Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

jeszcze nie spie wiec dziekuje Mal👄x 100 to osiagniecie wielu! jatyko trafilam we wlasciwy moment:) banoc[czesc[:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ina, z okazji wiadomo jakiej najle ży prze, li. Mówiłem, żę dociagniemy setki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego to nie wznosiliśmy toastów :( A ja załatwiłem się totalnie drinkami i piwem na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze zdrowie w moje gardło herbatą miętową. Ina , nie martw się, to się i tak nie zapowiadało się dobrze, wiesz? Widzę, że zaczynał być Ci bliski i może było Ci przykro, ale to nie Twoja wina, że on się poddał. Chyba nikogo wczoraj nie rozjechałaś? Mal, na kacu nie jestem w stanie niczego rozwiązać :P żóć mńe jakołś potpowieć albo cuś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum🌻 Dop🌻 Ina🌻 Liho🌻 Mal🌻 Olivier🌻 Czy kogos pominelam???? kolejnosc alfabetyczna Liho mieta po takiej nocy alkoholowej?:D fuj ale ja moze po prostu miety bardzo nie lubiue :D ja pije kaweczke ide ogladac na wspolnej z calego tyg:classic_cool: posprzatalam prawie wszystko w tyg i mam luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że miałem zamiar skomentować? Bo Twoja stopka, nie dość, że jest super, to jeszcze poprawia wizualnie wygląd strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wypaść. Idę poleżeć :) Ha, ha, chciałbym. Do miłego, wpadnę jeszcze dokończyć kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak razem to właściwie trochę jakby wygląda w kupie jakbyśmy LIHMAHL :D :P Chyba się jednak położę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedź, bym się nie domyślił :D 👄 - to ten drugi buziak. Spadam, bo cały dzień tu przesiedzę. Cze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wczoraj nie dotarłam do domu ale żyję :) a auta spotkane po drodze nienaruszone :D do wieczora :) pozdrawiam wszystkich :) potem poczytam co sie działo .tymczasem ruszam w miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Ina toż to szatan istny jest. A włóczy się...... :) Wodór, jaki wodór, znaczy, może polotu mi brakuje? :P Piję lampę czerwonego wina (🖐️ Mal) za zdrowie Wasze i nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmhdfdfd;ld;df
ja somotny ale obrzezany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×