Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdiagnozowana

mam mało czasu - proszę o rady

Polecane posty

Gość efwfwgtw
wg mnie max ma wiedze ktora wykracza poza nasze zdolnosci pojecia tego.bo nikt sie na tym nie zna. on po prostu fryfuje po niezanych nam wodach. dlatego ciezko powiedziec czy jest amdry czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie wyzywac nikogo od glupkow... to jest przykre. Jezeli ktos nie zgadza sie z tym co pisze Max, nie musi przeciez tego stosowac. Tak po prostu. Kazdy ma prawo sie z czyms nie zgadzac ale obrazac i wyzywac przy tym nie trzeba. Skupisko, jestes zdrowa czy nadal kaszlesz? Polecony przez Ciebie peeling robie i wtedy mysle o Tobie ze zdwojona sila. Zdiagnozowana, ja Ciebie tez mocno przytulam i trzymam kciuki za powrot do zdrowia. Musisz przywrocic homeostaze w organizmie i pozbyc sie stresu a organizm sam pozbedzie sie wszelkich smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
cześć dziewczyny, dzięki za przytulanie i dobre słowa :) skupisko, jak się czujesz? dolegliwości minęły? koorka pisz koniecznie, ja bardzo lubie takie naturalne metody na zdrowie dziś jest słońce, to musze koniecznie złapać z pół godzinki , ostatnio nawet w mediach przemknęło o ściemie z kremami z filtrami i ich szkodliwości, czyli nie tylko przemysł farmaceutyczny, ale tez kosmetyczny i spożywczy nabija nas w butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
max, nie pracujesz? czy masz drugą zmianę, a pierwszą na kafeterii? ;) poczytam poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czasami sporo czasu:classic_cool:.A generalnie odradzam jakiekolwiek chemikalia które nie są niezbędne-nie tylko kosmetyki-upiększacze a nawet mydło i szampony itp.:classic_cool:.Na wszelki wypadek:classic_cool:.Do mydła i szamponów często dodaja podejrzane substancje:O.Jak nie jest sprawdzony towar to odradzam:O.Mydło można zastąpić węglanem sodowym-nie dość że zwykle nie jest gorszy to do tego normalnie tańszy:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Jeszcze troszkę pokasluje, ale ogolnie ok. Jutro ide do ginekologa, bo mnie boli prawy jajnik. To na pewno po przeziebieniu. Wygrzewam go i jest troche lepiej, ale ide bo z jajami nie ma zartow. A w ogole to teraz troche mniej siedze na necie, bo mam troche spraw do zalatwienia zwiazanych z wyjazdem. I wyjezdzamy w pazdzierniku a nie w listopadzie. musze sie sprezac. I jeszcze tyle pakowania i wyrzucania to co niepotrzebne. koorka* Tylko nie rob za czesto tego peelingu, raz w tygodniu wystarczy. I jezeli pekaja ci naczynka, to traktuj te miejsca delikatnie. Zreszta sama na pewno o tym wiesz. zdiagnozowana A jak ty sie czujesz ogolnie? Myslisz, że dobra decyzje podjelas? Dbasz o odpowiednie odzywianie? Nie chce cie straszyc, ale ogladalam na necie zdjecia kobiet, ktore nie nie poddaly sie operacji. Nieciekawie wygladaly ich piersi. Dopiero jak juz bylo tragicznie to prosily o pomoc lekarzy. Ale to juz wtedy tylko leczenie paliatywne. Ja tak caly czas mysle o twojej decyzji. Moze nie powinnam tego pisac, ale czy jestes swiadoma konsekwencji jake moga byc pozniej? Oby bylo wszystko dobrze. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
hmm, czy myslisz skupisko, że po amputacji piersi będą wyglądały lepiej? i przede wszystkim czy amputacja załatwia sprawę, czy wyleczy? jakie będą konsekwencje tego drastycznego kroku? masz pewność? no muszę ci powiedzieć, że przykro mi się zrobiło... i to nie chodzi o to, że nie mam zaufania do lekarzy, ale o oczywiste fakty Taka jedna Dorotka, dziekuję, bardzo mi sie podoba psychoszminka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
zdiagnozowana Nie chcialam ci sprawic przykrosci. Przepraszam. Bardzo sie toba przejmuje. Specjalnie spisalam sobie twoje wyniki na kartce i dzisiaj jak bylam u ginekologa, to pokazalam mu je. Powiedzial, ze niestety masz nowotwor o duzym stopniu zlosliwosci i moze szybko postepowac, dawajac przerzuty. Nie zrozum mnie zle, ale przeciez chodzi o twoje zycie. Nie zyjesz w sredniowieczu. A jezeli chodzi o wyglad piersi, to chyba opacznie mnie zrozumialas. Kobiety, ktore nie poddaja sie leczeniu maja jedna wielka rane na piersi zjedzona przez nowotwor. Poogladaj, moze to do ciebie przemowi. Olej lniany, nagietek i inne suplementy moga wspomoc w walce z nowotworem, ale nigdy go nie wylecza. WSPOMAGAJA WALKE. Gdyby bylo inaczej, to wszyscy z rakiem byliby wyleczeni. Latamy w kosmos, ale na raka nie ma lekarstwa, niestety. Zycze ci duzo wytrwalosci i zdrowia. Nie bede sie wiecej wypowiadac, bo chyba sie nie rozumiemy. Calusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKUPISKO MASZ RACJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wiec jest naprawde, Skupisko...? Piszesz, ze kobiety , ktore nie poddaja sie leczeniu maja jedna wielka rane na piersi zjedzona przez nowotwor a potem piszesz, ze na raka nie ma lekarstwa... Niewatpliwie jest to sprzecznosc, prawda? Tak czy inaczej kazdy podejmuje decyzje sam w kwestii wlasnego zdrowia. Odnosze wrazenie, ze decyzja zdiagnozowanej poczulas sie urazona. A podtrzymywanie na duchu polega na czyms innym. To jest jasne jak slonce, ze pasta z olejem lnianym nie zlikwiduje choroby.... Jezeli organizm choruje przewlekle to i dobroczynnych skladnikow pasty ani nagietka nie wchlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś zżarło moje wpisy i nie tylko:O.Co się stało:O?A co do leju lnianego-to nie jest takie pewne czy nie wyleczy:P.Ale na pewno nawet jakby się wyleczyło i nie stosowało dodatkowych środków to przypuszczalnie by znowu się poijawił nowotwór bo przyczyny jego powstania nie zostały usunięte:O.Chyba żeby się stosowało w kółko ten olej lniany;).Ale generalnie uważam że nie należy pod żadnym pozorem konczyć na nim bo te przyczyny nowotworu trzeba usunąć;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka sprzeczność?
Jak w temacie. koorka* Skupisko napisała trochę chaotycznie, ale nie mów, że nie rozumiesz sensu jej wypowiedzi? Ale masz rację, każdy odpowiada za swoje zdrowie i nie powinno się negować tego. Ja w sumie też nie rozumie decyzji zdiagnozowanej, ale to nie moje życie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentooooooooooooo
dokształćcie się To dlaczego ludzie umierają, skoro to jest takie proste do wyleczenia jak przeziębienie? Nie umniejszam mocy ziół, sama je piję regularnie. Każda metoda ma swoje za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam raka
zdiagnozowana Dziewięć lat temu zdiagnozowano u mnie nowotwór, bardzo podobny do twojego, też hormonozależny. Miałam przerzuty do węzłów chłonnych. Mój guzek miał 10mm. Zdecydowałam się na całkowite usunięcie piersi. Po operacji dowiedziałam się o doktor Budwig i jej metodach leczenia. Jedynym warunkiem żeby stosować jej dietę wraz z pastą już tu wymienianą, było to, że nie wolno było poddać się chemio i radioterapii. Zresztą nowotwór hormonozależny i tak nie poddaje się chemi i radio, więc moja decyzja była taka, że zacznę stosować tę dietę. Jestem na tej diecie już prawie dziewięć lat, nie mam przerzutów, jestem zdrowa jak wół. Zrekonstruowano mi pierś. Po operacji dawano mi 30 procent szans, że przeżyję 5 lat. Żyję już dziewięć. I mam się dobrze. Wiem, że olej lniany mi pomógł i siemię. Ktoś tu pisał, że w Niemczech nawet w szpitalach stosują tą dietę. To prawda, bardzo dużo tym się interesuję. Nie wiem jak w twoim przypadku by to było, gdybyś przeszła na tą dietę. Doktor Budwig stosowała ją tylko u pacjentów, którzy poddali się operacji, bo uważała że trzeba usunąć ognisko, a dieta ma pomóc w tym, żeby nie powstawały przerzuty. Nie bój się operacji. RAK TO NIE WYROK!!!!!!!!!!!!!!. I później stosuj dietę i ciesz się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie??????????/////////////
A czy zdiagnozowana tu jeszcze zagląda i was czyta? A tak na marginesie, zdiagnozowana....W tytule napisałaś, że prosisz o rady. Więc ci tu radzą a ty się obrażasz. To po co zakładałaś wątek, jak najmniejsza uwaga cię drażni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZOWATA MYSZOWATA
zdiagnozowana Przeczytałam wszystkie twoje wpisy. Trzymam za ciebie kciuki. Nie oceniam cię, ale czy jesteś przekonana do swojej decyzji? Wyzdrowienia ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] agentooooooooooooo dokształćcie się To dlaczego ludzie umierają, skoro to jest takie proste do wyleczenia jak przeziębienie? Nie umniejszam mocy ziół, sama je piję regularnie. Każda metoda ma swoje za i przeciw." Przecież to jest oczywiste-bo nie znają i nie stosują tych metod:P.Ja jestem niemal pewien że gdybym miał do dyspozycji szpital onkologiczny i dysponował personelem i kasą to bym przynajmniej 60% pacjentów wyleczył z pomoca pracowników z nowotworów stosując tylko te metody które znam:classic_cool:.W tym przynajmniej 90% w początkowym stadium:classic_cool:.A nawet jakby 1 metoda z którą znam nie działała to jest jeszcze sporo:classic_cool:.Na wszelki wypadek podałem wersję pesymistyczną:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks, a może ty powinieneś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAGIETEKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
zdiagnozowana Pij nagietek. Ktoś ci już tu polecał go pić. A najlepiej nalewkę z nagietka. I marsz na operację. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololil
Myślę,że zdiagnozowana poszła na operację. Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwij sie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxie
idioto,chodzisz po wszystkich forach i głupoty pleciesz.Czemu nie zbanują tego barana.Max jaką ty płeć posiadasz?hemafrodytą jesteś chyba-bo masz i cycki i penisa i macicę i itp i na kazdym topie cię mozna spotkać.Żałosna kreatura....Nażryj się amoniaku,popij wodą utlenioną,przegryż askorbinianem potasu i puszczaj siarkowe baki w .....piekle.....Oszaleć idzie przy tym psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×