Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdiagnozowana

mam mało czasu - proszę o rady

Polecane posty

" 19:06 [zgłoś do usunięcia] maxie idioto,chodzisz po wszystkich forach i głupoty pleciesz.Czemu nie zbanują tego barana.Max jaką ty płeć posiadasz?hemafrodytą jesteś chyba-bo masz i cycki i penisa i macicę i itp i na kazdym topie cię mozna spotkać.Żałosna kreatura....Nażryj się amoniaku,popij wodą utlenioną,przegryż askorbinianem potasu i puszczaj siarkowe baki w .....piekle.....Oszaleć idzie przy tym psycholu" To nie czytaj jak sie coś nie podoba:P.Zawsze możesz sobie gały wypalić aby się upewnić że nie będzie problemu:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENIU
Zgadzam się MAX to totalny psychol.Chory człowieku __________wynocha z kafetrii!!!!!!!!!!!! ZDIAGNOZOWANA ODEZWIJ SIĘ PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] HENIU Zgadzam się MAX to totalny psychol.Chory człowieku __________wynocha z kafetrii!!!!!!!!!!!! ZDIAGNOZOWANA ODEZWIJ SIĘ PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!" Psychol to najwyżej sam jesteś:P.Sprawiasz wrażenie pachołka firm farmaceutycznych:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxie
:P:P:P:P schowaj język bo ci spierzchnie i skołowacieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianla
Grożnego ,to Tobie może za chwilę coś się stać!!!!!!!!!!!!! WYPIERDALAJ MAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak
Max ty uwazaj-bo dopalacze reklamujesz......Głupi człowieku:).Dopalacze rozumiesz ciemięgo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HENIU.
Do tego głupiego Maxa nic nie dociera. Zjebany masz mózg i to jak. WON DUPKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak
masz fason;)max ;)masz i etykietkę ;)forumowego idioty -to prawda.Spadaj capie,bo naprawdę proponujesz ludziom mieszanki toksyczne.Nie musisz tego chamie palić,wystarczy,ze ktos tego uzyje:P....Myslisz ,ze nie mozna Cię znależć reklamo dopalaczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffsf
jak to dopalaczy??? w kt miejscu max reklamowal dopalacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] o tak masz fason max masz i etykietkę forumowego idioty -to prawda.Spadaj capie,bo naprawdę proponujesz ludziom mieszanki toksyczne.Nie musisz tego chamie palić,wystarczy,ze ktos tego uzyje ....Myslisz ,ze nie mozna Cię znależć reklamo dopalaczy !!!!" Nie masz żadnychj dowodów na tego idiotę więc odbij:P.A dopalacze to masz we łbie:P.A wszystko jest toksyczne więc to nie moja wina ze czymś można sie otruć:P.Ale stosowanym w niewłaściwych porcjach:P.Ja proponuję nieszkodliwe dla mnie dawki:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaakaaa
To sam ,to żrej kutasie złamany. Niech Cię szlag...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majli sajrus
i co z autorka?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .NATALA..............
No wŁaśnie co z autorką?????? Odezwij się! Są tu osoby ,które się martwią o Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam nadzieję, że autorka tematu nie będzie miała mi za złe, tego, że odświeżę ten temat z powodu mojej dolegliwości. Po prostu,nie chcę zakładać kolejnego o podobnej tematyce. Mam 18 lat, ale zauważyłam dość niepokojące zmiany w lewej piersi. Przyznam, że od dość długiego czasu, ta pierś była bardzo "wrażliwa", odczuwałam ból przy zwykłym dotknięciu. Jakiś miesiąc temu zaczęłam odczuwać ciągły ból... takie skurcze, które nasilają się podczas leżenia. Poza tym w porównaniu do piersi prawej jest znacznie większa i nie jest to naturalna asymetria... mam wrażenie, jakby była po prostu napuchnięta. Znalazłam również dwa niewielkie guzki, ale ich przyczyn jest wiele, dlatego postanowiłam zbadać się ponownie po miesiączce, ale pojawił się kolejny problem - miesiączka, zawsze regularna, spóźniła się o 12 dni [uprzedzam pytanie - nie jestem w ciąży]. Poważnie zastanawiam się nad wizytą u lekarza, ale wcześniej chciałabym wiedzieć, czy może miałyście podobny problem, który był tylko przejściowy - może to jakieś zapalenie, sama nie wiem. Pomóżcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kakakakakaakaaa To sam ,to żrej kutasie złamany. Niech Cię szlag........................... 16:21 [zgłoś do usunięcia] :):):):). dobry ostatni post hehhe , "widzę" , że ten kutas tu tez grasuje................. tyle , że u nas naprawdę jest źle http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3396234& start=4200" Wypad łobuzy:P. " [zgłoś do usunięcia] Lara92 Witam! Mam nadzieję, że autorka tematu nie będzie miała mi za złe, tego, że odświeżę ten temat z powodu mojej dolegliwości. Po prostu,nie chcę zakładać kolejnego o podobnej tematyce. Mam 18 lat, ale zauważyłam dość niepokojące zmiany w lewej piersi. Przyznam, że od dość długiego czasu, ta pierś była bardzo "wrażliwa", odczuwałam ból przy zwykłym dotknięciu. Jakiś miesiąc temu zaczęłam odczuwać ciągły ból... takie skurcze, które nasilają się podczas leżenia. Poza tym w porównaniu do piersi prawej jest znacznie większa i nie jest to naturalna asymetria... mam wrażenie, jakby była po prostu napuchnięta. Znalazłam również dwa niewielkie guzki, ale ich przyczyn jest wiele, dlatego postanowiłam zbadać się ponownie po miesiączce, ale pojawił się kolejny problem - miesiączka, zawsze regularna, spóźniła się o 12 dni [uprzedzam pytanie - nie jestem w ciąży]. Poważnie zastanawiam się nad wizytą u lekarza, ale wcześniej chciałabym wiedzieć, czy może miałyście podobny problem, który był tylko przejściowy - może to jakieś zapalenie, sama nie wiem. Pomóżcie dziewczyny! " Na zapalenie polecam nadtlenek wodoru:classic_cool:.Ale generalnie polecam też zdrową dietę i odżywki:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla autorki topiku
Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, urodę, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz link do filmu http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..NATALA..
Słoneczko na pewno ,to nie jest rak.Rak w początkowej fazie nie daje o sobie znać.Masz niesymetryczne piersi.Chyba wiekszość kobiet tak ma.Zgłos sie do lekarza zrobi Ci USG i będziesz spokojna pozdrawiam MAX________________PĘDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co, i co, i co???
Co z Tobą autorko??? odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara nie zwlekaj z wizyta . ja tez wyczółam guzka w piersi miałam momografie i jest tam guz, teraz mam jutro biopsje cholernie się boje ale sa rózne guzy i to nie musi byc rak ale lepiej się zbadac.. ty tez nie zwlekaj z badaniami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu34
dokładnie, idź do lekarza jak najszybciej i pamiętaj przed rakiem jest wiele możliwości ucieczek-jak chemoprewencja ale najpierw musza Cię zdiagnozować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum Dum spiro spero to nie jest dobre źródło informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×