Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukacz___001

Ile chcielibyście zarabiac roznoszac ulotki

Polecane posty

Gość szukacz___001

Jak w temacie. Jaka płaca was satysfakcjonuje roznosząc ulotki. Praca w sobotę i niedzielę po 12 godzin dziennie. Chodzi mi o to żeby płacą (bo niby czym innym) tak zmotywować pracownika by ten pracował rzetelnie i dla przykładu rozdawał po jednej sztuce odpowiednim osobom a nie po 5 byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukacz___001
Ale pytam serio ;) Będę potrzebował wkrótce parę osób a chciałbym by miały dobrze zapłacone. Potrzebuję od kilku osób jaką by chcieli kwotę za sobotę i niedzielę po 12 godz dziennie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarsa32x
10 zł netto za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja oodaje glos
5 zl na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarsa32x
SORRY ale za 5 zl to ja bym nie pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meetme
miałam tę wątpliwą przyjemność roznosić ulotki (nawet za godziwe peiniądze) Na pewno już nigdy tego błędu nie powtórzę... nie polecam robota koszmarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkrety prosze
jakie miasto wchodzi w grę ? bo inna cena jest w Warszawie czy Krakowie , a inna np. w Kielcach czy Bytomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkrety prosze
do meetme a co ty chcesz od razu profesorem czy prezesem TVP być ? pokory troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fssad332
jak ludzie będą się godzić na prace za jakieś gówniane 5 zł to w tym kraju nigdy nie będzie dobrze, bo zawsze znajdzie się frajer co będzie robił za grosze i pracodawcy nie będą dawać godziwej stawki, bo i tak znajdą kogoś co będzie robił za 5 albo nawet za 4 zł. trochę szacunku do samego siebie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvvvvdssvbbsd
Ja roznosiłam ulotki i miałam 8zl na godzinę, małe miasteczko, za dojazd też miałam płacone. Nie roznosiłabym za mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kladia-katowice_okolice
ja roznosiłam za 9 zł , męcząca praca, wolę na kasie pracować. niżej niż 8 zł też bym nie pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie wymagania że hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda że hej
ty z to jesteś nieudacznikiem jak 99 % tego społeczeństwa co zadowoli się byłe ochłapem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że 9zł za godzinę to sporo jak na taką pracę. Sama chciałabym tyle dostawać i na pewno z chęcią bym stała i rozdawała ulotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukacz___001
No ciekawie ciekawie. 9zł na godzinę czyli w weekend razem 24h to wychodzi 216zł. To jest i mało i dużo. Mało bo jeśli to jest jednorazowy występ to 216zł dochodu i teoretycznie nic do końca miesiąca a dużo bo: wychodzi 108zł na dzień. Porównując do pełnego etatu przykładowo 21 dni roboczych to daje stawkę prawie 2300zł. Praca owszem męcząca i niewdzięczna bo można się narazić na niemiłe komentarze przez co nastrój się psuje i niesprzyjającą pogodę ale dla osób które tyrają za najniższą krajową to myślę że ciekawa alternatywa. Ktoś pytał o miasto: narazie Toruń i Bydgoszcz. Później jeszcze Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota krakovia
tyle że to nie jest stała praca i nie warto dochodu porównywać z etatem, i praca ciężka bo nogi bolą, 9 zł to taka sama stawka jak za promocje w marketach ( degustacje, animacje ) bywa że na promocjach można jeszcze więcej zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukacz___001
W pełni się zgadzam. Tak tylko porównuję sobie. Czyli żeby taka osoba była zadowolona wystarczy ze zaproponuję np 150zł dniówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota krakovia
skąd się wzięło 2300 ?? nikt na etacie nie pracuje po 12 h tylko po 8h co by w miesiącu dało 1440 czyli całkiem normalna stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota krakovia
myślę ze za 9 zł każdy chętnie rzetelnie będzie pracował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukacz___001
Racja faktycznie, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolo 200 zl
za tyle ja roznosze i uwazam ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pana szczera prawda że h
może ty jesteś w tych 99 % idiotów , ja nie, gdyż nie pracowałem nigdy na etacie , chwilkę na prowizji , a od wielu lat sam na siebie pracuję. Ty być może jesteś tym , co wierzy w prawdę objawioną przez polityków i głosuje , to na jarka , to na donka itp. itd. jeśli nie to jesteś O.K. prosze zwrócić uwagę na ostatnie wybory prezydenckie; 10 kandydatów i 9 , czyli 90% obiecuje wszystko co tylko możliwe nawet to , że będzie raj na ziemi w polsce . 1 polityk mówi , że trzeba ciężko zapiepszać , aby coś osiągnąć i co ???? robi się z niego wariata , bo przecież łatwiej manipulować 99 % idiotów i debili niż 1 % ludzi myślących. Efekt znamy : czekamy na raj na ziemi , bo cuda już mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×