Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ

ON SLAZAK JA POLKA

Polecane posty

Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ

nie wiem czy ktos sie orientuje ale slazacy nie lubia "polakow" ja pochodze z biednej rodziny, jestem z wielkopolski a moj facet z opolskiego. planujemy slub za rok ale boje sie "rasizmu". ktos wie o co chodzi? moze ktos byl na weselu "polsko-slaskim" czy nie bylo zgrzytow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3sewq
moja mama jest ślązaczka a tata POLAK a ja basztard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
i ślązaków nie cierpie! wieśniaki i ten ich jezyk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem basztard. :D Spoko, nie przejmuj się tak, nie będzie tak źle. Ślązacy nie lubią Zagłębiaków, ale reszta Polski ujdzie. :D Jakbyś była z Sosnowca to musiałabyś pitać, gdzie pieprz rośnie, ale tak to nie jest źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TouchOfLoV
nie wiem skąd ten pomysł. dzisiejsi ślązacy nie mają takich uprzedzeń. przyjmują wszystkich miło i gościnnie. no chyba, że ktoś się wywyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pały bryyyyyyyyyyyyyyy
a ślązacy to pzrepraszam jakei obywatlstwo mają? beznadziejni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jeśli on pochodzi z opolskiego to z niego jest Ślązak jak z koziej dupy riesentasza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
otóż to. wikeszosc oposlich ślązaków uważa sie za niemców. kurwa jak ja ich nie znosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ
no wlasnie niektorzy z jego rodziny nie lubia nas "polakow" nazywaja nas "hadziajami" czy jakos tak. nieraz slyszalam jak miedzy polakami i slazakami byly zgrzyty kierowane do nas, ze my jestesmy nikim itd dlatego boje sie wesela jak moja rodzina spotka sie z jego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu takie pierdy
gadacie? :O na dodatek posyłacie dalej w świat? każdy region ma swoją gwarę, każda brzmi 'dziwacznie' a poznaniacy są skąpi, a krakusy to, a warszawiacy, to już w ogóle :O skąd się biorą ludzie tak zaściankowi i ograniczeniu, żeby uogólniać wszystko do granic możliwości? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
klempa zebys sie nie zdziwila, opolskie to jakby nie było górny śląsk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu takie pierdy
Ślązacy to Polacy... Boże 😭 widzisz i nie grzmisz? :O może jego rodzina jest uczulona na debilizm i jakieś durnowate 'podziały'?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
ja za slażaczke sie nie uważam, ale mam z nimi dużo do czynienia. wyzej srają niż dupe mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ
tez pochodze z opolskiego- no wlasnie oni uwazaja sie za niemcow... co to nie oni. wiem ze rodzice mojego faceta nie sa uprzedzeni ale niektorzy z jego rodziny tak. ja tego nie znalam. moja rodzina jest otwarta i nie szufladkuje ludzi na gorszych i lepszych... a gdy przyjechalam tutaj juz spotkalam sie z niechecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
czemu takie pierdy - szkoda ze spora czesc opolskich slazakow uważa sie za niemcow, domagają sie niemieckich tablic nazw miejscowości, nosz kurwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
i jest kilka wiosek w moim powiecie z podwojnymi nazwami, polskimi i niemieckimi:o noszą nazwe faszystowskich wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ
tez pochodze z opolskiego- a moglabym wiedziec z jakiego miasta jestes? oczywiscie jesli to nie problem juz na samym poczatku kuzyn mojego M nazwal mnie hadziajka a ja nawet nie wiedzialam o co chodzi, tylko jak moj facet sie wkurzyl to wiedzialam ze to obrazliwe i dopiero po dlugim czasie powiedzial mi co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
Strzelce Opolskie. nienawidze ślązaków i niemców. Polska dla Polaków, a tu trzeba znosić wymysły pierdolnietej mniejszosci niemieckiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ
no ja z Kedzierzyna-Kozla tzn moj stad pochodzi i tu to samo:( az sie boje wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
no to blisko. dobrze, że chlopak z jako takiego miasta jest. wsiowi ślązacy są najgorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu takie pierdy
ale krzywdzicie masę innych NORMALNYCH Ślązaków, tych bardziej z południa może tylko w opolskim tacy popaprani, w woj. śląskim są normalni :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokokokokokoko
eeee no... Mój brat miał wesele w czerwcu. Wesele było mieszane- wszyscy mówili, że jeszcze na lepszym weselu nie byli:) Moja siostra podobnie, tylko parę lat wcześniej. My jesteśmy Ślązakami, oni mówią po polsku, ale NIKOMU to nie przeszkadza... P.S. też Strz.Op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ
jego rodzina ze wsi- glogówek nie wiem czy kojarzysz. to oni sa do mnie uprzedzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ
przepraszam ale ja nie pisalam o wszystkich slazakach!!!! pisalam wczesniej ze tescie oraz jego rodzenstwo daza mnie sympatia ale niektorzy z jego rodziny sa uprzedzeni do "polakow" nie wszyscy sa tacy ale jednak sa i wystepuja w jego rodzinie dlatego boje sie wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falubazka
ciesz się że on nie jest z zielone góry a ty z gorzowa :) albo on z bydgoszczy a ty z torunia, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJHAKHJDHSJDHKSJ
falubazka to by bylo gorzej???? mieszkam na pograniczu wlkp a kuj. pom. ale o nienawisci nie slyszlalam. ja sie ciesze ze moj facet jest wychowany tak ze nie czuje do nas nienawisci, to samo jego rodzice.. jest wspanialym czlowiekiem i bardzo go kocham jednak wesele to jest ta chwila ktorej na dzien dzisiejszy sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
ja też nie mówie o wszystkich ślązakach. jestem z opolskiego ale ślązakiem się nie czuje, czuje się Polakiem i tyle. a wyzej opisywalam sporą cześć ślązaków. malo tego, ci ze wsi potrafioa okreslić mnie hadziajką bo jestem z niewielkiego miasta, a oni ze wsi. super nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pochodze z opolskiego
ale o co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×