Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

No dobra, bo to nudne, co myslicie o tym wszytaskim co was otacza. Nacjach, itd.

Polecane posty

myślę, że miłość jest najważniejsza } Oczywiście, ale jeśli akurat ktoś jej nie ma pod reką pozostają mu takie banialuki, które tu prawię. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze - każdy temat można rozwinąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam księżyc - może to wina pełni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyyyyyy
hahahahahahahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis madry temat czy mozna sie wyglupiać? } Ile ty mnie znasz? Czy ja ci wyglądam na mondrego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Ile ty mnie znasz? Czy ja ci wyglądam na mondrego? ... Czy mądrość człowieka jest widoczna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trząchnij - czyli należy patrzeć ludziom głęboko w oczy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam japońskie bajki, typu ksieżniczka yuki, właśnie obejrzałem sobie zakończenie. O Happy endzie można zapomnieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozum umarł
Oczywista odpowieź na "ostatnie pytanie" [przypomnę: jeżeli jak twierdzą mądre uczone w TV , że jest tak dobrze , to dlaczego jest tak żle] Uczonym z TV jest dobrze. Żle jest ym, co się nie załapali... Ale ci zawsze mogą obejrzeć jakiś serial albo taniez z... I wysłać SMS. I zostać gwiazdą... ALbo inny serial mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie np irytuje to że w maluchu jedynka nie jest zsynchronizowana i skrzynia mi wyje i zgrzyta a ja bardzo tego nie lubię...albo irytuje mnie to że niektórzy tak pierdolą i irytuje mnie to że osatnio miejscy dojebali się do mnie dlaczego nie mam odblasków na rowerze jakby nie mieli co robić i irytuje mnie to że reklamy trwaja za długo i to że paliwo jest drogie kiedy w jakims tam kraju kosztuje 32 grosze za litr...i irytuje mnie to że nie moge sobie odblokowac live for speed mimo że robiłem wszytsko jak trzeba i irytuje mnie to że się irytuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś wiedział tymbarzdiej ze już siedzę na kompie ze 20 godzin i całą noc nie spałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×