Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Towa

Czy ktoras z was robila test ciazowy Clearblue digital?

Polecane posty

Mam problem:/ nie wiem jak zinterpretowac wynik.Wyszla mi bardzo cienka i blada kreska.Co tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale która bo on w jednym okienku ma plusa jak jest ciąża a w drugim to pasek kontrolny wyszedł ci plus? poza tym digital to ten który wyświetla wyraz pregnant lub non pregnant. to który robiłaś w końcu? paskowy czy digital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ten paskowy.1 okienko tam gdzie ma byc + wlasnie tam pojawila sie ta cienka kreseczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyszła poziomo to nie ma ciąży ciąża jest jak masz wyświetlony plusik ja pierwszy robiłam ten ,,elektroniczny'' i pokazal pregnant a drugi ten właśnie paskowy i ten plus to miałam bardzo gruby i rozlany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tą poziomą kreskę miałam bladą a tą przecinającą pionową grubą i ciemno- niebieską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) Ja mam ta kreske pionowa cienka i niebieska a ta pozioma gruba i mocno niebieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no to w ciązy jesteś. kiedy @ powinnaś mieć? bo ja ten test robiłam po 2 tygodniach od spodziewanej @ ale jeśli ty robisz wcześniej to ma prawo być bledziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam dostac wczoraj a zrobilam go 3 dni przed@..Sama nie wiem chyba smigne po ten elektroniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mysle bo ona byla ale taka cinka i to mnie zmylilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup ten elektroniczny mi wyświetlił pregnant i jeszcze tydzień ciąży 2-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz pionową przed @ to na pewno jesteś w ciąży zrób drugi i daj znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znac :) Ojej tak sie ciesze ale nie chce sie rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam ten elektroniczny...NOT PREGNAT ...wiec juz wiem wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Towa wyjasnilo Ci sie cos wiecej ? bo skoro jeden ze ciaza drugi ze nie, to napewno juz cos wiesz ? pytam bo nie jestem przekonana do tych elektronicznych, rano robilam test z porannego moczu ( innej firmy) i wyszly dwie blade kreski, popoludniu kupilam ten digital i wyszlo brak ciazy... nie wiem czy on pokaze cos jesli jest na normalnym blada kreska, czy poprosu jest u mnie tez jednak brak ciazy.. napisz co sie u Ciebie okazalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam problem robilam 3 testy ciazowe i jeden z nich wyszedł mi pozytywnie a dwa pozostałe negatywnie!niewiem co teraz mam o tym myslec!!!!!!moze jest ktos kto kto miał podobny problem i moze mi cos doradzic w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka111111111
Jest duzo kobiet, ktore mialy podobny problem moze po prostu jeden z testow byl bardziej czuly i wykryl ciaze, a pozostale nie. Wszystko zalezy od praducenta. Nawet jesli test nie wykazal ciazy nie znaczy ze jej nie ma. troche w skrocie i na przykladzie podam: powiedzmy jesli kobieta ma cykl 28 dniowy gdzie na 14 dc przypada owulacja - ostatnia miesiaczka 1.05, owulacja 14.05. jajeczkowanie zaplodnienie no i zagniezdzenie co trwa tu mowia roznie 4-12 dni. Do tego 1-2 dni po zagniezdzenia hormon ciazowy hcg (wykrywany przez domowe testy) zaczyna wzrastac. Biora to pod uwage 14.05 owulacja dodam 12 dni najwiecej zeby nie bylo wypada 24.05. plus 2 dni 26.05. a nastepna miesiaczka przypada na 29.05 wiec hormon wydziela sie okolo 3 dni dopiero to jak ma go wykryc - producenci mowia test wykonaj w dniu oczekiwanej miesiaczki. Kazda kobieta jest inna i przebiega to u niej inaczej. Wszystkie daty sa naciangane ogolnie zarys chcialam pokazac. hcg ponizej 5 mlU/ml uznaje sie za brak ciazy. I troche statystyki na koniec: - do 3 tygodni. (7 dni po owulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka111111111
I troche statystyki na koniec: - do 3 tygodni. (7 dni po owulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka111111111
I troche statystyki na koniec: - do 3 tygodni. (7 dni po owulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka111111111
I troche statystyki na koniec: do 3 tygodni. (7 dni po owulacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka111111111
I troche statystyki na koniec: do 3 tygodni. (7 dni po owulacji) wiecej niz 5, 3 tydzien 5-50, 4 tydzien 4-426, 5 tydzien 19-7340 Clearblue digital test ma czulosc 25ml/ml wiec ciazy do 3 tygodni moze nie wykryc. Ogolnie tak jak mowilam ze kazda kobieta jest inna i stezenie moze wzrastac wolniej badz szybciej. Czytalam gdzies ze podobno w ciazy mnogiej hsg jest niski na poczatku. Nie chce tu nikomu robic nadzieji albo straszyc ale warto czasem poczytac zeby nie zwariowac, stres nie bedzie nam w tym pomagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnc
Wow bravo Beka 1111 jesteś wielka^^ Dziewczyny to są DOBRE rady ;) Dzięki Z pzdr Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odswiezam ja kupilam dwupak, jeden elektorniczny drugi normalny.elektroniczny pokazal not pregnant a ten normalny bardzo blada kreske i nie wiem co myslec cykle mam bardzo krotkie. okres sie spoznia dwa dni.co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jeszcze ktoś tu jest ale ja dziś miałam to samo normalny teście delikatna kreska czyli plus poleciała po digital i not pregnant i co z wami dziewczyny wyszło coś wiem ze to było w 2015 ha ha ale jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eresme
Hej też tak mam test zwykły wyszedł plusik czyli ciąża a digital pokazuje not pregnat zglupialam chyba zostaje udać się do lekarza ale może któraś tak miała i może się podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziadziadzia
Hej, mi od 4 dni wychodzi na testach różnych firm druga, bardzo blada, ale gruba kreska. Oczywiście clearblue elektroniczny negatywny. Ale ten clearblue z plusikiem wyszedł OD RAZU z bardzo delikatnym plusikiem. Za tydzień powtórze testy i mam nadzieję, że w końcu będę cieszyć się z macierzyństwa. Czekam już od trzech lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×