Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzdzioch123123

Uwazacie sie za sexy kobiety

Polecane posty

Gość bzdzioch123123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynkowa
tak nawet bardzo sexy i est taka stara prawda kobieta ktora uwaza sie za atrakcyjna i sexowna jest pewna siebie tak tez jest postrzegana przez mezczyzne kobieta swiaodoma swoich walorow i umiejaca je podkreslac na pewnoe jest odwazniejsza bardziej otwarta radosniejsza itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia44
Ja też- mimo swojego dojrzałego wieku 40+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd zaakceptowałam się taką jaką jestem , uważam się za mega seksowną kobietę . I nie wiem jak to się dzieje, że mężczyzni też tak uważają. Myślę ,że to działa jak perpetum mobile , skoro ja tak mysle o sobie inni tez tak myslą o mnie , a skoro oni tak sądzą to ja też się czuję wampem. TAK JESTEM SEKSOWNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc kobiet ktore mysla ze sa zalosne a przy tym ubieraja sie jak zdziry w tanich siecowych sklepach, wygladaja jak zdiry i sa w dodatku zalosne a nie sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TeKet nie bardzo wiem co sugerujesz bo jesli wydaje ci sie ze sexowna kobieta to ta ktora ubiera sie jak zdzira to szczerze ci wspolczuje zupelnie nie na temat ta Twoja wypowiedz pozatym pytanie bylo do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat...troche pokrecilem bo od kompa mnie oderwali:D Tak jest ze Wiekszosc kobiet ktora uwaza sie za mega sexowne sa zalosne...bo mysla ze jak ubiora sie jak zdzira to beda pozadane przez kobiety...Wiekszosc kobiet ktore mozna spotkac na ulicy i ktore sa otwarte i widac ze wierza w to ze sa sexowne i pociagaja facetow jest w bledzie...Nie mowie ze to jest regula, ale tak niestety jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdy mam dobry humor zawsze czuję się seksownie, wszystko jedno czy w szlafroku i bez makijażu (nie przepadam za tapeta na twarzy) czy w eleganckiej sukience i szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TeKet pytanie bylo do kobiet czy CZUJA sie sexsowne czyli mamy na mysli stan umyslu bez w wzgledu na ubior a nie o to czy jak zaloza zdzirskie szmatki to beda atrakcyjne i interesujace naprawde komentarz byl niepotrzebny tego rodzaju mysle ze kobiety dobrze tu zrozumialy o co chodzi e ten twoj teskt jest jakims uogolnieniem wyrazonym nie wiadomo po co na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy kobieta jest uwaza sie za sexy toi nie znaczy ze facet tez tak uwaza...Ja np lubie kobiety otwarte , i nie wstydliwe...Mnie bardziej kreci kobieta brzydsza , ktora jest pewna siebie niz ladna, ktora siedzi skulona bo zapomniala blyszczyka i ma brzydkie usta:D Ale moim zdaniem to nie ma nic wspolnego z byciem sexowna...Na bycie sexowna sklada sie wiele czynnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odnioslem sie do wypoeiedzi ze jak kobieta mysli ze jest sexowna to facet rowniez ma takie zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta seksowna na pewno nie jest kobietą typu : białe kozaczki i spalone ciało solarą lub z makijażem wręcz karykaturalnym z tipsami dłuższymi od palców..Chociaz też się może czuć sexy w swojej skórze. Kobieta pewna swojej wartości + czasami nutka skromości, uśmiechnięta,wyprostowana, ubrana tak żeby męskie oko nie mogło na nic innego patrzeć ( bluzka V ale nie pokazyjaca za dużo , dopasowana spódniczka + pończochy + szpilki; dopasowane spodnie , nie takie za ciasne o 2 rozmiary ;) ), kocie , płynne ruchy i raczej nie używająca co drugie słowo k***a i nie rżąca z byle powodu Czyż taka osoba nie jest seksowna? I tutaj nie ma znaczenia czy to blondynka czy szatynka; szczupła czy z lekką nadwagą. Jeśli kobieta ma to "coś" wszystko inne schodzi na bok. A tak na marginesie kiedyś spytałam mojego kochanka czy podobałabym mu się równie bardzo gdybym miała z krzywe nogi ? Odpowiedział . Co za różnica . Nogi na boki i do dzieła :D Oczywiście to był żart .Faceci sa wzrokowcami i na wszystkie walory zwracaja uwagę, dopiero potem na inne sfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensu2
jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja się
nie uważam za seksowną kobietę, jestem wręcz pewna, że taka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×