Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Poczytam dopiero teraz ten humo:) Koliberku milego:) Ina opowiedz jak z tym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuniu tamten to historia . na razie muszę milczeć ;) ale się cieszę wyjeżdżam na długi weekend :) a setunia co porabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina Mal to Malwina, tyle ze na pomaranczowo! nei poznajesz po tym stylu pisania? a gdzie wyjezdzasz?:) z tym kims?:) fajnie:) ja planuje sie jutro z kims spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Brum obraziła Malwinę
i cały topick upadł, nikt nie chce tu już pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet Dreams czyzbys zapomniala hasla do pierwszego nicku?:D czy jestes ta o ktorej w ogole mysle?>:) tez mi sie te porady spodobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuniu :) wydawało mi sie ,że to Mal była lecz na 100% pewności nie mam .Ja nie jestem taka bystra aby mieć pewność .Kafe dla mnie nowością była i przesiaduję tylko tutaj czasami poczytałam ,lecz ostatnio czasu nie mam za wiele.Setuniu zdaje się,że moje zycie nabiera sensu:) Bardzo mi tęskno za Mal za lihem za Dopem i Brum za tobą .Wszystkich was polubiłam i pozdrawiam serdecznie :) Co nie oznacza,że nikt tu nie może pisywać .Nowe osoby mile widziane :) zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaa juz to widzę
setunia-- a ja na Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet ma ochotę na
kaszanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet ma ochotę na
jestem durny nieprzeciętnie:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczus nie znam raczej Twojego mejla a jesli znam to na pewno nei kojarze go z Prawiczusiem:D neiw eim kim jestes:o nei wysylam nikomu zaproszenia z fejsBóg'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal :):):) na dodatek 100% Mal wiesz myślę,że to Ty i Liho tworzyliscie tu klimat .Bez was to nie to samo ! Pozdrawiam Cię Malwinko i nie dziękuję wiesz za co ;) Setuniu :) znów masz wielbiciela Koriberku witaj i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku a tam zaraz wielbiciel, nawet nie wiem o kim piszesz:):P Ina zdradz cos z Twojego zycia uczuciowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setuniu wiem jestem tajemnicza ale zdradzę,że łączy nas znaczna odległość(tamte 300km to było bliziutko) ,już sie spotkalismy kilka razy i ta dziwna więź którą ja czuję,taka magia ,jak bym uczestniczyła w jakimś filmie romantycznym ,tyle sie wydarzyło ... setuniu ja płynę i nic nie planuję ,żyję i czuję ..... Pozdrawiam serdecznie :) Fajnie,że Koliberek przyfruwa mam nadzieję,że Malwinka tu zagląda .Ja to wiem ,że ta jest :) Liho ty czorcie GDZIE JESTEŚ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotność... ty jesteś gdzieś... ja jestem tu... dlaczego się nie znamy... dlaczego to takie trudne... daj znać... i spotkajmy się pod "LOTem"... dlaczego to takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuż tuż, jak zwykle, o krok. Ina, jeśli 300 kilosów to niewiele, to ile ile jest w sam raz , aniele? I nic się nie zawaliło, tylko pora była pod strzechę się przenieść. Ewolucja, drogie damy, to jedna z lepszych rzeczy które mamy. Choć moja córka powtarza, że facet to jeszcze z jaskini nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko tobie też wszystkiego naj naj prywatnie :) zaglądaj czasami i pisz sobie lub rzucaj cytatami ......twory to twory Mal jest jedna :) Liho wiesz czuję motyle :) 300+ jedno zero - 250 ..kto by pomyslał,ze to blisko :) no i jaką masz mądrą córcię ;) a jak kampania wyborcza? żonka na prezydenta;););) Pozdrawiam kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kampania do przodu oczywiście. Może nie wszyscy się dostali, gdzie należy i jak zwykle przy sterach zasiądzie sporo nieodpowiednich, ale cóż, jakiego wyboru mogą dokonać ludzie, których większość nie zainteresuje się dobrze na kogo oddaje głos. Demokracja taka kuźwa jest. W Stanach też prezydenta wybierają niezdecydowani, co to w ostatniej chwili zobaczą debatę i krawat jednego im się nie spodoba, to wybiorą tego w ładniejszym krawacie. Trzymam kciuki Ina, fakt, ta odległość samolotem nie jest duża. Miałaś okazję przejechać kiedyś w szczycie przez całą Warszawę? Tam to dopiero są odległości do pokonania !!! Powodzenia wszystkim (tym obrażonym również) i miłej niedzieli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia od Henia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech mnie Liho ;) jechałam kiedyś na egzamin w stolicy z punktu M .do punktu C no i wyjechałam 2,5 godz wcześniej ,dojechałam w ostatniej chwili i z miejsca na egzamin iiii zdałam :) i nie było stresu przed :) ale napięcie w korkach ulicznych siegało zenitu. Masz rację nie znamy tych ludzi co głosujemy,a Oni robią cos by wyjść do ludzi ? ulotki przed wyborami i prezenciki w formie długopisu to chwyt reklamowy . Liho jak się ciesze,że cie widzę :) Pozdrawiam wszystkich :) Co u Was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×