Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popoppowpdowdwd

waze 80 kg i chce wpasc w anoreksje,bo chce szybko skutecznie schudna

Polecane posty

Jeśli to dla ludzi chcesz chudnąć to nie schudniesz skutecznie. Nie masz odpowiedniej motywacji. To ty masz czuć sie dobrze w swoim ciele. Oczywiście bardzo budujące mogą okazać się komentarze ludzi, gdy już schudniesz. ale to powinna być twoja decyzja, nie wymuszona przez społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
do nnn dla siebie tez chce schudnac ale ja zawsze byłam szczupła,nie mialam problemow z tuszą,po ciążach moje ciało zmieniło sie i odmowiło mi posłuszenstwa zawsze miałam srednia wage 58 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie telocapil on oslabi
to idz do dietetyka on ci pomoze ustalic diete i CWICZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! anoreksja to nie odpowiedz! To okropny stan! i w to wpada sie latami a nie w ciagu miesiaca! jest sie coraz lepszym, w sumie dochodzi sie majstersztychu w kombinowaniu jak to ukryc. Nie kocha sie nikogo poza soba...nikt cie nie obchodzi myslisz tylko o jedzeniu tylko jak tu zgubic kolejny kg. Wiec anorekscja bedzie Twoim przeklenswem tak jak sa te kg. W lipcu 2009 urodzilam syna. Doszlam do wagi 96 z 58! po porodzie wazylam 88, karmilam a waga nie spadala! wiec to nie jest prawda ze sie chudnie karmiac! Po odstawieniu od piersi odrazu waga spadla troszeczke...ale ja stosowalam diete! Dodam ze po przebytej anorekscji strasznie sie o siebie balam!! i powoli.....powtarzam powoli w ciagu roku zgubilam 30 kg ale sie nie katowalam! jadlam 1400 pozniej 1200 a na koniec jak waga stanela na 8 tyg jadlam 1000 kcal. nie bylo to trudne bo organizm przystosowal sie do tylu kcal. Nie cwiczylam wiele bo przy malym dziecku i tak jest wiele roboty! ale pchalam ten wozek codziennie na spacerach, zakupach i robilam naprzemienne prysznice...zimny, cieply i zimny na nogach i posladkach co sprawilo ze skora mi tak nie zwisla...smarowalam sie kosmetykami. Jak masz jakies pytania to pisz...mam wiecej detali do dodania ale tu trzeba miec silna wole i naprawde tego pragnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
chetnie napisze jak podasz jakis mail swoj,albo gg,.chyba ze nie chcesz podowac to ja podam ci swojego maila,tylko odpisz,mam oczywiscie pełno pytan do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
byłas u dietetyczki,ktos ci napisał np.plan posiłkow,jakie posiłki i ile ,bo ja jak nie mam konrenego planu to odchudzanie zawsze nawali,podoba mi sie jak jest jakis plan odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
acha i jaki masz wzrost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
podam ci swoje gg 2933830 Pozdrawiam odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppowpdowdwd
boubzilla odezwij sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że chcesz być chuda i wgl ale dziewczyno nie chcij mieć anoreksji to okropna choroba! , wiem bo sama na nią choruje juz id jakiegoś roku... ważyłam 55 kg a teraz ważę 35 kg, na początku byłam szczęśliwa że chudne i dążę do "perfekcji" ale gdy zemdlałam w szkole ( z głodówki i przemęczenia ćwiczeniami) zawiezli mnie do szpitala i tam dali mi kroplówkę chodziłam na spotkania z psychologiem co tydzień i po kilku miesiącach jak przytyłam do 45 kg wszyscy myśleli że juz jest ok i wypuścili mnie, ale nie było ok.. znowu zaczęłam sie odchudzać. Miałam tak skurczy żałądek że ledwo jadłam kromke chleba. Wiec znowu trafiłam do szpitala na tydzień i jak wychodziłam dali mi sondę ( taka rurka którą wkladasz do nosa i to ci idzie aż do żołądka) i musiałam podłączać ją do mojego "jedzienia"... i nadal mam tą sondę zmieniam ją czasami lub wgl nir zakładam żeby nie przytyć po tych wszystkich wizytach w szpitalu i u psychologa zmieniłam się okropnie i nawet nie mogę patrzeć na jedzenie nawet nie wiesz jakie to okropne uczucie czuć głód ale mózg ci podpowiada "zostaw to" i ty sama patrzysz na to jedzenie jak na gówno za przeproszeniem... Wiem że długa wiadomość ale chce żebyś to przeczytała i zastanowiła się nad tym bo chyba nie myślisz rozsądnie. A wgl nie możesz sobie powiedzieć oo chce być anorektyczką nie będę nic jeść. Anoreksja to choroba psychiczna i z tego niekiedy nie da rady wyjść. Od tego sie dziewczyno umiera !! Zrób sobie diete z 5 daniami na dzień tylko że w małych porcjach i pij dużo wody i cala filozofia w zdrowym i rozsądnym odchudzaniu. A wgl nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszczę ! Ty możesz jeść i żyć normalnie, ja nie mogę sama niekiedy wstać bo tak jestem obolała nie mogę jeść musze jeść przez rurkę ! Którą nosze niekiedy nawet do szkoły i niektórzy sie z tego śmieją.. wcale nie jest tak kolorowo.... mam nadzieje ze moją nudną historią nie zameczylam cie zbytnio :) życzę Ci udanego dnia i przemysl to wszystko sobie dokładnie :) Bo przecież faceci wolą kobiety z dupą i cyckami a nie taką deche jak ja niestety xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pracuje w telewizji i szukam par do programu, w których kobieta ma problem z nadmiernym odchudzaniem, utratą wagi lub anoreksją. Zainteresowane osoby, oraz osoby znające takie pary, bardzo proszę o kontakt: qbagolab@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko schudnać, a przedewszsytkim skutecznie możęsz dzieki piciu odzinnie o poranku ciepłej wody z cytryną bez cukru. dostałam tą poradę od http://dietoholicy.pl i jestem bardzo z niej zadowolona bo niedosć ze schudłam 8 kg to jezscze moja cera jest piękniejsza....schudłam tyle bo dali mi wspaniałą metodę która sprawiła ze teraz mogę się cieszuć dużo lżejszum ciałem a znajdiziecie ją na dietoholicy.pl/dieta-21-dni polecm z całego serca tym wsszyskim którym zależy na szybkim i skutecznycm odchidzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 55kg i najlepiej walczyć z tym tak...Nie chce się mieszać nwm dokładnie też kiedy to napisałaś i czy nie lezysz już w szpitalu lub w grobie(przepraszam za niegrzeczność) ale chcę powiedzieć że jesli źle ci z tym jaka jesteś i boisz się o siebie to najgorszą żeczą jaką możesz zrobić to zapaść w ANOREKSJE ona doprowadzi cię albo do śmierci albo do zniszczenia ciała i będziesz wygladać gorzej niż teraz!!!Jeśli chcesz schudnąć nie jedz słodyczy chipsów i jak jesz żeczy typu naleśniki to nie bierz dziesięciu tylko jeden ale jedz zdrowe i mało kaloryczne żeczy pij wodę!!!To nie trudne nie łatwe ale przynajmniej nie musisz mieć anoreksji i w sumie popełniać samobójstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki
Dnia 24.08.2010 o 14:23, Gość jak to jak.;.;.;.; napisał:

przestań jeść... :-0

Ja od dzisiaj nie jem nic bo chce schudnąć do 40kg a waże 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona

ja jem wszystko ale co drugi dzien skacze na skakance  3000 podskoków co daje 25 minut   włanczam sobie muzyke czy film i skacze  bywaja dni ze zapominam sie i nawet godzine skacze  wazylam 78 kg teraz 69-70 kg w przeciagu 10 miesiecy  zjechałam do rozmiaru 40 a miałam ubrania 44  brak boczków brzucha nie mam obwislego , same plusy lepiej sie czuje  od dwoch miesiecy skacze roznie co drugi trzeci dzien wiem ze moge schudnac wiecej ale juz mnie ta figura sie podoba wiem ze z chwila skonczenia skakanie przytyje,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×