Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Poczułem do Ciebie Ina wielką sympatie lecz juz wyruszam na stałe z cafe.Właściwie byłem tak przez 10 dni i znów powrócilem.Szkoda wielka.Może znów wpadne tutaj.KIEDYŚ😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki nick nosilem Ina.Miałem 29 tysiecy postów w ciągu 10 miesiecy.Nie jest to ważne teraz ale kiedyś tak.Zostalo konto zerowe,gdyż musiałem wykasować temat,ujawniono na nim przez obcych moje dane osobowe.Na temacie bylo fajnie tylko niektórych krew zalewała jak był spokój na nim.Jeśli by sie ona tutaj pojawila i jej poplecznicy dam ci znać.Bywaj sympatyczna i miła Ino.😘🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka będzie monitorowała od czasu do czasu jak sie pojawią skurviele w spódnicach i spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy innymi nosiłem takie ksywki: Lucyper nikaki,Porąbaniec nie z tej ziemi,Stukniety Porąbaniec -- ta ksywka doprowadzala do szalu vera w pomarańczach i przyczyniła się do wykasowania tematu.{co ja to obchodziło!!!! sic!!!!) Bobasek,Perdela z Olomouc po czesku czyli doopa z Ołomuńca DESZTNIK ta ksywka to już doprowadzila do szaleństwa tych co brużdzili i ujawnili dane osobowe na temacie.Byli na oranz ale sie domyślam.To byloby tyle inne mniej śmieszne jak Strzalkowa Żyrafa,Kosmiczny dinozaur,Dino,Wampir Komicznego,Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Sirocco przykro mi ,że ciebie to spotkało :( kiedy chcesz wpadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś się tutaj zjawia ,jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, poziomki. Strzała. Nie chciałem tylko być porwany przez wartki nurt. Ale monitoruję, by móc odezwać się we właściwym momencie. ;) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sorry🌻 sądziłem co innego.Na cafe jest taki młodzieniec co przy witaniu mówi strzałka ,wiec mnie to zmyliło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...malwina...-albo jesteś niedawno na cafe albo masz inny jeszcze nick.Może być też ,ze bardzo mało komunikujesz sie tutaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ideałem kobiety jest mężczyzna, którego nie może znaleźć. Ideałem mężczyzny jest kobieta, której nie może znaleźć. stopkę mas filozoficznie przewrotną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×