Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

No dobra, bo to nudne, co myslicie o tym wszytaskim co was otacza. Nacjach, itd.

Polecane posty

Oraz imionach, pupach, tzytzkach, penisach czy innych częściach ciała, ewentualnie może być o drzewach, czy jakoś tak. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tematu
:o pierwszy raz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam obawy przed topolami, są za zwyczaj takie strzeliste. :o Peszy mnie to. Nie wiem jak przełamywać takie bariery, ale może ktoś nas oświeci. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin a co sądzisz o konflikcie Falklandy-Malwiny? i czy sesja egzaminacyjna ma wpływa na stan pochwy u studentek? czy wybór na Prezydenta RPP.Komorowskiego wpłynie na wzrost wydajności w zakładach pracy oraz na tkzw. zadowolenie komsumenckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tematu} Temat powstał w wyniku niezrozumienia pewnych zjawisk, więc to w pełni uzasadnione uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja psychika cierpi coraz bardziej z każdym następnym dniem, który to przybliża mnie do pójścia do szkoły, która to jak wiadomo jest rzeczą mą ulubioną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twierdzisz czy pytasz?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosną zrzucała takie lepkie dzyndzelki przylepiające sie do wszystkiego jesienią zaś gubiła liście,wredna i podstępna była aaaaa i jeszcze korzenie owijały sie dookoła podziemnych rur z kanalizacja,woda itp. skonczyła marnie i nawet w kominku szybko sie spalała nic nie warta była i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin a co sądzisz o konflikcie Falklandy-Malwiny? i czy sesja egzaminacyjna ma wpływa na stan pochwy u studentek? czy wybór na Prezydenta RPP.Komorowskiego wpłynie na wzrost wydajności w zakładach pracy oraz na tkzw. zadowolenie komsumenckie? } Cieżko zabierać głos w sprawach, o których człowiek nie ma białego pojęcia. Falklandy, były tak dawno że będzie usprawiedliwiona moja nie pamięć o co rzecz poszła, a skoro poszła, ja za nią iśc nie zamierzam, siedzę i dobrze mi z tym. Z pochwami studentek jest jeszcze gorzej.. w ogóle nie pamietam zagadnienia, badałem je (pochwy) ponad 20 lat temu, a dziś.. to zupełnie nie moje klimaty. :classic_cool: Wybór Komorowskiego, jeśli był trafny powinien tak wpłynąć, to pytanie do GUSU. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów tak o mojej wybrance 😭 🖐️ ja wręcz czekam na jej lepkiego dzyndzelka :p a wracając do tematu jak do niej zagadać ,żeby nie zostać wyśmianym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa1977 A tam, miała pecha, wiatr kiedyś źle zawiał jej nasiono. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ,śmiało jesteśmy tu jak jedna wielka rodzina i wszystko zostanie między nami , nikt się o tym nie dowie :classic_cool: słowo mojego projektu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozum umarł
Aż strach o tym myśleć. Pojebanie wszystkich wokół plus "polityczna poprawnośc" sięgają chyba szczytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin czy widok pustej butelki po piwie to przeżycie traumatyczne? } :D Widziałem tyle skrzynek z pustymi butelkami że mogę szczerze temu zaprzeczyć. Trauma to by była, gdyby piwo włączyli w poczet niedozwolonych narkotyków. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozum umarł } Fakt, umarł. I co? W Polsce wieksze larum podnosi się wokół krzyża, który powinien być przeniesiony. I nie chcę tu o tym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy szczytowanie w Warszawie ma wpływ na Twoj nastrój w danym dniu?} Cóż, nie wiem nawet czy ktoś szczytuje.. choć, twierdzenie że nie, byłoby niedorzecznością, w po nad milionowym mieście. Więc na pewno nie wpływa. Dopóki się nie zetknę z osobą, której to nie wyszło. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, czy to prawda, że nie zamierzasz brać trucizny do ust?? } Yyyyy, zależy, kto uzna coś za truciznę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Tylko nie pamiętam kto to powiedział. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ostatnie pytanie : jeżeli jak twierdzą mądre uczone w TV , że jest tak dobrze , to dlaczego jest tak żle? } Banał, bo onym uczonym nie jest źle tak jak inszym uczonym, będącym w zupełnie innych koniugacjach politycznych czy też biznesowych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×