Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinek91

Czy to normalne?

Polecane posty

4 miesiące temu urodziłam dziecko, poród nie był taki straszny, ale mimo to jakoś coraz częściej myślę, że na drugie dziecko raczej się nie zdecyduję, nie wiem czemu, mam jakąś blokade w głowie, słyszałam, że wiele kobiet po porodzie też się zarzekały że nigdy więc dzieci, ale po jakimś czasie to mija i przychodzi wielkie pragnienie posiadania drugiego dziecka. inne mamy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuodaMamma
Tak. Urodziłam 7miesięcy temu i jak na razie nie chcę kolejnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwilabym sie gdyby to bylo twoje pierwsze dziecko ale widze ze juz drugie a piszesz ze na drugie sie nie zdecydujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź się ogarnij
moja córeczka ma roczek, poród miałam cięzki ale jakiejś tam traumy nie przeżyłam i nie zarzekałam się nigdy, że więcej rodzić nie będę. Oczywiście nie planuję w chwili obecnej drugiego dziecka, ale to tylko ze względów finansowych, ale gdyby nasza styuacja materiala była lepsza to pewnie zdecydowałabym się już na drugie dziecko żeby nie było dużej różnicy wieku. Nie chcę by moje dziecko było jedynakiem. Dwójka to minimum. Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kashi a z czego wnioskujesz, że mam dwoje dzieci? czy wszystko co napisane w stopce musi dotyczyć dzieci??? mam jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie przepraszam,myslalam ze masz daty urodzin swoich dzieci w stopce.A co do tematu to tylko w pare minut po porodzie sie zarzekalam ze nie bede miec wiecej dzieci.A pozniej szybko chcialam miec wiecej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×