Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

nie mam wyłączonego GG :( . Liwia,ale ja mam Cię w znajomych .. A Agi nie miałam i też widziałam .. Kurde ja tak latam bo mała płacze ,, :( . nie wiem co jej jest :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) to moj nowy nr:28647162,ale wole miec moj stary nr włączony :( no nic,spróbujmy tutaj,moze podziala,musicie napisac pierwsze bo nie mam kontaktow tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi minął jakos tak nijako, to mój trzeci dzień wolnego, jutro znowu do pracy :(. siedzę i nic nie robię dzisiaj ;). mały dokazuje , rozrabiak z niego straszny, potrafi już walczyć o swoje :). niedawno sie obudził z drzemki dopiero. a ja mam ochote na kawke, chyba sobie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efADFSDGVSDGzdfgadFGDFSgsFGSWG
mama natusi to kolejny popierdoleniec tego forum zniszcze cie sciero i ten topik:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja jestem tutaj nowa dzisiaj przyszlam akurat trafilam na ten moment jjak wszycy sie klucili o swoje nicki:) Nawet mnie posadzone ze sie podszywam ale widze ze sie uspokoilo w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coreczka jeszcze nie ma roczku ale taki rozrabiak ze szok:) siedzi wlasnie i bawi sie przykrywkami od garnkow :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
maricca13 to wlasnie szalonaduszyczka :O Ona robi takie typowe bledy "klucili" :O Nie uzywa w ogole o z kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i orie bledy ortograficzne ale zadko trudno juz tak mam i ja nie jestem zadna szalonaduszyczka ile razy mam mowic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maricca to że robisz błedy nikomu nie przeszkadza-możesz mieć dysleksję i nie musisz np mieć ochoty się z tego tutaj tłumaczyć bo co komu do tego-to tylko forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wlasnie estem dyslektykiem od malego:) I niby sie pilnuje a samo wychodzi:( dziekuje za zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dobrze . Tatus sie bawi z malutka (tancza:D )wiec mam chwilke dla siebie :P Jesczze godzinka i bedzie kapanie i spanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasze dzieci tez sa rozbite zmiana czasu? U nas strasznie, maly nie wie kiedy jest glodny a kiedy nie, raz placze ze chce, daje mu to on kreci glowa, nie mowiac o spaniu. Dzis zaczal sie budzic przed 5!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam pełno osob,które ją ma...i to naprawdę problem czasami...a ludzie zamiast sie zastanowić jadą odrazu...współczuję i nie przejmuj się tym mi to nie przeszkadza...sama robię błędy zwasza jak kukam na córcię jednym okiem i myślę co zrobić na obiad pisząc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
maricca13 a ile ma twoja corka i jak ma na imie? Sklamiesz o wlasnym dziecku? Bardzo ciekawa jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala nie ma problemu z jedzeniem zato z zasypianiem bo zawsze usypiala o 19 a teraz przeciez nie bede jej klasc juz o 18 bo wstanie o 6 rano i bedzie gotowa do zabawy... wczoraj polozylam ja z zegarkiem ale dzisiaj juz marudzi nie wiem czy jej juz nie wykapac i polozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga dziewczyny!!!!!!!!!!!
Kasia??? :D:D:D:D i tak bedziesz oszukiwac co do imienia wlasnego dziecka??? :O Ty jestes zdrowo kopnieta. Jej corka to Nikola - wczesniej czy pozniej napisze prawdziwe imie dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×