Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Ale dobrze,że tak dba o ten topik,to w końce jej topik :) . I było super,dopóki nie zaczęły pojawiać się podszywy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaeg
ja jestem z Wałbrzycha, synek ma na imię Kubus. ale chyba musze stąd uciekac, skoro pojawienie sie nowych osób wprowadza takie zamieszanie, na zły czas trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaeg - trafilas tylko z zlym momencie, ale zapewniam ze to jednorazowa akcja i wczesniej bylo tylko sympatycznie i przyjacielsko. I zaraz na pewno dobra atmosfera wroci, wiec moze zostan z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania-zaczernij swój nick i zostan,przepraszam za reakcje ale sama widzisz co tu sie stalo :o zostan i pisz z nami,a jak ci sie spodoba to zostaniesz :) Martyna napisalam do ciebie na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co sie dzieje z moim gg.jedynie od Agi dostalam wiadomosc! nawet do martyny odp[isalam ale od niej nic nie widze :( \spróbuje zresetowac kompa.zaczekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczerniłam, zaraz zobaczę , jak wyslę post ;) widac ewidentnie, że jakas małolata nie ma co robić. jutro do szkoły pójdzie to będzie spokój ;) nie wierze, że osobie dorosłej chciałoby sie bawić w sianie zamieszania . bo po co? w jakim celu? dla rozrywki? nie przejmowac się i nie wkurzać, bo to tej osobie tylko satysfakcję sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ale Aga pisala do Martyny i obie widzialy swoje wiadomosci :( dzidzia napisz mi swoj nr,spróbuje do ciebie napisac. martyna masz wyłączone gg? sloneczko jest czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie,pisze ze jasne bo tylko ja nie widze waszych wiadomosci :( nie wiem dlaczego.ale skoro Martyna widzi jak Agnieszka do niej p[isze tzn ze to z moim gg cos nie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzilam ustawienia gg ale nic tam nie widze co powinnam zmienic :( tymvardziej ze Matrtyna widzi co pisze :( tylko od was wiadomosci do mnie nie dochodzą :( a moze musimy sie dodac do kontaktów? ja mam Age i widze co ona do mnie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×