Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość DzIdZiAaa...prawdziwa!!!3!!!
mama razy dwa stara kurwo zamilcz bo mnie wkurwiasz:D:D zamknij morde i sama wypierdalaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem zadna szalonaduszyczka weszlam tutaj pierwszy raz od niepamietnego czasu na ten sam nick nie wiem o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buhahahahah....tak naprawdę,strasznie wesołe...nic tylko się śmiać...z WASZEJ GŁUPOTY!!nie macie nic lepszego do roboty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz podszywaczu wiesz,że to nie napisała PRAWDZIWA DZIDZIA,bo dzidzia nie przeklina :P. No mnie mozesz jeszcze powyzywać,niech ci ulży,wyzyj sie i wynocha :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam to o tym śpiworku,tak,super i teraz dla zabawy wszędzie będa sie podszywać i myśleć,że to zabawne...ciul z tym najwyżej przestane tu pisać i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie komentuj nawet tego bo jak zaczniesz sie tlumaczyc to ten ktos specjalnie bedzie cie przedrzeznial . Jak tam po dzisiejszym swiecei odwiedzilyscie groby ? Jak dzieciaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przestać pisać ? przeciez Ty jesteś z nami od początku i przez jakiś podszywaczy chcesz nas opuścić ? Nie daj im tej satysfakcji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maricca13 czyli tepak szalonaduszyczka.zapomnialas ze to mozna sprawdzic.piszesz ze juz kiedys pisalas pod tym nickiem.gowno prawda.wpiszcie sobie w googlach maricca13 i tam pojawi sie gdzie i co pisala i jakos dziwnym trafem pokazuja sie wpisy tylko z waszego topiku,i to te dzisiejsze.goncie to kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala wlasnie wariuje z tata ale cos dzisiaj ma problem z brzuszkie nie wiem czemu ... zaraz ide z nia na spacer bo taka piekna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tylko na tym topiku pisalam dzisiaj ... ja nie wiem o jaka szalonaduszyczke wam chodzi ale to napewno nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem ... cos na nia wszystkie naskoczyly ze sie wypowiada w kazdym z topikow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś tam,ze ona tyle topików zakłąda,że błędy robi i ja wyzywają .. i coś tam,że na każdym topiku sie wcina ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...zakładała tyle nic?na żadnym z nikim się nie zgadała? a błędy,każdy czasem robi...to tylko forum może się wcina bo nie ma z kim pogadać,a chciałaby? nie wiem...nieważne... szkoda tylko,że podemnie ktoś sę podszył i zamieszania narobił-mnie to niebawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaeg
ale tu się dzieje niefajnie... myślałam, że trafiłam na fajne forum... a kilka niepoważnych osób wszystko psuje (albo jedna)...po cholerę... pustka w głowie i tyle. mały chodzi od dwóch mcy ale czasem jeszcze niepewnie, jak pijany :) i często robi bach ;) ja na cmentarz nie jechałam, autobusem kawał drogi a potem kawał drogi trzeba isc na piechotę. mąż pojechał. i cos długo nie wraca. a dziecię me szykuje się na drzemkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wyszlam tylko z malym na spacer a tu tyle sie dzieje?! Szok. Zaczernilam sie tez, zeby nie bylo. A do tych malolat co tu mieszaja -Spadac do lekcji, bo na neta jeszcze nie doroslyscie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam synka-dokładnie... zastanawiam się tylko skąd nagle tyle nowych osób się wzięło...na raz... aniaeg-nie bierz tego do siebie-witam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam synka-i jak na spacerze???przyjemnie?ja dziś nie wychodzę,córcia była na zakupach rano z tatą i chwilkę na placu-jutro ją wezmę do parku-dziś odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę,że to jedna osoba...ale nie wiem czy "szkolna",bo niby co by robiła na naszym topiku-myślę,że to jakaś wściekła mamuśka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. mnie też się wydaj,ze to jedna osoba . Bo tak nagle tyle nowych osób by się pojawiło .. ? dziwne .. Aniaeg - Witam :) skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×