Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybak zza krzaka

kobiety coraz cześciej robią sobie niezobowiązujace minetki

Polecane posty

Gość rybak zza krzaka

Dostrzegam, tak mniej wiecej od 6-8 lat, iz przy okazji prywatek, domówek i tem podobnych imprez, które kończą się jakąś erotyczną zabawą, dziewczyny czy kobiety, mają coraz mniej zahamowań wobec seksu z drugą kobietą.A nawet - jak się wydaje - czerpią z tego dużą przyjemność. To jest fajne, nie mam nic przeciwko temu, tylko tak z ciekawości, zastanawiam się - skąd taka przemiana ilościowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marriette
bo z takiego sexu nie ma dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak zza krzaka
Moda - owszem, chyba tak. Dzieci? A jak to dwie 40.letnie panie dobrze zabezpieczone finansowo, przeciwciążowo, zawodowo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka :):)
Mężczyźni nie potrafią ich zaspokoić więc zaspokajają siebie na wzajem :D W końcu kto zrozumie kobietę lepiej niż druga kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię :)
Bo kobiety zawsze ciągnęło do kobiet, tylko wstydziły się do tego przyznawać. Bo tylko kobieta zrozumie drugą kobietę i zapewni jej kosmiczny orgazm. Seks z facetem jest fajny, ale seks z kobietą jest naprawdę boski ;-) Gdybym miała wybierać: do codziennego życia facet, ale do łóżka kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak zza krzaka
Chyba, kobietka , masz rację. Dla mnie fascynujace jest, poza wszystkim - jak intensywnie przezywaja orgazmy. I jeszcze jedna rzecz - nie da sie dostrzec jakiegos specjalnego skrepowania w wypadku, gdy jest nowa osoba, nowa dziewczyna, ktoś nieznajomy jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z pobliża wyspy Lesbos
Kobieta potrafi dać kobiecie przeżycia i wrażenia, których nie zapewni żaden facet - mimo największych chęci. Ja mam męża, moja przyjaciółka ma faceta, ale kilka razy w miesiącu spotykamy się ze sobą w dwójkę, bierzemy wspólną kąpiel, pijemy winko i idziemy do łóżka. Nasi mężczyźni o tym wiedzą i to akceptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edgferge
totalne bzdury nie ma zadnych prywatek zakonczonych publicznymi minetkami, koles sobie fantazjuje jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wspaniałego mężczyznę który daje mi orgazmy ale wiem że facet tak nie spełni kobiety jak one same siebie na wzajem ,sama się zastanawiam nad taką przyjaciółką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kobieta wie jak pieścić drugą kobietę bo tak samo chce być pieszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futurysta jak Nostradamus
Niedługo każda kobieta będzie oprócz faceta miała też kobietę-kochankę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownie dobrze mozna powiedziec ze tylko facet wie jak walic konia... wiec analogicznie tylko facet facetowi dobrze zwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensu2
kobiety sa fajne i sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×