odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka

Moim zdaniem nie warto pić, jeśli chcesz serio schudnąć to warto zajrzeć tutaj: dietalux.wordpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ktoś pokusił na taką "terapię" to warto sprawdzić jak ma się organizm - np skontrolowac poziom zakwaszenia. Zwykłe papierki lakmusowe ph sprawdzą się dobrze do przeprowadzania pomiarów w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocet jablkowy super sprawa . Lecz przez siebie zrobiony, żaden kupny. Rewlacja, na obniżenie cholesterolu prawidłowe ph . Gdy zaczyna się przygodę z octem jablkowym ,trzeba trochę poczytać, by móc zrozumieć, czy chce a może powinno się zacząć.  Osobiście polecam +miód oczywiście od pszczelarza nie sklepowy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 19:14, Gość Niuńka78 napisał:

Słyszałam o takiej diecie która polega na piciu octu jabłkowego, tylko nie bardzo wiem jak się go piję i w jakich ilościach. Może któraś z was wie jak się go dozuję i czy pomaga i jakie są skutki uboczne.

to się pije tak 1 stołowa łyżka octu jabłkowego (nie odctowego! takiego do 3%) + szklanka wody nie gazowanej

i to się pije tak: 1 porcja rano naczczo na mniejszy apetyt, 1 porcja przed obiadem na mniejszy apetyt, i 1 porcja po kolacji na lepsze trawienie.

działa. ale cudów nie ma. nie schudniesz od tego. ale poprawisz sobie przemianę materii

warto po tygodniu czasu zrobić przerwę kilka dni i potem znowu pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×