Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy wypada

czy wypada isc w czarnej sukience na wesele?

Polecane posty

Gość czy wypada

Wiem, że nie powinno się kierować tym co myślą inni, że o gustach się nie dyskutuje i tak dalej, ale kupiłam czarną sukienkę z białym pasem na piersiach na wesele kolegi...A teraz zastanawiam się, czy wypada iść w czarnej sukience na wesele :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj PM czy jej to przeszkadza, jeśli nie, to nie ma sprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wypada
Jej pytałam, to powiedziała, ze jak nie jest cała czarna, to ok, tyle, ze tej bieli to ona nie ma za dużo :o myślałam o białych dodatkach dla rozjaśnienia :D buty, torebka, bolerko jakieś, może perełki... Ale pamiętam jak kiedys komentowała dziewczynę ubraną całą na czarno na wesele... I tak pójdę w tej sukience, bo nie mam kasy na inną :P ale poprawiłyscie mi humor mówiąc, że będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że wypada... mała czarna jest zawsze elegancka... i bez przesady, żeby mi może PM mówiła w czym mam przyjśc na wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahh
ty wyzej masz szczescie ze nie bedziesz gosciem Zia86, u niej wszyscy maja zapowiedziane w czym przyjsc a w czym nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wypada. Moja siostra była świadkiem w czarnej sukience, dodatki też raczej czarne i nie wyglądała, jakby szła na pogrzeb. Czerń jest elegancka i pasuje na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, u mnie każdy kolor jest dozwolony, nawet czarny. :) Napisałam tak bo wiem, że niektóre PM dosłownie wariują jak ktoś przyjdzie w czarnej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyobrażacie sobie taką sytuacje wesele a tu wszyscy goscie na czarno, panowie czarne garnitury, a kobietki wszystkie w czarnych kieckach ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne jakby na zaproszeniu był dress code black tie. ;) I do tego minimalistyczna biało czarna dekoracja i mnóstwo świec, mogłoby wyglądać świetnie ale to dla bardzo odważnej PM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia86 no tak, ale ja bym w to czarne jednak dala jakiś akcent kolorystyczny, tak to mi się bardziej ze stypą kojarzy. I tym tropem idąc myślę, ze zalożenie na slub czarnej sukni (o co pytala autorka tematu) nie jest żadnym nietaktem, te czasy dawno minęły, ale dla bezpieczeństwa doradzam dobrać jakies kolorowe dodatki i wtedy na pewno nikt się nie obrazi. Na moim slubie byla kuzynka ubrana w czarna sukienkę do tego bialy szal, biale buty i biale korale. Wyglądała świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam ostatnio na 2 weselach
i też miałam taki problem, znalazłam u siebie w szafie starą fajna kieckę, taka mała czarna i też się zastanawiałam czy w niej iść. W koncu poszłam, okazało się że dużo dziewczyn było w czarnych kieckach. Na drugie wesele już poszłam w ciemnoniebieskiej i tez było kilka dziewczyn w czarnych kieckach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroczacy nick
Czerwony na pogrzeb też jaknajbardziej. A juz świadkowa w czarnym to MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wypada
Pannie młodej zadaję takie pytania, bo jest moją przyjaciółką i to ma być jej dzień, więc dostosowałabym się do jej wymagań nawet gdybym miała przyjść nago :P (no dobra, bez przesady ;) ) Gdyby to był ktokolwiek inny, to nie zastanawiałabym się ani przez chwilę, nie obchodziłoby mnie co sobie pomyśli ;) Ale tak jak na pogrzeb nie wybrałabym się w kolorowej sukience, tak zastanawiałam się nad czarną na ślub... Ale jak już pisałam białe dodatki i będzie dobrze, taką mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frela
hej, to jest twoja sprawa w czym przyjdzies,masz sie dobrze czuc i tyle! dobierz jakies np czerwone dodatki czy cos i bedzie fajnie:) ja sama mialam moja suknie slubna biala z czarnym haftem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie Panie za 3 dni mam ślub kościelny(jestem po slubie cywilnym)-Moim zdaniem kazdy ma prawo założyć to w czym czuje się wygodnie ;-) Sama bylam kilka miesięcy temu w bialej sukience do kolan z turkusowym pasem na weselu-miałam turkusowy kwiat we wlosach bransoletkę i takie też buty-Pannie mlodej tak się podobałam ,ze pozyczyla ode mnie tą kreacje i poszła w niej tydzien temu do siostry męża na ślub ;-) Jeżeli chodzi o czern-to jest to klasyczny kolor kojarzący się głownie z elegancją i jak najbardziej wypada iść w takim kolorze-wyjątkiem są małe dziewczynki , dla których ten kolor jest zbyt przytłaczający i zbyt powazny i przede wszystkim wyjątek stanowi fason-mówie tu o sukience ale Mortyssia Adams z rodziny Adamsów -taka kreacja jest zabroniona;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej na wesele nie powinno sie nakładać czarnej kiecki... Czarny to kolor żałoby, to jakos tak nie wypada... chyba że ktoś ma żałobę w tym czasie, to jemu mozna wybaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem skorpionicą
Ja zawsze jestem ubrana na czarno na weselach, ewentualnie z jakimiś akcentami kolorowymi, czerń to piękny kolor, elegancki, pasuje do wszystkiego i na każdą okazję, w dodatku ja bardzo ładnie wyglądam w czerni, więc nie widzę powodu, żeby go nie nosić na okazje wymagające elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty edyciak
wieśniaro skończ wypisywać takie bzdury bo widać że z cycowa dolnego jesteś totalnie wieśniackie posty nie mające o niczym pojęcia spadaj i nie odzywaj się głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opina innych to jedno a zdrowy rozsądek to drugie. Od zawsze wiadomo ze mała czarna zarezerwowana jest na wieczór o dostojnym poważnym charakterze. Ale wesele jest zabawą gdzie wszyscy powinni się radować i także strojem należy to podkreślić . Ja jestem za małą czarną bo ma w sobie klasę ale nie koniecznie na wesele. Jeżeli potrzebujecie na inną okazję małej czarnej a są wśród was osoby o rozmiarze plus size to polecam dla nich i nie tylko bo dla rozm. S również: http://www.ktoconosi.pl/kompozycje/mala-czarna-rowniez-dla-plus-size/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że wypada. Sukienka powinna pasować do osoby, która ją nosi. Jeśli do ciebie pasuje, fajnie w niej wyglądasz, to czemu nie? Oczywiście jakieś dodatki mile widziane, rajstopy czarne być nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze wypada. U mnie na slubie byla dziewczyna w czarnej sukience i miala czarne buty i czarna kopertowke i wygladala super. Wszystko zależy co komu pasuje i od fasonu sukienki ale mala czarna jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej czarna niż biała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na pogrzeb pojdziesz w czerwonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przychylę się do zdania, że wypada pójść w czerni, która jest klasyczna i zawsze elegancka. Popatrzcie chociażby tutaj na sukienki wieczorowe http://www.copolecamy.pl/tag/sukienki-wieczorowe/ . Te, które są w czarnym kolorze w większości nie nadają się na pogrzeb. Cekiny, szyfony, koronki, odsłonięte plecy - na wesele pasują, na pogrzeb nie bardzo. Więc wszystko zależy od tego w jakim stylu jest sama sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, oj tam xD Teraz przesądy to już nie w modzie dziewczynki! :P Jakby Was interesowała tematyka sukienki na wesele to zajrzyjcie na http://www.gdziewesele.pl/ tam jest wiele porad na ten temat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ide w czarnej. W czerwonej przycmilabym Panne Mloda, bo jest brzydka :P Z biala nie chce ryzykowac, duzo tam bedzie wiesniar i bab starej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przepraszam bardzo, ale serio tak xciężko jest kupić sukienke w neutralnym kolorze, nie prowokujacą w żaden sposób??? CO rusz tu ktos pyta czy moze isć w białej, czarnej, czy czerwonej... a nikt nie pomysli o fiolecie, rózu, zieleni czy kobalcie?? Na co sobie komplikowac zycie i innym też? Czarną sukienke zostaw na inną okazje, najpewniej pogrzeb, bialą na swoje własne wesele (o ile sie kiedykolwiek doczekasz z takim nastawieniem do świata i ludzi), a czerwony kolor jest wulgarny i dopuszczalny tylko w sypialni bądź w malych dodatkach, np. kolczyki :) Kup sukienke w normalnym kolorze, otwórz sie troche na drugiego czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zakładam czarne sukienki i do tego czerwone dodatki i absolutnie nie widzę nic złego w tym by iść tak na wesele. Moim zdaniem bardzo elegancko prezentują się takie sukienki z siateczkowymi wstawkami http:// vissavi. pl/sukienki/1193-sukienka-1193-00298223.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×